Romans z szefem

Czy z przełożonym można stworzyć szczęśliwy związek? Poznaj gwiazdy, które romansowały z swoim szefami. Czy takie związki mają szansę przetrwania?

Milla Jovovich i Paul WS Anderson

Aktorka i modelka zakochała się w reżyserze filmu w którym występowała. Na planie ''Piątego Elementu'' rozpoczął się romans aktorki i reżysera obrazu Luka Besson. Para pobrała się w 1997 roku i rozwiodła niespełna rok po ślubie. Luk Besson to nie jedyny reżyser z którym związała się piękna Jovovich. W 2001 roku aktorka poznała na planie filmu ''Resident Evil'' reżysera Paul WS Anderson. Para zaręczyła się w 2003 roku, ich pierwsze dziecko urodziło się w 2007. Milla Jovovich i Paul WS Anderson pobrali się w 2009 roku.

Kate Winslet i Sam Mendes

Kate Winslet zaryzykowała i w 2008 roku rozpoczęła wspólną pracę ze swoim mężem. On reżyserował, a ona zagrała główną rolę u boku Leonardo DiCaprio w filmie Revolutionary Road (pol. tytuł Droga do szczęścia). Film odniósł duży sukces, jednak Winslet i Mendes w 2010 roku ogłosili separację.

Rachel Weisz i Darren Aronofsky

Reżyser Czarnego Łabędzia przez lata był związany z aktorką Rachel Weisz, która zagrała w jednym z jego filmów The Fountain. Para zakochała się w sobie podczas realizacji filmu. Tworzyli związek przez dziewięć lat, separację ogłosili w 2009 roku. Aktorka i reżyser mają razem syna Henry'ego.

Hilary Swank i John Campisi

Aktorka rozwiodła się ze swoim mężem Chad Lowe w 2007 roku. Zaraz po separacji zaczęła oficjalnie spotykać się ze swoim wieloletnim managerem Johnem Campisi.

Tommy Mottola i Mariah Carey

Młodziutka Mariah Carey wdała się w romans z szefem Columbia Record. To Tommy Mottola jako pierwszy w 1988 roku podpisał z nią kontrakt na jej pierwszą płytę. Mottola został też managerem świetnie zapowiadającej się wokalistki. Para pobrała się w 1993 roku. Ślub kosztował 500 tys. dolarów, a tren sukni panny młodej miał długość 27 stóp. Małżeństwo przerwało pięć lat.

Więcej o: