Naga prawda o skandalach gwiazd

Scarlett Johansson wyśmiała skandal, który dotyczył wycieku jej nagich zdjęć do internetu. Nie jest jedyną gwiazdą, którą ten problem dotknął. Jak reagowali na tego typu sytuacje inni celebryci?
Scarlett Johansson Scarlett Johansson AP/FOTOLINK/Antonio Calanni

Scarlett Johnasson

We wrześniu pojawiły się w internecie zdjęcia, które aktorka zrobiła sobie sama swoim telefonem. Hakerzy włamali się do jej aparatu i wykradli fotografie przeznaczone dla jej, obecnie byłego już, męża. Reakcja Johansson? "Znam swoje mocne strony" zażartowała. Wie jak się fotografować, by wypaść dobrze. W ostatnim numerze Vanity Fair wyznaje, że zdjęcia były przeznaczone wyłącznie dla jej ówczesnego męża i aktorka nie widzi w tego typu praktykach nic złego. "To przecież nie było pornograficzne video" dodała. Choć uważa, że między dwójką ludzi będących w związku to też jest absolutnie dopuszczalne.

Rihanna

Parę lat temu wypłynęło do sieci 9 zdjęć przedstawiających kobietę, która na brzuchu wypisała "Kocham cię Robyn". Nie było do końca wiadome, czy przedstawiają one piosenkarkę, ale tabloidy nie pozostawiły na niej suchej nitki.

Paris Hilton

Celebrytka zyskała ogromną sławę po tym, jak nakręcony 3 lata wcześniej film pokazujący jej igraszki z byłym chłopakiem Rickiem Salomonem, pojawił się dokładnie na tydzień przed premierą jej reality show "The Simple Life". Film stał się hitem, kiedy pojawił się na DVD pod nazwą "Jedna noc w Paryżu" (One night in Paris).

Madonna

W 1985 roku, zarówno Playboy jak i magazyn Penthouse opublikowali nagie zdjęcia piosenkarki, które zostały zrobione w latach 70-tych. Zdarzyło się to dokładnie w tym samym roku, gdy jej album "Like a Virgin" zaczął się wspinać coraz wyżej na listę przebojów. Madonna nie była tym poruszona, i oznajmiła, że niczego się nie wstydzi.

Angelina Jolie, Brad Pitt, Untitled Love story  Angelina Jolie, Brad Pitt, Untitled Love story Agencja Wyborcza.pl

Brad Pitt

Historie z nagimi zdjęciami nie dotyczą tylko znanych kobiet. Paparazzi przyłapało aktora w 1997, gdy przechadzał się nago ze swoją ówczesną dziewczyną Gwyneth Paltrow po jednej z karaibskich plaż. Zdjęcia ukazały się w piśmie Playgirl, które Pitt pozwał do sądu. Sędzia zażądał wycofanie feralnego numeru, ale było już za późno - wszystkie egzemplarze się wyprzedały w mgnieniu oka. Obecnie można kupić nielegalną kopię na Amazon.com za niebagatelne 1000 dolarów.

R. Kelly

Sex video z jego udziałem wywołało nie tylko skandal, ale rozpoczęło serię procesów, ponieważ dziewczyna, z którą piosenkarz wyrabiał na filmie różne rzeczy, była nieletnia. Nie zaszkodziło to mu wcale, a wręcz chyba pomogło - jego singiel "Ignition" bił rekordy popularności, a album "Chocolate Factory" był przez długi czas numerem jeden. Ostatecznie oddalono wszystkie stawiane mu zarzuty.

Więcej o: