Co powinno znaleźć się w twojej szafie tej jesieni?

Podczas gdy my planujemy urlop lub uparcie czekamy na lato, projektanci mody już zadecydowali co będzie hitem nadchodzącej jesieni. Zobacz w co się ubierzemy za kilka miesięcy.

Klasyczny, minimalistyczny płaszcz

Celine, marka dla której projektuje twórczyni nowego minimalizmu w modzie Phoebe Philo najnowszą kolekcją na sezon jesień/zima 2011/2012 sprawia, że minimalizm staje się bardzo wyraźnym trendem. Celine rezygnuje ze wszelkich zbędnych zdobień, proponuje w zmian precyzyjny krój. Wybierając płaszcz, pomyśl o tym w klasycznym prosty kroju. Na zdjęciu minimalistyczny płaszcz projektu Celine.

Szara sukienka

Jil Sander to królowa minimalizmu. W swojej jesienno-zimowej kolekcji 20011/12 proponuje proste kroje, kolory oraz dużo szarości. Szary to kolor który jest nie tylko stonowany, ale też w sposób nienachalny podkreśla sylwetkę i dodaje dostojności. Polecamy.

Sweter w rdzawym kolorze

Kolekcja Chloe nawiązuje do krojów i kolorów lat 70-tych. W tym roku wybieraj jednak ubrania w bardziej eleganckim i dojrzałym stylu niż dzieci kwiaty. Chloe proponuje ciepłe, głębokie barwy, dominuje konikowy, musztardowy, burgund, rdzawy.

Dzianinowa peleryna

Hermes - bardzo podobnie jak Chanel rok temu - namawia na to, aby inspirację czerpać z Koła Podbiegunowego. Ostatnia kolekcja domu mody Hermes to przede wszystkim ciepłe dzianiny i ubieranie się warstwowo. Ma być ciekawie i ciepło.

Bluzka z jedwabnej żorżety

Dom mody Givenchy w najnowszej jesienno-zimowej kolekcji nawiązuje do buduarowego klimatu lat 20-tych. Powracają welury, jedwabne żorżety, błyszczące satyny. Najlepiej w czarnym kolorze.

Więcej o: