Kochankowie, a może by na parę dni do... Wenecji?

"Poszukujemy otwartych i szczerych par, które jako Kochankowie Durex odkryją, czym jest dla nich ekscytujący seks!" - anons tej treści znalazł się na portalu z ogłoszeniami o pracę. Zostać kochankiem? Co to właściwie znaczy?
seks warsztaty Durex seks warsztaty Durex For. Screen pracuj.pl

Opowieści dziwnej treści

Link do ogłoszenia rekrutującego kochanków podesłał do naszej redakcji kolega z Centrum Projektowego. Był dość ubawiony, bo anons rzeczywiście odbiegał od standardowych ogłoszeń z tej sekcji i było całkiem nowe - po kilku dniach zrobiło się tak popularne, że miało już ponad 500 polubień na Facebooku.

O co chodzi w tej akcji? To pytanie zadałam pani Aleksandrze z reprezentującej markę Durex agencji PR.

Wenecja Wenecja shutterstock

Warsztaty w Wenecji

- Oferta na Pracuj.pl to wstęp i zachęcenie do zgłoszenia się do naszego nowego projektu - Durex Eksperyment - tłumaczy pani Aleksandra. - Polska jest  jednym z ponad 30 krajów na świecie, który bierze w nim udział.

Na czym będzie polegała ta praca? - Na bardzo przyjemnym pełnieniu funkcji Kochanków Durex podczas trwania eksperymentu - wyjaśnia pani Aleksandra. - Rozpocznie się on wyjazdem wybranej pary do Wenecji, gdzie pod okiem specjalistów kochankowie będą zdobywać wiedzę i informacje na temat miłości, relacji i związków.

seks warsztaty durex seks warsztaty durex Screen Durex

Warunki do spełnienia

Żeby aplikować na stanowisko kochanka należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze należy być w parze - to projekt dla dwóch osób w związku. Po drugie należy mieć ukończone 18 lat. Kolejny krok to wypełnienie ankiety, w której odpowiada się na pytania dotyczące uczestnika, jego związku i nastawienia do seksu (odpowiedzi pozostają anonimowe). Osoby, które nie zostaną wybrane albo nie będą chciały brać udziału w warsztatach, będą miały ochotę na łóżkowe eksperymenty w domu, będą mogły pobrać darmową aplikację (z seks eksperymentami).

seks warsztaty durex seks warsztaty durex Fot. Thrilllaboratory.com

Wykwalifikowana kadra

Z badań Durexa wynika, że nawet 54 procent ludzi na świecie nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Tę sytuację można jednak zmienić, ucząc się dawania i brania przyjemności.

Kochankowie, którzy zostaną wybrani do wzięcia udziału w eksperymencie wyjadą na warsztaty, ale nie do Paryża - miasta miłości, tylko do Wenecji. Tam, w specjalnie stworzonej akademii dwójka seks ekspertów - Brendan Walker* i Susan Quilliam* - przeprowadzi szkolenia. Walker będzie uczył korzystania z urządzeń do pomiaru podniecenia i oceny przyjemności. Dzięki niemu osoby uczestniczące w eksperymencie odkryją drogę do całkowitego spełnienia. Quilliam z kolei pomoże określić cel, który kochankowie będą chcieli zrealizować w Wenecji.

*Brendan Walker określany został przez The Times jako jedyny na świecie inżynier dreszczu. Jego specjalnością są performance w wykonaniu jego Thrill Laboratory, które gościły w galeriach sztuki na całym świecie, m.in. w londyńskiej Tate Modern i nowojorskim Museum of Modern Art. Jest starszym pracownikiem naukowym na wydziale informatyki Uniwersytetu w Nottingham oraz wykładowcą Uniwersytetu Middlesex w zakresie kreatywnych gałęzi gospodarki.

*Susan Quilliam jest psychologiem. Od 35 lat pomaga budować idealne związki. Napisała ponad 20 książek, w tym: Relate Guide To Staying Together i nowe wydanie The Joy of Sex.

seks warsztaty durex seks warsztaty durex Fot. Durex

Cena sławy

Poprawa życia seksualnego, ciekawa przygoda, pobyt w Wenecji. Wszystko pięknie, ale gdzie jest haczyk? Ambasadorowie Durexa muszą być osobami, które są medialne i nie mają problemów z odkrywaniem swoich intymnych tajemnic.

Po powrocie z warsztatów, kochankowie co tydzień będą musieli zdać relację z postępów z ulepszania życia seksualnego i wcielania zdobytej wiedzy w życie, zachęcając innych do eksperymentowania.

Trzeba się będzie pokazać i rozmawiać o seksie? Czy Polacy mają tyle odwagi, żeby wziąć udział w takim eksperymencie? Rekrutacja trwa do 23 czerwca, a wyjazd do Wenecji zaplanowany jest na 6 lipca. Oprócz reprezentantów z Polski w eksperymencie udział weźmie 29 par z całego świata.

 

Więcej o: