Kobiety jesieni, piękne?

Kobieta jesień. Jaka jest? Łączy w sobie delikatność i subtelność wiosny oraz wyrazistość zimy. Nic dziwnego, że wśród czterech typów urody kobiet jesieni jest najmniej. Poznaj najpiękniejsze kobiety jesieni.
Lily Cole dla Triumph Inspiration Award '11 Lily Cole dla Triumph Inspiration Award '11 fot. mat. prasowe

Lily Cole

23-letnia modelka pojawiła się na wybiegu kilka lat temu i zrobiła oszałamiające wrażenie. Kreatorom mody i dziennikarzom spodobała się jej dziewczęcość i naturalność. Modelka i studentka Oxfordu ma porcelanową cerę, piegi i zielone oczy, a to klasyczne atrybuty kobiety jesieni.

Geri Halliwell Geri Halliwell SOLARPIX / PR PHOTOS/Solarpix / PR Photos

Geri Halliwell

Najsłynniejsza rudowłosa piosenkarka lat 90-tych. Geri rudym włosom jest wierna całe życie, chociaż ostatnio coraz częściej wybiera nieco jaśniejsze odcienie, np. złotego blondu. Najważniejsze w typie urody jesieni jest to, że włosy mają naturalny odcień rudości, o którym tak często marzą kobiety, które mają włosy pozbawione ciepłych i naturalnych rudości.

Bree Hodge (Marcia Cross) - Gotowe na wszystko Bree Hodge (Marcia Cross) - Gotowe na wszystko Bree Hodge (Marcia Cross) - Gotowe na wszystko

Marcia Cross

Nikt nie potrafi nawet wyobrazić sobie, że aktorka serialu Gotowe na wszystko mogłaby zmienić kolor włosów. Rude włosy oraz jasna karnacja to jej olbrzymi atut. Cera Marcii Cross, jak u kobiety-jesieni przystało, jest blada o bardzo jasnym odcieniu.

Julianne Moore w kampanii Talbots Julianne Moore w kampanii Talbots fot. Talbots

Julianne Moore

Aktorka dość często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jednak żadna zmiana nie jest diametralna. Moore zawsze pozostaje wierna odcieniom rudości, a co najważniejsze nigdy się nie opala, a jej skórę zdobią liczne piegi, które są tak charakterystyczne dla pań o typie urody jesieni.

Nicole Kidman Nicole Kidman Fot. Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

Kidman to chyba najsłynniejsza kobieta-jesień naszych czasów. Niejednokrotnie zmieniała kolor włosów, przez lata rozjaśniała je i nosiła w odcieniach jasnego blondu. Ostatnio powróciła jednak do naturalnego rudego koloru swoich włosów, który eksponuje jej porcelanową cerę i oczy. Co ciekawe, kobiety o typie urody jesieni mają wszystkie występujące w przyrodzie odcienie tęczówki. Ich oczy mogą być szare, niebieskie, zielone, piwne, zielono-piwne, zielono-brązowe oraz brązowe i ciemnobrązowe. Oczy Nicole Kidnam są niebieskie.

Christina Hendricks Christina Hendricks AP/Matt Sayles

Christina Hendricks

Aktorka serialu Mad Men nie tylko wypromowała modę na obfite kształty, ale również udowodniła, że kobieta-jesień nierzadko wygrywa z blondynkami i brunetkami. Rzadki typ urody, specyficzna kolorystyka, w tym koralowe usta to rzeczywiście cud natury, który nie zdarza się często.

Więcej o: