Komentarze (111)
"Przyjaciółka", która przemieniła rzemiosło udzielania porad w prawdziwą sztukę [FRAGMENTY KSIĄŻKI]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wit911

  Oceniono 4 razy 2

  Karze mi się wyprowadzić? Homoseksualność? Znów gimbaza?

 • scandic

  Oceniono 6 razy 2

  Do nabuzowanych: czytanie wszystkich artykułów gazety nie jest obowiązkowe! Tego art. ja nie przeczytałem, bo nudny i tendencyjny. Jednak dopuszczam myśl, że innych może zainteresować. I po co sobie nerwy psuć? nie podoba mi się - nie czytam. To jak TVN-em, nikomu się nie podoba, a wszyscy oglądają.

 • mahok

  Oceniono 8 razy 2

  Typowa odpowiedź copy paste, przecież napisał, że jego rodzice wiedzą.
  Doradzanie o opuszczeniu domu też jest tego objawem, przecież jeżeli oni o tym wiedzą i on nie ma problemu z kożystaniem, z mieszkania i samochodu, oznacza że oni jego tolerują choć chcieli by się zmienił.Odłącznie internetu jest jedyną ich metodą na radzenie sobie z tak szokującą tajemnicą jaką jest jego upodobanie. Niestety to on tworzy tą tajemnicę kryjąc się przed rodzicami "którzy o tym wiedzą". Im jest na rękę tworzenie iluzji a on się męczy czerpiąc z tego korzyści ( mieszkanie, samochód). Powinien pójść do terapeuty, który nauczy go jak powoli oswajać rodzinę z tym kim i jaki jest.

 • yngwie11

  Oceniono 7 razy 1

  No nie przy jedzeniu. Bez przesady.

 • wkkr

  Oceniono 11 razy 1

  Przecież to wali fałszem na kilometr! Historia jest obleśnie stereotypowa i do tego kiczowata!
  Historie wyssane z palca udające real to rzecz powszednia, ale do cholery trzeba się starać by to jakoś wyglądało!
  W przeciwnym razie czytelnik dostaje mdłości!

 • pullo

  Oceniono 17 razy 1

  Wzruszająca historia, aż mi się zwieracze ścisnęły! Myślę że to powinien być NEWS dnia !!!

 • damiann_38

  Oceniono 23 razy 1

  Właśnie sobie uświadomiłem, że ja też nigdy oficjalnie nie ogłosiłem światu swojej heteroseksualnej orientacji. Nie wiedziałem że ukrywanie swojej orientacji jest problemem, ale właśnie mi to uświadomiono. Czy jest jakiś serwis ogłoszeniowy albo inna instytucja, gdzie można dokonać coming out-u i ogłosić swoją orientację?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 13 razy 1

  Droga Przyjaciółko. Jeśli pisze do ciebie koleś, że jest gayem i rodzice chca go leczyć, to trzeba poradzić:
  1) Niech dziecko się zgodzi na leczenie, ale nie przez rydzo-szamanów-molestantów z fundacji radyjopochodnych ale przez specjalistę.
  2) Poradzić dziecku aby pojechało z partnerem do poradni seksuologicznej w mieście gdzie jest klinika zdrowia do jakiejś pani psycholog-seksuolog i opowiedzieli o swoich problemach.
  3) Pod pozorem, że lekarz wymaga aby przyjechali rodzice trzeba zaprosić rodziców do spotkań z psychologiem-seksuologiem i wtedy zacznie się prawdziwa terapia. Z homofobii można wyleczyć w 100%-tylko trzeba poddać się terapii. Nawet rodziców mozna wyleczyć, no chyba że maja już zaniki pamięci, nie rozumieją otoczenia i nie mozna z nimi się normalnie komunikować, a żyją już tylko w swoim radyjkowym świecie. Wtedy jest trudniej-ale można miec nadzieje, że specjalisci sobie poradzą:)

 • xiazeluka

  Oceniono 49 razy 1

  Nie dość, że głupie, to jeszcze obleśne. Albo na odwrót.

  "Mija mnie sznur ekskluzywnych samochodów sportowych, które prowadzą transwestyci. Za nimi maszerują wystrojeni w mundury policjanci i strażacy - geje. Dalej jadą na rowerach kobiety- lesbijki - wiozące w przyczepkach swoje dzieci. Później pojawiają się homoseksualni tancerze samby w kolorowych piórach i w skąpych majtkach, potem bębniarze, politycy, przypadkowi ludzie w zabytkowych automobilach."

  Dowcip a propos:

  Rozmawia dyrektor sowieckiego chóru męskiego ze swoim amerykańskim odpowiednikiem:
  - U nas, w ZSRS, zwalczyliśmy antysemityzm! W moim chórze 50% członków stanowią Żydzi.
  - Hm - odpowiada Amerykanin - ja nie wiem, ilu Żydów mam w moim chórze...

  No właśnie - widział kto kiedyś paradę homoseksualnych kominiarzy, sznur samochodów prowadzonych przez zezowatych blondynów czy taniec samby amatorów miłości hiszpańskiej?

 • ladychapel

  Oceniono 23 razy 1

  Biedniutki :-((((((((((

 • chinaman01

  Oceniono 2 razy 0

  Tego tez pewnie chcieliby 'uleczyc', a wyborcza bilaby brawo.

  www.dailymail.co.uk/news/article-2209802/Outrage-Chinese-popstar-24-dating-12-year-old-Canadian-model.html

 • hdx01

  Oceniono 2 razy 0

  twoja sprawa!!
  A fuj!

 • janne.darc

  Oceniono 10 razy 0

  Czy ktoś z jadowitych komentatorów zauważył, że opowiastka o gejach była tylko jedną z wielu, czy już sam tytuł pierwszego opowiadania tak was wzburzył, że rzuciliście się do komentowania??

  A czemu nie ma komentarzy, o żonie flirtującej z innym czy mężu, który zakochał się w innej kobiecie, choć jak ślubowali przed Bogiem wierność??

 • amgc63

  Oceniono 12 razy 0

  przepraszam społeczeństwo za to ,że jestem hetero.

 • tg64

  Oceniono 16 razy 0

  Homoseksualizm, gender,feminizm, bycie singielką to główne tematy w tym portalu.Wasza nieudolna propaganda przynosi odwrotny skutek i potem się dziwicie,że Polacy sa homo i innymi fobami.

 • zal.p.l

  Oceniono 8 razy 0

  Nie ma to jak po babsku opisac w swojej gazetce problem gejow. Doradzac im, moze jeszcze proponowac mode a na koncu te wstretne babsko napisze: gdzie są mezcyzzni. Nie ma, paskudne babska ich pozabijaly. Teraz rozumiecie ?

 • buzhidao

  Oceniono 1 raz -1

  >Mieszkam z nimi i korzystam z ich samochodu.

  Nie masz mieszkania ani samochodu? Uu, to zwykły pedał jesteś, a nie gej.

 • zeicc

  Oceniono 7 razy -1

  No tak. W xiążce jest kilkanaście tematów i problemów ludzi, ale TRZEBA BYŁO ZACZĄĆ OD HOMOSEXA. Inaczej ludzie by nie wchodzili, a to takie trendy być/pisać o uciemiężonych i nieszczęśliwych gejach

  Co otworzę gazeta.pl to tam w ten czy inny sposób HOMO.

  Mam dość propagowania ładnie mówiąc homosexualizmu. PL powinna brać z wzór z Rosji putinowskiej i zakazać tego procederu na 100 lat!

  Gdyby nie media, pedałki by sobie żyły i nie byłoby wokół nich tyle nienawiści, chociażby mojej, bo tego za dużo!

 • poiuytrewq0987

  Oceniono 11 razy -1

  no proszę... to jest jednak zwyrodnienie. Szanuję odmieńców, ale czy wszyscy muszą na to patrzeć?

 • john2010

  Oceniono 21 razy -1

  Heh niedawno w GW był artykuł o "rodzicach" (oboje z kuta..mi) wychowujących dzieci gdzieś tam w USA. Oczywiście komentować nie można było a jakże.Ja sobie nie życzę nazywania takich ludzi rodzicami. Proszę nie obrażać milionów ludzi , którzy, jak wskazuje samo słowo rodzic - urodzili dzieci. Proszę sobie skonstruować jakie nowomodne słówko i nim się posługiwać.

 • pewex0

  Oceniono 19 razy -1

  Jak wspaniale jest być pedziem. Ludzie, skończcie z tymi durnymi heteroseksualnymi skłonnościami. Ani to nowoczesne, ani oryginalne. Czy nie wiecie, że prawdziwym źródłem zabawy jest gdy jeden chłop drugiemu chłopu wsadza przyrodzenie w owłosione dupsko?

 • jedrek490

  Oceniono 13 razy -1

  Dlaczego używasz jakiegoś debilnego anglicyzmu. Ty po polski mówiąc jesteś po prostu pederastą.

 • pewex0

  Oceniono 20 razy -2

  Autorka to zaangażowana feministka.
  Tak jak komunizm, feminizm wywodzi się z filozofii marksistowskiej.
  W komunizmie promowana jest walka klas by społeczeństwo uczynić bezklasowym, nie licząc się z własnością (zabierzemy bogatym burżujom, damy biednemu proletariatowi) - brak szacunku do cudzej własności oraz 7 przykazania.

  Feminizm z kolei zamiast społeczeństwa bezklasowego promuje społeczeństwo gdzie płeć nie ma znaczenia, jest wybieralna, społeczeństwo bezpłciowe, co jest oczywistą dewiacją.
  Jest zaprzeczeniem porządku naturalnego nakazanego przez Boga, gdzie rodzinę tworzy mężczyzna i kobieta.

  Feministki zawsze będą promować dewiacje homoseksualne gdyż to jest ich celem, zaburzenie normalnej rodziny i porządku. Zaburzenie to najczęściej wynika z niedowartościowania i braku zainteresowania u płci przeciwnej.

 • pewex0

  Oceniono 76 razy -2

  Rodziców ma mądrych, a przyjaciółka idiotka.

  (pomijam kwestię, że tekst został wymyślony przez gimbusów z wybiórczej w ramach dnia promocji dewiacji homoseksualnych).

 • majka.2012

  Oceniono 18 razy -2

  Geju, nie chcesz zostać heteroseksualny bo nie potrafisz inaczej więc zrozum do jasnej cho..ery, że tak samo trudno jest heteroseksualnym zaakceptować takich jak ty.

 • pewex0

  Oceniono 15 razy -3

  Cheryl Strayed, feministka.
  Czego więc można było się spodziewać po feministce innego niż poklasku dla dewiacji.

 • johny1910

  Oceniono 63 razy -3

  Droga Przyjaciółko!

  Mam 25 lat, pracuję, mam kochających rodziców ale nie rozumieją tego, że kocham mego pieska.Chcę z nim spędzić resztę życia (chyba, że poznam jakiegoś fajnego kotka)!

  Przyjaciółko pomóż!

 • wlodzimierz.iljicz

  Oceniono 20 razy -4

  Największą krzywdę pederastom robią ci, którzy zniechęcają ich do leczenia.
  Bo życie człowieka jako homoseksualisty jest bez perspektyw.

  Homoseksualiści są potrzebni tylko organizacjom LGBT.
  I to one przekonują tych chorych aby się nie leczyli.
  To po prostu zbrodnia wobec chorego bliźniego.

 • frondzia

  Oceniono 23 razy -5

  Rodzic geja, który jest katokatolem to najgorsze co się może przydarzyć. W Polsce od czasu pojawienia się Internetu i większego dostępu do wiedzy, nieco się polepsza, ale w wielu wsiach i wielu miasteczkach nadal wieżą w ruch obrotowy Słońca dookoła Ziemi. Ach ta religia, papka dla głupich.

 • zasadniczook

  Oceniono 14 razy -6

  sądząc po ortodoksyjnych rodzicach chrześcijanach, gdy był dzieckiem, na geja mógł go przeklepać jakiś wielebny pederasta. Niestety o czym sie nie mówi, ale homoseksualne uwiedzenie i w następstwie tego zaprogramowanie na geja, to główna przyczyna szerzenia się tej dewiacji seksualnej. Pederaści powinni być karani kastracją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX