Seksowna jak Francuzka. Jak one to robią, że cieszą się taką opinią?

Francuzki są seksowne, ale nie wulgarne - takie zdanie o kobietach z tego kraju mają nie tylko panowie, ale także panie. W czym tkwi ich seksapil? Polak z Paryża odkrywa ich sekret.
Vanessa Paradis Vanessa Paradis Fot. Pinterest.com

Francuzki naprawdę lubią mężczyzn (z wzajemnością)

Konsultantem naszego materiału jest 30-letni Patryk, który trzy ostatnie lata spędził w stolicy Francji, pracując jako barman.

- Francuzki, a może lepiej jeśli powiem, paryżanki, przede wszystkim autentycznie lubią mężczyzn. Potrafią być zalotne w stosunku do kierowcy taksówki, sąsiada w podeszłym wieku, młodszego od siebie kelnera, podwładnego i szefa. Lubią z mężczyznami dyskutować, spędzać czas, flirtować.

Panowie z kolei nie mają problemu z komplementowaniem kobiet i zachwycaniem się nimi. Nie boją się, że ich zainteresowanie zostanie źle zrozumiane albo zgromione wzrokiem.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Francuzki są seksowne Francuzki są seksowne Fot. Pinterest.com

Francuzki są seksowne (ale od niechcenia)

- Francuzki uważają, że nie należy sprawiać wrażenia, jakby nadmiernie się starały wyglądać ponętnie. Obcisłe spodnie, z wystającymi stringami, szpile i ultrakrótka spódnica, dekolt aż po pępek - za każdym razem gdy w barze, w którym pracowałem pojawiały się tak ubrane dziewczyny, od razu wiedziałem, że to turystki, nie Francuzki. Paryżanki dawkują napięcie - przypadkiem błysną udem w pończosze, opadnie im sweter z ramienia i przez sekundę będzie widać ramiączko od stanika. Tutejsze kobiety nie epatują golizną - chyba, że w sypialni...

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Uczta dla oczu (i ciała)

- Miałem bliżej do czynienia z kilkoma Francuzkami. Nie chcę wyjść na osobę niedyskretną, ale kobiety we Francji mają rewelacyjną bieliznę. Takich kolorów, fasonów i koronek w Polsce i Anglii, gdzie także mieszkałem, nie widziałem. To zupełnie niesamowite, ale wygląda na to, że zawsze - bez względu na sytuację - mają pod ubraniem seksowny komplecik. Część z kobiet nie uznaje także noszenia rajstop i zakłada wyłącznie pończochy. A pończochy, bielizna i szpilki są baaardzo seksowne - i nie jestem w mojej opinii osamotniony.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Catherine Deneuve Catherine Deneuve Fot. Pinterest.com

Pewność siebie jest seksowna (nie tylko we Francji)

- Francuzki są bardzo pewne siebie, czasami ta ich pewność mylona jest nawet z arogancją. Moim zdaniem za dobre samopoczucie mogą podziękować pokoleniom francuskich kobiet, które sprawiły, że na świecie panuje stereotyp... pięknej i seksownej Francuzki. Z takim zapleczem pewność siebie jest jak najbardziej zrozumiała. Piękna kobieta, która nie czuje się zbyt dobrze w swojej skórze nie jest moim zdaniem seksowna. Zdarzało mi się spotykać z dziewczynami, które - obiektywnie patrząc - nie były zbyt piękne, miały jednak pewność siebie, która działała na mężczyzn jak lep.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Francuzki są naturalne (a to jest seksowne)

- Dla mnie zupełnie niesamowite jest to, jak paryżanki o siebie dbają. - Są dobrze ubrane, mają świetnie obcięte włosy, zadbane ciało i paznokcie - pewnie nie wszystkie, ale większość tych, które na co dzień widywałem. Francuzki nie nakładają ton makijażu, ale potrafią nosić czerwoną szminkę, jak żadna inna nacja.

Dla mnie naturalność jest bardzo seksowna i lubię, kiedy makijaż nie zmienia rysów twarzy i nie przeszkadza np. w całowaniu czy przytulaniu. Czerwona szminka może przeszkadza, ale jest tak seksowna, że w sumie... tylko pomaga.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: