Rozwody i rozstania 2010 roku

Mijający rok obfituje w rozstania słynnych par. Zobacz komu nie udało się przetrwać kryzysu.

Styczeń: CHARLIZE THERON i STUART TOWNSEND

35-letnia aktorka, zdobywczyni Oskara, po 9 latach rozstała się z 38-letnim aktorem, Irlandczykiem Stuartem Townsendem. Theron przyznała, że powodem ich rozstania był brak namiętności. Para nie miała ślubu, po rozstaniu aktorka została w wartym 2,5 miliona dolarów domu w Hollywood, a aktor zamieszkał w ich wspólnym domu w Malibu.

Luty: CHERYL COLE i ASHLEY COLE

27-letnia piosenkarka, była wokalistka zespołu Girls Aloud, jurorka brytyjskiego programu X Factor, po 4 latach małżeństwa rozstała się ze swoim pierwszym mężem Ashleyem Cole. Powodem rozwodu były zdrady piłkarza.

Marzec: KATE WINSLET i SAM MENDES

 

35-letnia zdobywczyni Oskara poślubiła starszego od siebie o 10 lat reżysera w 2003 roku. Para ma 6-letniego syna Joe. Kiedy w marcu tego roku para podpisała akt rozwodowy Winslet przyznała, że nie ma szczęścia w miłości. Prasa spekulowała, że powodem rozwodu był romans Mendesa.

Kwiecień: SANDRA BULLOCK i JESSE JAMES

Aktorka najpierw dostała Oskara, a zaraz potem dowiedziała się o licznych zdradach męża. Para rozwiodła się w błyskawicznym tempie. Związek trwał 5 lat. Po rozwodzie Bullock zaadoptowała synka.

Maj: CHARLOTTE CHURCH i GAVIN HENSON

24-latnia piosenkarka zaledwie 6 tygodni po zaręczynach ogłosiła rozstanie z 28-letnim rugbistą. Para była ze sobą 5 lat. Owocem ich związku jest dwójka dzieci: Ruby i Dexter.

Sierpień: TIGER WOODS i ELIN NORDEGREN

To najgłośniejszy rozwód 2010 roku. O licznych romansach Woodsa donosiła prasa na całym świecie. Elin w ramach rekompensaty dostała dom na Florydzie i pokaźną sumę 100 milionów dolarów na wychowanie dzieci. Małżeństwo rozpadło się po 6 latach.

Październik: COURTENEY COX i DAVID ARQUETTE

 

Aktorka, znana z serialu Przyjaciele, 46-letnia Courtney Cox po 11 latach małżeństwa rozwiodła się z 39-letnim Davidem Arquette. Powodem rozwodu - jak odważnie przyznał w wywiadzie radiowym David - był brak małżeńskiego seksu.

Listopad: EVA LONGORIA i TONY PARKER

35-letnia aktorka znalazła w komórce 28-letniego, niewiernego męża, setni wiadomości tekstowych wysłanych do innej kobiety. 17 listopada wniosła pozew o rozwód. Za powód rozwodu podała niezgodność charakterów.

Grudzień: SCARLETT JOHANSSON i RYAN REYNOLDS

Związek aktorskiej pary rozpadł się zaledwie po dwóch latach małżeństwa. Jako oficjalny powód rozwodu 26-letnia Johansson z 34-letni Reynolds podali zapracowanie i brak czasu na życie rodzinne.

Więcej o: