Najgorętsze ciała show-biznesu

Okazuje się, że byli małżonkowie, Jennifer Aniston i Brad Pitt, nadal mają coś wspólnego. Chodzi o ich sylwetki, dzięki którym znaleźli się na szczycie najnowszego plebiscytu na "Najgorętsze ciała show-biznesu".

Najbardziej pożądane ciało po 40-tce - Jennifer Aniston

42-letnia gwiazda Przyjaciół oraz jej 47-letni były mąż bezapelacyjnie wygrali w kategorii Najlepsze ciała po czterdziestce pokonując tym samym swoich kolegów po fachu, Halle Berry i Willa Smitha w plebiscycie przeprowadzonym przez amerykański magazyn Fitness oraz portal OMG.Yahoo.com.

Halle Berry Halle Berry EN

Najlepsze ciało po 40-tce - Halle Berry

Halle Berry ukończyła 45 lat. Ciała i wdzięku może jej pozazdrościć nie jedna młodsza koleżanka. Aktorka potrafi wyeksponować swe ponętne kształty, jednocześnie zachowując smak i umiar.

Najgorętsze męskie ciało - Brad Pitt

Dwukrotnie zdobył tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Świata. Z Angeliną Jolie tworzy najpiękniejszą parę świata. W zeszłym roku otrzymał tytuł najseksowniejszego krwiopijcy pokonując tym samym Roberta Pattinsona.

.

Najgorętsza para show-biznesu David i Victoria Beckhamowie

Wzbudzają tyleż podziwu, co zawiści. Każde z nich odniosło sukces, stali się ikonami popkultury. Złośliwi mówią, że są niezłą spółką do zarabiania pieniędzy. Prasa pisze o nich codziennie - Victoria na zakupach, David z synami na spacerze, Victoria ma anoreksję, David nową fryzurę? Fani zwariowali na ich punkcie.

Kate Middleton Kate Middleton Forum

Najlepsze królewskie ciało - Kate Middleton

Jak wiele przyszłych panien młodych, Kate przed ślubem postanowiła zrzucić parę kilogramów. Od zawsze miała sportową, choć lekko zaokrągloną sylwetkę. Kiedy książę pierwszy raz zwrócił na nią uwagę nosiła rozmiar 38/40.

Najelpsze ciało w ciąży - Jessica Alba

Jessica Alba udowadnia, że będąc w ciąży, nie trzeba chodzić w wyciągniętych sukienkach - workach i znoszonych dresach. Aktorka, mimo dużego brzuszka, wyglądała pięknie.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez fot: Jennifer Lopez

Najlepsze ciało po ciąży - Jennifer Lopez

Jest obiektem pożądania facetów na całym świecie, chociaż nigdy nie przypominała modelki. Siłą Jennifer Lopez są kobiece kształty, ognisty temperament i ruchy ciała naelektryzowane seksem.

Więcej o: