Seksualne porady z męskich magazynów - oni naprawdę w to wierzą?

Gryzienie sutków, zasada stu dni i sposoby, by namówić partnerkę na seks podczas okresu -  magazyny dla mężczyzn sypią złotymi radami w sprawach łóżkowych. Problem polega jednak na tym, że często gdy kobiety doświadczając tych trików odpływają, ale ze śmiechu.
Porady o seksie Porady o seksie Shutterstock.com

Wykorzystaj zwierzęcy magnetyzm

To porada, na którą trafiłyśmy przeglądając letnie wydanie jednego z magazynów dla panów. Autorzy w kilku punktach wyjaśniają jak zostać prymusem Letniej Szkoły Uwodzenia. Nie, zwierzęcy magnetyzm, to nie przenośnia. "Badania kanadyjskich naukowców nad seksualnymi reakcjami kobiet ujawniły zdumiewającą prawdę. Otóż kobiety mogą być podniecone, w ogóle sobie tego nie uświadamiając. Co więcej, podniecają je filmy erotyczne zarówno z udziałem par heteroseksualnych, homoseksualnych, jak i nawet, uwaga, figlujących małpek bonobo", czytamy. Dalej autorzy proponują więc podryw na wizytę w ZOO, gdzie mająca kłopoty ze swoim libido partnerka odkryje na nowo swoją dziką naturę. To dlatego w pawilonach z małpami jest zawsze największy tłok...

Porady o seksie Porady o seksie Shutterstock.com

Mistrz hipnozy

"Kiedy się kochacie, patrz jej prosto w oczy zamiast od razu chować głowę tam, gdzie wiesz. Działaj i dokładnie wypytuj, co podoba się jej bardziej, a co mniej. Połączenie kontaktu wzrokowego i rozmowy podczas kochania się niesamowicie podnieca kobiety" - tak, musisz wypytywać bardzo, bardzo szczegółowo i pod żadnym pozorem nie mrugać oczami. Tylko wtedy zadziała.

Porady o seksie Porady o seksie Shutterstock.com

Ugryź mnie

Niektórzy panowie bardzo dosłownie biorą rady wyczytane w swoich pismach. - Kiedyś podczas delikatnego i powolnego seksu mój facet ugryzł mnie w sutek. Bardzo nagle i bardzo mocno! Wrzasnęłam i odsunęłam się od niego, a że ochota na amory zupełnie mi minęła, zaczęliśmy rozmawiać o tej "pieszczocie". Po chwili przyznał, że przeczytał w internecie, że kobiety lubią, gdy zaskakuje się je w trakcie stosunku i robi coś zupełnie niepasującego do sytuacji. Do wyboru miałam jeszcze "siarczystego klapsa". Poprosiłam, by już nigdy nie wchodził na tę stronę - opowiada Monika.

Porady o seksie Porady o seksie Shutterstock.com

Temat: Zdobywanie szczytów. Penetrowanie dolin. Ochrona mokradeł

Kolejny nagłówek z męskiego pisma. A co znajdujemy pod tym subtelnym, ale wiele obiecującym tytułem? M.in. sposób na walkę z "chorobą lokomocyjną", czyli odruchem wymiotnym podczas seksu oralnego (oczywiście u kobiet). Na szczęście istnieje jednak rozwiązanie. "(...) uciśnij P6. Gdzie jest tajemniczy region P6? Na pewno nie tam, gdzie myślisz. Połóż złączone trzy pierwsze palce prawej ręki na wewnętrznej stronie jej nadgarstka. Przyciśnij palce do nadgarstka, kiedy ona Ci to robi, a wszyscy będą zadowoleni."

Porady o seksie Porady o seksie Shutterstock.com

Wielkie odliczanie

Podobno faceci chcą prostych i konkretnych porad. "Trzy pchnięcia mocne, następnie pięć łagodniejszych, potem znów dwa mocne, a na koniec cztery delikatne. Twoja partnerka będzie krzyczała z rozkoszy" - taką poradę znalazłyśmy na jednym z forów internetowych. Być może jest nawet skuteczna, o ile oczywiście partnerka nie zaśnie przed końcem tego odliczania.

Więcej o: