10 sposobów na nudę w sypialni

Po latach seks może zmienić się w rutynę lub po prostu znudzić się (?) Mamy dla was kilka sposobów na dodanie trochę pieprzu i w sypialni (i nie tylko)!
fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Skontaktuj się

Skontaktuj się sama ze sobą. Zadaj sobie kilka pytań. Czego tak naprawdę ci brakuje? Jakie są twoje najskrytsze fantazje, wymagania? Dopiero kiedy będziesz wiedziała czego sama chcesz będziesz mogła przejść do następnego kroku i wciągnąć w to swojego partnera. Gotowa?

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Pierwsza bramka i powrót na stare śmieci

Nie ma nic lepszego niż pierwsze zauroczenie, zakochanie, motylki w brzuchu i ten uśmiech nie znikający przez cały dzień, prawda? Przypomnijcie sobie dlaczego się w sobie zakochaliście. Wybierzcie się na randkę  może to być nauka nurkowania, wspinaczka, kajaki albo kręgle czy gra w chińczyka. Nie wybieraj kina albo teatru, musi to być czynność, podczas której będziecie mieli ze sobą bezpośredni kontakt.

Jesteście razem od liceum? Może warto wybrać się na weekend do domu twoich rodziców? Przypomnicie sobie jak to było spać razem na wąskiej sofie, obejrzycie zdjęcia z czasów szkolnych. Bez dzieci, bez wymówek, zróbcie to sami, razem. Powróćcie do "starych dziejów", przypomnijcie sobie dlaczego właściwie jesteście ze sobą.

Wspólna zabawa, czynności zbliżają. Na nowo na siebie spojrzycie, a napięcie seksualne mimowolnie wkradnie się podczas wspólnego spędzania czasu i oboje nie będziecie mogli doczekać się tego, co zdarzy się później...

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Ugotuj

Niestandardowo i nie sama...

Nie lubisz jeść w łóżku? Nie ma sprawy, ale tym razem prześcieradła mogą się trochę pobrudzić. Roztop 2 tabliczki czekolady (to świetny afrodyzjak!), dodaj trochę śmietanki kremówki i pokrój ulubione owoce. Do fondue wcale nie jest potrzebny cały zestaw.

Jeśli wolicie coś innego, spróbujcie body sushi. W Polsce nie jest jeszcze bardzo popularne, a podobno zawijane w algi kawałki ryby jedzone prosto z ciała smakują zupełnie inaczej.

Polecamy jeść w skąpych strojach i nie przejmować się kiedy coś przypadkiem skapnie na brzuch lub inną partię ciała...partner będzie miał wyjątkową sposobność, aby pomóc ci usunąć tą niefartowną plamę.

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Ćwicz!

Tym razem nie chodzi tylko o to, że ćwiczenia dobrze wpływają na twoje ciało i samopoczucie. Na Uniwersytecie w Teksasie został przeprowadzony dość niebanalny eksperyment, któremu poddano grupę kobiet w wieku od 18 do 34 lat. Kobiety były badane dwukrotnie. Za pierwszym razem zostały poproszone o obejrzenie erotycznego filmu podczas energicznej jazdy na rowerku stacjonarnym, za drugim siedziały przed telewizorem bez wykonywania żadnej czynności fizycznej. Okazało się, że jazda na rowerze zwiększyła ich libido o 169%!

Aktywność fizyczna zwiększa ochotę na seks. Podczas ćwiczeń uruchamiają się neuroprzekaźniki, powodujące wzrost ciśnienia krwi w okolicach miednicy, powodując wzrost libida. Do tego trzeba wspomnieć, że bycie wysportowanym pozwoli na wydłużenie stosunku, a ciało będzie bardziej elastyczne i skłonne do wypróbowania nowych pozycji.

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Kuś

W tym etapie musicie utrzymywać napięcie przez cały czas. Umówcie się na wieczorną randkę.

Od rana zacznij pobudzać jego zmysły. Przygotuj mu śniadanie w samej bieliźnie. Podczas pracy wymknij się na chwilę do toalety i wyślij mu wcześniej przygotowane zdjęcie kawałka swojego ciała (np. brzucha lub ramienia z opadniętym ramiączkiem). Załącz do zdjęcia wiadomość "Już nie mogę doczekać się wspólnego wieczoru", a zobaczysz jak szybko będzie wracał z pracy.

Po powrocie zjedzcie wspólną kolację, zapalcie świece i napijcie się razem wina. Później już będziecie wiedzieć co robić.

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

On musi posprzątać

Według badań zrobionych na The Gottman Institute, mężczyźni którzy pomagają swoim partnerkom w pracach domowych i opiece nad dziećmi mają znacznie lepsze życie seksualne niż ci, którzy po powrocie z pracy zasiadają przed telewizorem z butelką piwa. Dlaczego więc wciąż to kobiety w większości zajmują się domowymi obowiązkami?

Zachęć swojego faceta do pomocy, z taką argumentacją na pewno ci nie odmówi!

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Nie ograniczaj się

Zróbcie listę miejsc, gdzie chcielibyście uprawiać seks. Wymieńcie się i raz za razem realizujcie swoje fantazje...Bo kiedy jak nie teraz?

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Moc erotycznych gadżetów

Wydaje ci się, że gadżety w sypialni to już zbyt wiele? Przejrzyj strony internetowe sex shopów, oswój się z ich ofertą. Nie ma tam wcale nic bezpruderyjnego i strasznego. Kiedy już będziesz gotowa zabierz swojego partnera do stacjonarnego sklepu. Nawet jeśli nic nie kupicie samo przebywanie w takim miejscu podniecie wam ciśnienie.

Jeśli nie jesteście gotowi na erotyczne zabawki spróbujcie na początek od związywania oczu, później także rąk. To nieprawdopodobne ile zmysłów uaktywnia się podczas stosunku.

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Zagraj i przegraj!

Zagraj ze swoim partnerem w grę: w pokera, chińczyka, albo inną którą lubicie. Ustalcie, że ten kto przegra musi zatańczyć dla drugiej osoby. Możecie rozebrać się w trakcie gry lub podczas tańca. Pamiętaj, aby wcześniej zadbać o atmosferę: przyćmione światło, ładną bieliznę i odpowiedni podkład muzyczny. Proponujemy piosenkę Joe Cocker'a - You Can Leave Your Hat On. Na początku możesz czuć się niezręcznie, ale kiedy zobaczysz jego wzrok obiecujemy, że będą to niezapomniane chwile!

fot. shutterstock fot. shutterstock fot. shutterstock

Uwiecznij to

Lubicie robić sobie zdjęcia i nagrywać filmy? Jeśli jesteście długo razem koniecznie musicie tego spróbować. Wszystkie zdjęcia wrzucajcie na pocztę, której hasło będziecie znać tylko wy. Gdziekolwiek się znajdziecie, będziecie mogli odświeżyć swoją pamięć, a te uwiecznione chwile nie pozwolą wam zapomnieć o wspólnych igraszkach.

Więcej o: