"Upił się i zasnął na stole" 13 szokujących powodów, dla których nie było drugiej randki [WYZNANIA]

Odłóżmy na bok zakochanie od pierwszego wejrzenia i chemię miłości. Żeby do zaangażowania mogło w ogóle dojść trzeba wyjść obronną ręką z pierwszej randki. Oto szczere wyznania osób, dla których pewne zachowania przekreśliły ciąg dalszy.
Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Michael Cory/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

"Upił się i zasnął na stole" 13 szokujących powodów, dla których nie było drugiej randki [WYZNANIA]

Odłóżmy na bok zakochanie od pierwszego wejrzenia i chemię miłości. Żeby do zaangażowania mogło w ogóle dojść trzeba wyjść obronną ręką z pierwszej randki. Oto szczere wyznania osób, dla których pewne zachowania przekreśliły ciąg dalszy.

To nie są wymyślone powody, tylko sceny z życia przytoczone przez użytkowników portalu randkowego eDarling. Badacze przepytali 45 tysięcy singli z 15 różnych krajów i ułożyli listę 21 najbardziej szokujących zachowań - my publikujemy 13 z nich.

Żeby nie przekreślać i nie piętnować zachowań podczas randki postanowiłyśmy spróbować je wytłumaczyć. Bo wiadomo - każdy czasami dziwnie się zachowuje. Każdy.

.Fot. Seven Resist/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Naszym zdaniem:

Sądzimy, że kobieta, z którą spotkał się Paul była osobą bardzo zmysłową i seksualną. Media zachęcają ludzi do tego, żeby naturalnie podchodzili do tematu seksu - ona więc zupełnie bez skrępowania o nim chciała rozmawiać. A może miała jasno określone gusta seksualne i wolała zawczasu wiedzieć, czy potencjalny kandydat na chłopaka będzie dla niej kompatybilny w łóżku?

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. ScopeIM/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Przyjemne z pożytecznym

Naszym zdaniem:

Zabiegany człowiek, czasu nie ma, wykorzystuje każdą chwilę i na dodatek jest osobą wielozadaniową. Nam się taki typ podoba. Można się przekonać, jak się odżywia, co lubi. Naprawdę, bez przesady - jak byłyśmy nastolatkami godzinami snułyśmy się z obiektami westchnień bez celu po baaardzo różnych miejscach i było superfajnie.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. edgeplot/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Zabawy z dildo

Naszym zdaniem:

Niestety nie za bardzo jesteśmy w stanie wymyślić sensownego argumentu, który wybroniłby tego pana. Dość obleśny pomysł. Nie za bardzo wiemy, czemu miałby służyć. W rewanżu zaproponowałybyśmy... przepchanie rur kanalizacyjnych, żeby sprawdzić, czy mężczyzna poradzi sobie z zadaniami hydraulicznymi.

Przeczytaj także: "Jeśli wierzyć Tinderowi, 90 proc. mężczyzn w Polsce to lotnicy z 23 cm wzwodem" [WYZNANIA SINGIELKI]

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Angela/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Duże zaangażowanie

Naszym zdaniem:

A może to był taki żarcik? Chciał pokazać, że jest naprawdę bardzo Natalią zainteresowany? Obstawiamy, że mógł to być typ atechniczny, któremu coś się w telefonie poprzestawiało i "samo się tak ustawiło". Wiemy, szalona teoria, ale życie bywa nieprzewidywalne.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Ldiamondmanlusoc/Flickr.com/CC BY-NC 2.0.

Pseudonim "Fryzjer"

Naszym zdaniem:

Czy Martha ma pewność, że robił to zupełnie świadomie? Bo znamy osoby, które np. kręcą loka w ogóle nie zdając sobie z tego sprawy. Czasami, jak człowiek jest zdenerwowany, to robi dziwne rzeczy... np. zabawia się widelcem.

Ten pan cieszy się ogrooomnym powodzeniem na Tinderze! Dlaczego? SPRAWDŹ

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. greg borenstein/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Uśmiech, proszę

Naszym zdaniem:

Być może John ma tak piękne, równe i białe zęby, że aż trudno uwierzyć, że są jego własne. W takim przypadku nie należy tego odbierać negatywnie, tylko jako nieporadnie wypowiedziany komplement.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. wwwuppertal/Flickr.com/CC BY-NC 2.0.

W tonie bełkotliwym

Naszym zdaniem:

A może był zmęczony, zdenerwowany i ma słabą głowę. My byśmy dały drugą szansę i dopiero po kolejnym spotkaniu oceniły, czy nie ma problemu z alkoholem. Jeśli sytuacja by się powtórzyła, byłoby to ostatnie spotkanie.

Przeczytaj także: O pierwszej randce, widzianej z perspektywy damskiej i męskiej przez pryzmat badań użytkowników portali randkowych.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Michael Cory/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

W rodzinnym gronie

Naszym zdaniem:

A to urocze! Być może myślał o Annie bardzo poważnie i zależało mu, żeby poznały go najbliższe jego sercu kobiety. Pytanie, kogo przyprowadziłby na drugą randkę? Z ciekawości dałybyśmy szansę tej znajomości!

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Chris Snyder/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Szach mat

Naszym zdaniem:

A może trochę autorefleksji? Może Natalia nie spełniła jego oczekiwań, rozmowa z nią pana nudziła. W takim wypadku powinien podziękować, przeprosić i oddalić się. No chyba, że miał podzielną uwagę i gra w szachy nie odciągała od rozmowy?

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Peter Rukavina/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Ważki problem

Naszym zdaniem:

Hobby to hobby. Bywają różne. Czy gdyby zgadywał wzrost, a nie wagę kobiet, Nadine by go nie pogoniła? I pytanie, czy odgadnięta liczba miała dla niego i dalszych randek znaczenie? Jeśli nie umawiał się z paniami ważącymi więcej niż 65 kg to rzeczywiście - cham i buc.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Louisa Billeter/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

Nowe możliwości

Naszym zdaniem:

Skoro Hana jasno postawiła sprawy, to on równie otwarcie postanowił zorientować się w możliwościach. Naszym zdaniem mężczyzna wykazał się refleksem i jasnością umysłu. Być może dla koleżanki Hany okazałby się księciem z bajki. Zamiast się oburzać, lepiej dać szansę miłości.

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. Lap Fung Chan/Flickr.com/CC BY-NC 2.0

Na rowerze

Naszym zdaniem:

Mamy kilka teorii i każda tłumaczy takie zachowanie. Pocił się, bo przyjechał na rowerze - musiał w pedałowanie włożyć wysiłek, a rozgrzane ciało oddawało temperaturę.

Ekologicznie się zachował, ekonomicznie i dobrze dla zdrowia. W przyjechaniu na rowerze nie widzimy niczego złego. To dobrze, że świadomie dba o ochronę środowiska i nie dokłada się do jego zanieczyszczania.

A stringi? Produkują męskie stringi, więc ktoś je chyba kupuje. A może popsuła mu się pralka i to była ostatnia sztuka czystych majtek?

Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Dlaczego nie było drugiej randki? Mocne wyznania Fot. @Doug88888/Flickr.com/CC BY-NC 2.0

Cena nie gra roli

Naszym zdaniem:

Cenimy szczerość - nawet, jeśli prawda jest bolesna. Być może Ciara ma rzeczywiście wysokie oczekiwania od życia i partnerów? Mężczyzna trzeźwo ocenił swoje możliwości i postanowił nie oszukiwać kobiety. Zabawne, że w ogóle w XXI wieku rozważał opcję "utrzymywania" kobiety.

Więcej o: