Kim są rodzice najsławniejszych i najpiękniejszych?

Czy to prawda, że niedaleko pada jabłko od jabłoni? Czy cechy, charakter, urodę, zaradność i zdolności dziedziczymy po rodzicach? Poznaj rodziców sławnych, zdolnych i wyjątkowo pięknych ludzi. Czy są równie wyjątkowi jak ich dzieci?
Angelina Angelina for: archiwum gazeta.pl

Angelina Jolie

Matka Angeliny to Marcia Lynne "Marcheline" Bertrand, aktorka amerykańska, z pochodzenia Franko-Kanadyjka. Ze strony matki miała indiańskich przodków z plemion irokeskich. Jako młoda dziewczyna uczyła się aktorstwa razem z Lee Strasbergiem, w którego instytucie teatralnym wiele lat później studiowała Angelina. Marcia Lynne była nie tylko aktorką. Po rozwodzie z ojcem Jolie, Jonem Voighta zaangażowała się w pracę społeczną, zakładając fundację na rzecz Indian amerykańskich i pracując w niej. Zmarła po trwającej 7,5 roku chorobie raka jajnika.

Sandra Bullock

Zdobywczyni Oskara artystyczny talent z pewnością odziedziczyła po swojej matce Heldze Meyer. Matka Sandry Bullock, która zmarła w wieku 58 lat w 2000 roku była bardzo utalentowaną wokalistką operową. Przez wiele lata pracowała w operze w Salzburgu.

Beyonce Beyonce fot: archiwum gazeta.pl

Beyoncé

Matka 30-letniej piosenkarki to kreolskiego pochodzenia projektantka Tina Knowles. Początkowo Tina projektowała i szyła stroje dla Destiny's Child, gdyż zespół nie miał pieniędzy na oryginalne kostiumy. Gdy popularność grupy zaczęła rosnąć, członkinie zespołu mogły sobie pozwolić na zakup ubrań słynnych projektantów i udział Tiny znacznie się zmniejszył. Tina i Beyoncé założyły własny dom mody, House of Deréon.  Projekty łączą styl hip hopowy z motywami z lat 40. i 70., czyli okresów młodości Tiny. Beyoncé jest modelką House of Deréon i bierze udział w reklamach marki.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston fot: archwum gazeta.pl

Jennifer Aniston

Aktorskie zdolności aktorka odziedziczyła po swoim ojcu. John Aniston, a właściwie urodzony na Krecie Yannis Anastassakis  to amerykański aktor o greckich korzeniach, grający w operach mydlanych. Skończył studia na Stanowym Uniwersytecie Pensylwanii na kierunku sztuki teatralnej. Ożenił się z Nancy Dow, matką Jennifer Aniston. Po rozwodzie z Nancy, ożenił się po raz drugi. Z tego związku Jennifer ma przyrodniego brata.

Justin Timberlake

Justin przyjaźni się ze swoją matką, często zabiera ją jako swoją towarzyszkę na czerwony dywan. Lynn Timberlake na co dzień prowadzi własną firmę, którą nazwała Just-In Time Entertainment. Lynn lubi udzielać się w mediach. Niejednokrotnie wyrażała swój żal po tym, jak Justin rozstał się z wieloletnią partnerką Britney Spears. Lynn z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy mała Britney dorastała na jej oczach.

Kate Moss

Jedna z najsłynniejszych modelek świata pochodzi z peryferyjnej, londyńskiej dzielnicy Croydon. Pomimo sławy i majątku, sama Moss pozostaje imprezową, mało wyrachowaną intelektualnie osobą. Jej matka Linda często pokazuje się z córką w londyńskich restauracjach i klubach, tak jak córka lubi zabawy do białego rana. Linda pracowała jako barmanka.

Brad Pitt

Rodzice Brada Pitta to typowa purytańska, amerykańska klasa średnia. Matka aktora Jane pracuje jako psycholog szkolny, a ojciec William jest właścicielem firmy przewozowej. Od kilku lat rodzice Brada Pitta chętnie opiekują się liczną gromadką wnuków.

anne anne fot: archiwum gazeta.pl

Anne Hathaway

Matką niespełna 30-letniej aktorki jest również aktorką, Kathleen. To ona namówiła córkę na zawód aktorki i od samego początku wspiera Anne i służy fachową poradą. Ojcem ślicznej aktorki jest Gerald Thomas Hathaway, który z zawodu jest prawnikiem.

Więcej o: