Rozstania i powroty...

Kłócą się, rozstają, rozwodzą, a potem...stęsknieni powracają do siebie. Poznaj znane pary, które po raz drugi weszły do tej samej rzeki.

Sienna Miller i Jude Law

Poznali się w 2003 roku na planie filmowym obrazu Alfie. Rok później Jude Law i Sienna Miller ogłosili zaręczyny. Para wytrzymała w narzeczeństwie rok, aktorka zostawiła niewiernego narzeczonego, kiedy wyszło na jaw, że Jude miał romans z nianią opiekującą się jego dziećmi z pierwszego małżeństwa.  Pod koniec 2009 roku aktorzy jeszcze raz zapałali do siebie uczuciem i zaręczyli się po raz drugi. Kilka miesięcy temu kupili wspólnie dom w Londynie za 8 milionów funtów. Jednak i tym razem nie będzie happy-endu. Rzecznik prasowy aktorki ogłosiła, że Sienna rozstała się z Judem Law. Wszelkie plany weselne zostały odwołane.

Pink i Carey Hart

Pobrali się w 2006 roku. Dwa lata później już byli w separacji. Nie potrafili żyć osobno i zaczęli się spotykać w 2009. Na szczęście nigdy nie sfinalizowali swojego rozwodu. Carey Hart wyznał niedawno że Pink jest miłością jego życia. Para spodziewa się pierwszego dziecka.

Leonardo diCaprio i Bar Refaeli

Modelka i aktor poznali się w 2004 roku. Spędzili razem 5 lat i ogłosili rozstanie. Wszystko jednak wskazuje na to, że para zeszła się. Kilka dni temu diCaprio i Refaeli wspólnie zwiedzali ruiny Pompejów.

Owen Wilson i Kate Hudson

Kochają się, ale nie mogą być ze sobą - donosiły plotkarskie media, kiedy Kate Hudson i Owen Wilson ogłosili swoje rozstanie w 2007 roku. Wilson tak bardzo przeżył rozstanie z aktorką, że próbował popełnić samobójstwo. Para zeszła się w 2008 roku, ich ślub miał miejsce w 2009 roku w Miami. W tym roku para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Amy Winehouse i Blake Fielder Civil

Zanim się pobrali w 2007 roku kilkakrotnie się rozstawali i powracali do siebie. Przez dwa lata prowadzili burzliwe życie, obydwoje byli mocno uzależnieni od narkotyków. Blake trafił do więzienia, po zdradach żony wystąpił o rozwód. Para podpisała papiery rozwodowe w lipcu 2009 roku. Jednak to nie koniec romansu. Amy i Black są znowu razem i obiecują, że tym razem już od siebie nie odejdą.

J.Lo i Mark Anthony

Piosenkarka i Mark Anthony byli parą w latach 90-tych. Rozstali się i każde z nich ułożyło sobie życie z kimś innym. W 2005 roku kochankowie powrócili do siebie i nic nie wskazuje na to aby ich związek miał się zakończyć.

Megan Fox i Brian Austin Green

Zaręczyli się w 2006 roku. Kłócili się, rozstawali i powracali do siebie. Po trzech latach rozeszli się jednak na dobre. W 2010 powrócili do siebie i co więcej, od razu wzięli ślub. Nie wiadomo jednak jak długo przetrwa ich związek. W środowisku plotkuje się, ze para ma problemy i korzysta z terapii małżeńskiej.

Więcej o: