Sexy uśmiech, krzywy zgryz

Śnieżno białe zęby i perfekcyjnie prosty zgryz to marzenie niejednej z nas, ale wiele gwiazd nam pokazuje, że nie tylko ideał jest atrakcyjny. Na dodatek tworzy się nowa moda na zabiegi, które krzywią zęby! Czy nadchodzi nowy trend, w którym urzekający uśmiech to taki z brzydkim uzębieniem?
Kirsten Dunst Kirsten Dunst REUTERS/ERIC GAILLARD

Kirsten Dunst

Jej urocze, małe ząbki podkreślają wyjątkowość jej urody i świetnie oddają jej nieco specyficzny styl. Aktorka nie będzie jedną z tych Amerykanów, którzy w 2012 roku wydadzą na zabiegi dentystyczne aż 110 miliardów dolarów!

Stephen Moyer i Anna Paquin w życiu prywatnym są parą. Stephen Moyer i Anna Paquin w życiu prywatnym są parą. Stephen Moyer i Anna Paquin mają powody do radości. /AP/Chris Pizzello

Anna Paquin

Gwiazda "Czystej krwi" jest niezwykle dumna ze swojego uśmiechu, uważanego za jeden z najseksowniejszych. New York Times zaś podaje, że w Japonii płaci się obecnie specjalnie za to, by wykrzywić sobie zgryz, gdyż mężczyźni w tym kraju właśnie takie uzębienie uważają za najatrakcyjniejsze.

Lara Stone w sesji Love nr 6 Lara Stone w sesji Love nr 6 fot. Lula.pl

Lara Stone

Jej wyjątkowy wygląd i nietypowy uśmiech dał jej pierwsze wielkie zlecenie, jakim było pozowanie w kampanii Calvina Kliena. Jej śladem chcą podążać inne modelki, Niedawno w amerykańskim odpowiedniku programu "Top Model" Tyra Banks, prowadząca show, poradziła jednej z uczestniczek powiększenie sobie przerwy między zębami. W poprzedniej edycji dziewczynie, która ostatecznie wygrała program kazała z kolei zbyt dużą szparę między siekaczami zmniejszyć.

Georgia May Jagger

Jej rodzicami są wokalista Rolling Stones oraz modelka Jerry Hall. Ich córka była więc skazana na dość niepospolitą acz bardzo ciekawą urodę. Jej uśmiech zbija fortunę - według Forbesa Jagger do maja zarobiła przez 12 miesięcy 4,5 mln dolarów.

Madonna Madonna AP/Evan Agostini

Madonna

Uważa, że jej uśmiech jest oryginalny i odmawia naprawienia swojego zgryzu. W 1990 roku pojawiła się na okładce Glamour, który wyretuszował jej uśmiech poprzez zminimalizowanie przerwy między zębami piosenkarki. Madonna była tak wściekła, że nawet po tym jak magazyn uznał ją za Kobietę Roku, nie przyjęła od nich nagrody.

Więcej o: