Metamorfozy gwiazd

Z niegrzecznej dziewczynki w kochającą mamuśkę, z królowej kiczu w ikonę stylu - zobacz, które gwiazdy przeszły spektakularne metamorfozy.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez hotcelebshome.com/kolaz Lula.pl

Jennifer Lopez

Karierę zaczynała jako dziewczyna z sąsiedztwa. Częściej występowała pod pseudonimem J-Lo niż pod pełnym nazwiskiem. Jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Nadmiar biżuterii i narzeczony P Diddy to na szczęście przeszłość Latynoski.

Jennifer Lopez z dziećmi w kampanii Gucci Jennifer Lopez z dziećmi w kampanii Gucci Gucci, materiały prasowe

Jennifer Lopez

Jennifer zmieniła styl na bardziej klasyczny, urodziła bliźniaki, została wybrana przez magazyn People najpiękniejszą na świecie i po dawniej J. Lo z nowojorskiej dzielnicy Bronx nie pozostało już nawet śladu.

Madonna w sesji z roku 1979. Madonna w sesji z roku 1979. madonnashots.com

Madonna

W lata 80-tych i 90-tych nieustannie szokowała. Jej klip do piosenki "Like a Prayer" został potępiony przez Watykan. Na planie teledysku Madonna tańczyła na tle płonących krzyży i całowała się z czarnoskórym Jezusem Chrystusem. Odważnie mówiła o seksie, nagrała film dokumentalny ''W łóżku z Madonną'', który pokazuje skandaliczne momenty z trasy koncertowej artystki.

Madonna w Malawi Madonna w Malawi Fot. Eastnews

Madonna

Królowa popu nowy rozdział swojego życia rozpoczęła wraz z momentem adopcji chłopca z Malawi. Pomimo problemów formalnych udało jej się zaadoptować nie tylko chorego Davida Banda, ale i dziewczynkę o imieniu Mercy. Dzisiaj Madonna jest matką czwórki dzieci.

Vitoria Beckham

Ostatnio była Spicetka zajęła się projektowaniem mody. Na początku jej projekty traktowaliśmy sceptycznie, jednak dzisiaj kolekcje Victorii nie tylko należą do jednych z najdroższych, ale również są cenione w oczach krytyków.

Victoria Beckham Victoria Beckham fot. Forum

Vitoria Beckham

Kiedy w latach 90-tych śpiewała w zespole The Spice Girls ze względu na słabość do markowych ubrań miała przezwisko Posh. Jednak jej styl pozostawiał wiele do życzenie. Victora nie miała gustu, nawet w strojach Gucciego czy Versace wyglądała jak strach na wróble.

Emma Watson

Pamiętamy ją jako wstydliwą i skromną 11-letnią początkująca aktorkę. Rola Hermione Granger w Harrym Potterze nie tylko uczyniła ją sławną, ale również dodała jej pewności siebie.

Emma Watson

Emma w dziedzinie mody jest wzorem do naśladowania. Aktorka wzięła udział w kampanii Burberry, zaprojektowała swoją linie ubrań People Tree, została twarzą marki Lancôme i pojawiła się na okładce brytyjskiego Vogue.

Nicole Richie

Niegdyś najlepsza przyjaciółka Paris Hilton. Wspólnie imprezowały, nadużywały alkoholu. Nicole podobnie jak Paris została zatrzymana przez policje za prowadzenie samochodu po alkoholu. Obsesyjnie się odchudzała i otarła o anoreksję. Jej życiowa postawa zmieniła się kiedy poznała Joela Maddena i została matką.

Nicole Richie

Dzisiaj to przykładana mama dwójki dzieci i oddana żona. Podczas jednego z wywiadów zapytana o tak zdecydowaną metamorfozę wyznała, że Joel i dzieci pokazały jej co jest w życiu najpiękniejsze i najważniejsze. Używki i imprezy przestały się dla niej liczyć.

Drew Barrymore

Drew po raz pierwszy pojawiła się na planie filmowym w wieku kilkunastu miesięcy. Stała się znana dzięki udziałowi w filmie Stevena Spielberga E.T. Nagła popularność niefortunnie wpłynęła na jej dzieciństwo. W wieku 9 lat zaczęła palić papierosy, w wieku jedenastu lat już piła alkohol, a kiedy miała 12 lat sięgnęła po marihuanę i kokainę. Jako nastolatka Drew zaczęła pojawiać się w mediach jako symbol seksu, co sprowokowało Spielberga do podarowania jej na dwudzieste urodziny kocyka z napisem ''Przykryj się'' Drew przeszła kilkanaście kuracji odwykowych.

Drew Barrymore fot. AP Photo/Matt Sayles/AG Drew Barrymore fot. AP Photo/Matt Sayles/AG Drew Barrymore fot. AP Photo/Matt Sayles/ Agencja Wyborcza.pl

Drew Barrymore

Dzisiaj Drew w niczym nie przypomina dawnej siebie. Używki należą do jej przeszłości. Drew jest uważana za doświadczoną aktorkę, która również angażuje się w produkcję filmów (założyła agencję produkcji Flower Films). Przez pewien czas Drew była wegetarianką i promowała działania organizacji PETA na rzecz zwierząt.

Więcej o: