Zodiakalny baran to humorzasty i niezbyt romantyczny podrywacz. Jak przetrwać z nim pod jednym dachem?

Osoby urodzone między 21. marca a 20. kwietnia są piekielnie inteligentne, pewne siebie i lubią dominować. Związek z nimi nie należy do łatwych, ale warto się starać. Kiedy zodiakalny baran znajdzie tę jedyną rzuci jej świat do stóp. Jak oswoić tego gagatka i żyć z nim długo i szczęśliwie?
Baran Baran fot. flikr.com, sgrace (CC BY-NC 2.0)

Podrywacz niezbyt romantyczny

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Baran jest typem donżuana. Tak szybko jak się zakochuje, tak szybko potrafi się odkochać. Jest impulsywny i nie lubi nudy. Od dziecka interesuje się płcią przeciwną, jest śmiały i wie, czego chce. Niestety przez to jego metody podrywu są często nieco prymitywne.

Jeśli oczekujesz romantycznych uniesień, sama musi zadbać o nastrój. Zodiakalny baran nie pogardzi romantyczną kolacją czy wyjazdem we dwoje. Jest tylko jeden warunek. Musi być naprawdę zakochany. Dla ukochanej zrobi naprawdę wszystko.

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Miłość Miłość fot. flikr.com, dnlspnk

Kochliwy, ale wierny "tej jedynej"

Baran singiel skacze z kwiatka na kwiatek. Nie ma problemu z tym, żeby umawiać się z kilkoma osobami naraz. Jest skupiony na sobie i nieco humorzasty. Trzeba obchodzić się z nim jak jajkiem. Może śmiertelnie obrazić się o najdrobniejszą głupotę.

Inaczej mają się sprawy, kiedy spotka "tę jedyną". Zapomina wtedy o swoich podbojach miłosnych, staje się wiernym domatorem, któremu nie w głowie szaleństwa. Nie znosi jednak nudny, więc często zapewnia swojej ukochanej liczne rozrywki - na przykład skok ze spadochronem z okazji rocznicy ślubu. Niezbyt romantyczne, ale jakże oryginalne!

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Czy bez zazdrości nie ma miłości? Czy bez zazdrości nie ma miłości? Fot. Shutterstock

Impulsywny i wie, czego chce

Typowy baran to dowódca. Chce rządzić w pracy oraz w domu. Bywa przy tym nieco uparty, jednak jest rozsądny, więc solidna argumentacja powinna go przekonać do zmiany zdania.

Baran doskonale wie, czego chce i będzie do tego dążył. Nie przyjmuje "nie" jako odpowiedzi. Nie oznacza to jednak, że jest brutalny czy agresywny. Po prostu lubi nosić spodnie w związku.

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

para, miłość, randka para, miłość, randka Fot. Shutterstock

Łasy na komplementy

Osoby urodzone między 21. marca a 20. kwietnia uwielbiają być adorowane. Jeśli chcesz stworzyć z nim szczęśliwy związek, musisz podzielać jego pasje, komplementować go i chwalić nawet za drobnostki.

Na początku waszej znajomości zyskasz jego przychylność prosząc go o radę. Poczuje się doceniony i zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby ci pomóc. Niech wie, że cenisz jego doświadczenie i inteligencję. To go wręcz podnieca.

Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Miłość Miłość shutterstock.com

Seksualnie niebezpieczny

Zodiakalny baran dużą wagę przywiązuje do igraszek w sypialni. Jeśli już na początku związku partnerka ma niższe libido niż on może zwiastować to poważne problemy w przyszłości.

Osoby spod tego znaku nie są, jak mogłoby się wydawać, agresywne czy napastliwe. Cenią sobie spokojne, ułożone i systematyczne życie seksualne. Lubią dominować i eksperymentować, jednak są otwarte na potrzeby drugiej strony.

Randkując z zodiakalnym koziorożcem. Co zrobić, aby flirt przerodził się w miłość do grobowej deski?

Miłość Miłość fot. flikr.com, Giuseppe Milo

Kto dogada się z baranem?

Barany najlepsze związki stworzą z zodiakalnymi wagami i strzelcami. Potrzebują osoby, która będzie im uległa, ale jednocześnie będzie trzymać ich w ryzach, więc z racji na swoje usposobienie raczej nie dogadają się na dłuższą metę z rybami, bykami czy pannami.

Dobrze zapowiadają się też związki baranów z bliźniętami, lwami i wodnikami. Ich temperamenty się uzupełniają. Lew wprawdzie będzie rywalizował z baranem niemal we wszystkich dziedzinach życia, jednak niektórzy cenią sobie taki typ związku.

Randkując z zodiakalnym koziorożcem. Co zrobić, aby flirt przerodził się w miłość do grobowej deski?

Więcej o: