Channing Tatum - najseksowniejszy mężczyzna na świecie?

Wybór magazynu "People", który ogłosił w tym roku Tatuma najseksowniejszym żyjącym mężczyzną nie spotkał się z ogólną aprobatą. "Mięśnie, płaski brzuch i duże usta, a co po za tym ma do zaproponowania Channing?" - pytają Internauci i media.

Amerykańskie ciacho

Gust jest kwestią względną, ale przyznać trzeba, że do odrażających typów aktor nie należy... Channing Tatum nie jest próżny - zapewnia aktorka Amanda Seyfried, które spędziła z nim kilka miesięcy na planie filmowym. - Nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu, traktując ciało jako narzędzie pracy. Aktor śmieje się, że przy jego uwielbieniu dla jedzenia i piwa, z sześciopakiem na brzuchu pociągnie jeszcze tylko pięć lat, potem ma zamiar grać role normalnych gości z brzuszkiem.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Sportowy duch

Tatum dobrze wygląda także dlatego, że uwielbia sport. W szkole trenował wszystkie możliwe dyscypliny sportowe z piłką w amerykańskiej nazwie a także sztuki walki. Był tak cennym sportowo nabytkiem, że do college'u dostał się ze stypendium sportowym. Edukacja przyszłego gwiazdora pozostawiała jednak wiele do życzenia, a jak tłumaczy Tatum za problemami w szkole w większości przypadków stało jego zainteresowanie... dziewczynami. To płeć piękna odwracała jego uwagę od książek i sprawiła, że w końcu z edukacji zrezygnował.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Tancerz egzotyczny

Scenariusz filmu "Magic Mike", który opowiada o grupie stripteaserów powstał na podstawie doświadczeń Tatuma. Aktor nigdy nie krył, że w młodości zarabiał na życie jako tancerz erotyczny w jednym z klubów w Tampa i jako stripteaser na wieczorach panieńskich. Bo Tatum nie tylko dobrze wygląda, ale także świetnie się rusza. - Moją specjalnością jest hip-hop - mówi. - Gdybym dostał zaproszenie do "Tańca z gwiazdami", odpadłbym pewnie w pierwszym odcinku, bo każdy inny taniec wychodzi mi źle - zapewnia. O jego talencie można się przekonać, oglądając m.in. ?Step Up Taniec zmysłów?. Nie jest to produkcja ambitna, ale od układu do układu da się obejrzeć. Podobno przełomowym wydarzeniem w karierze Channinga było wystąpienie w teledysku Ricky'ego Martina "She Bangs". Może uda się wam dostrzec jego taniec, my pomimo wielu powtórek nie zlokalizowałyśmy go w klipie (czy nie gra przypadkiem barmana widocznego przez sekundę w lewej części kadru?).

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

ss

Zanim jednak Tatum został aktorem (na początku dosyć drewnianym), a chwilę po tym kiedy zakończył popisy taneczne w klubie ze stripteasem, z sukcesem pracował jako model. Wystąpił w reklamówkach telewizyjnych m.in. Mountain Dew i Pepsi oraz kampaniach reklamowych Emporio Armani czy Abercrombie & Fitch. Jak wspomina, praca modela okazała się dla niego i jego rodziny poważnym zastrzykiem finansowym. Tatum szybko jednak stwierdził, że chce od życia większych wyzwań. Te stanowił zaś film.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

ss

Dziennikarze, zwłaszcza ci nieprzychylni wyborowi Tatuma na Najseksowniejszego mężczyzny magazynu "People" zarzucają, że Channinga nie wyróżnia nic oprócz mięśni i miłości do żony. Bo żona jest dla aktora - co podkreśla na każdym kroku - najważniejsza. Jennę Dewan poznał w 2006 roku na planie "Step Up". Zaczęli się spotykać już po zakończeniu zdjęć do filmu, a w 2009 roku wzięli ślub. Pod obrączkami mają wytatuowane białym tuszem słowa "Twin". Tatum deklaruje, że jest gotowy na kolejny etap związku, czyli powiększenie rodziny, ostateczną decyzję pozostawiając jednak Jennie. Na razie miłość ojcowską przelewa na ich wspólne psy.

 

Fot. Danny Moloshok AP/FOTOLINK

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: