Pociągają je kobiety

Niezależne, popularne i bardzo odważne. W naszej galerii kobiety, które przyznały się do biseksualizmu.

Angelina Jolie

Jenny Shimizuj (była modelka Calvina Kleina) ujawniła już kiedyś szczegóły ich pikantnego związku (trwającego ponad 10 lat!) w filmie dokumentalnym Angelina - święta czy grzesznica? Byłam jej pierwszą kobietą. Ona ma ciało, które przyprawia o drżenie - tak szczupłe, ale z wprost nieprawdopodobnymi, pełnymi, piersiami. A jej skóra jest tak zadziwiająco gładka. Ale to jej usta sprawiały, że błagałam o więcej, by całowała mnie wolno i namiętnie tymi pełnymi ustami, każdą część mojego ciała.

Megan Fox w kampanii Armani Megan Fox w kampanii Armani Megan Fox w kampanii Armani

Megan Fox

Bez wątpienia, jestem biseksualistką - oświadczyła Fox. Jednocześnie zachowuję się jak hipokrytka. Nigdy nie związałabym się z biseksualną kobietą, bo odstręczałaby mnie myśl, że ona sypia także z mężczyznami. Mężczyźni są brudni. Nie miałabym ochoty na kobietę, która spała z brudnym mężczyzną. Wyznała, że chętnie zrezygnowałaby ze swojej heteroseksualnej orientacji, gdyby pojawiła się szansa u Lady Gagi.

Nelly Furtado/Marek Lapis/FORUM Nelly Furtado/Marek Lapis/FORUM Nelly Furtado/Marek Lapis/FORUM

Nelly Furtado

Przyznała, że pociągają ją kobiety.  Powoływała się na słowa wypowiedziane przez Curta Cobeina, który to jeszcze za życia stwierdził, iż: Ludzie nie powinni się ograniczać w odkrywaniu swojej seksualności. To jest częścią naszej cywilizacji.

Sookie Stackhouse (Anna Paquin) - True Blood Sookie Stackhouse (Anna Paquin) - True Blood Sookie Stackhouse (Anna Paquin) - True Blood

Anna Paquin

Nazywam się Anna Paquin. Jestem biseksualistką - padło w reklamie, jaką aktorka nagrała na potrzeby kampanii rozpoczętej przez True Colors Fund. To organizacja non-profit założona przez piosenkarkę, Cyndi Lauper, która wspiera walkę o równe prawa dla środowiska LGBT (lesbian, gay, bisexual & transgender). W krótkim filmie informującym o przemocy, jaka spotyka te grupy społeczne, wystąpili także m.in. Sharon Osbourne, Elton John i Whoopi Goldberg.

Fergie/Maxim Fergie/Maxim Fergie/Maxim

Fergie

Wokalistka Black Eyed Peas, Fergie, wyznała, że zanim wyszła za mąż za Josha Duhamela, lubiła sobie "poswingować". Z dziewczynami spotykała się na randkach wielokrotnie, ale z żadną nie udało jej się stworzyć stałego związku.

Evan Rachel Wood Evan Rachel Wood Evan Rachel Wood/ GQ

Evan Rachel Wood

Była dziewczyna Marilyna Mansona wyznała, że jest biseksualistką i podobają jej się zarówno mężczyźni, jak i kobiety.  Evan twierdzi, że jest to dla niej obojętne, jakiej płci będzie jej kolejny partner.  Jestem otwarta na wszystko. Mogę poznać fajnego faceta lub fajną dziewczynę. Zawsze byłam bardzo otwarta na kwestie androgyniczności. Lubię i chłopaków i dziewczyny - wyznała aktorka. Evan dodała, że zawsze jest stroną dominującą w związkach z kobietami. Aktorka zdradziła, że lubi odgrywać w nim męską rolę.

Lindsay Lohan

W 2008 roku świat dowiedział  się o romansie 22-letniej aktorki i starszej o 9 lat didżejki Samanthy Ronson.

Więcej o: