Złe matki?

W przypadku sławnych kobiet wystarczy lekkie potknięcie na drodze macierzyństwa, aby dorobić się opinii złej matki. W naszej galerii przedstawiamy gwiazdy, które zasłynęły w mediach tym, że nie zawsze troskliwie, idealnie i z wyczuciem odchodziły się ze swoimi dziećmi. Czy słusznie przylgnęła do nich opinia złych matek?

Britney Spears

Piosenkarka jest mamą dwóch chłopców. Nie zawsze jednak idealną. Zdarzyły jej się potknięcia. Raz paparazzi sfotografowali Britney jak krocząc w wysokich obcasach niemal upuściła synka na ulice. Zastała również sfotografowana jak prowadziła samochód ze starszym synkiem, Seana Prestona na kolanach. Takie rzeczy są nie tylko niedopuszczalne, ale nie zgodne z prawem. W 2007 roku sąd w Los Angeles pozbawił Britney praw do opieki nad dziećmi. Britney musiała przekazać prawa do opieki nad wówczas 2-letnim Seanem Prestonem i rocznym Jaydenem Jamesem, byłemu mężowi Kevinowi Federline'owi. Aby ponownie odzyskać prawa do opieki nad synkami wokalistka musiała regularnie poddawać się testom na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie.

Sharon Stone

Aktorka jest mamą dwóch adoptowanych chłopców. Wychowuje je sama i wydaje się, że jest idealną matka, gdyby nie to, że do mediów dotarła informacja o tym, że Stone chciała wstrzykiwać botoks jednemu z chłopców, Roanowi. Mająca skłonności do przesady aktorka miała poprosić lekarz o to, aby w stopy Roana wstrzyknął botoks. Powodem miał być niemiły zapach stóp chłopca. Jak słusznie zauważył ojciec Roana, były mąż aktorki Phil Bronstein, wystarczyło upewnić się, że chłopiec ma na nogach skarpetki, gdy zakłada buty, oraz że używa antyperspirantu.

Katie Holmes

Katie Holmes wydaje się idealną matką, większość swojego czasu poświęca 5-letniej córeczce Suri. Mimo to media donoszą, że mała Suri jest wyjątkowo rozpieszczanym dzieckiem. W jej szafie znajdują się sukienki po kilkaset dolarów, kreacje od wielkich krawców mody. Dziewczynka ma nawet robione buty na zamówienie, a większość z nich jest na kilkucentymetrowym obcasie. Niejeden specjalista ortopeda wypowiadał się w mediach, że Katie Holmes wybierając obcasy dla córki robi jej krzywdę. Taki rodzaj obuwia nie jest dla dzieci, poza tym źle wpływa na fizyczny rozwój dziecka.

Kate Moss

Kate Moss jest mamą 9-letnie Lily Grace. Niestety nie ma zbyt wiele czasu dla swojej pierworodnej. Od lat ważniejsi są dla niej partnerzy, imprezy do rana i egzotyczne wakacje. Moss rzadka przebywa ze swoją córką, dziewczynka większość czasu spędza a nianiami lub z babcią. Kate Moss poczuła jednak wyrzuty sumienia, bo w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nie jest idealną matką, ale planuje nadrobić zaległości i więcej czasu spędzać z tęskniącą za nią córką.

Courtney Love

Piosenkarka, wdowa po Kurcie Cobainie, sama wychowuje jedyną córkę Frances Bean Cobain. Z powodu swojego burzliwego trybu życia kilka lat temu odebrano jej prawa rodzicielskie wówczas córki. Courtney Love od lat żyje z dala od domu, stale w trasie koncertowej, nie żałuje sobie używek, lubi i alkohol i narkotyki. Czy takim stylem życia daje dobry wzór dziewiętnastoletniej córce?

Whitney Houston

Whitney ma tylko jedną córkę, osiemnastoletnią Adelę. Niestety nastolatka - podobnie jak matka - ma problemy z narkotykami. Od lat walczy z uzależnieniem od używek. Media są przekonane, że problemy Adeli są wynikiem wychowania. Dziewczyna całe życie patrzyła na nałóg matki i w konsekwencji poszła w jej ślady.

Więcej o: