Piękna i Bestia

Mówi się, że każda zmora znajdzie swego amatora. W tym przypadku znalazły nie byle kogo, bo piękne gwiazdy showbiznesu. Czy dla wszystkich historia "Pięknej i Bestii" skończyła się szczęśliwie?
Heidi Klum, Seal Heidi Klum, Seal AP/Matt Sayles

Heidi Klum i Seal

Matka 4 dzieci, była modelka, projektantka i producentka Heidi Klum wciąż zniewala swą urodą. Mogłaby mieć każdego, ale to Seal, piosenkarz z bliznami na twarzy zdobył jej serce. Zaczęli się spotykać w 2004 roku jeszcze kiedy Klum była w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, którego biologicznym ojcem jest Flavio Briatore. Seal wspierał ją przez ten czas i był obecny przy porodzie. Od czasu swojej pierwszej przysięgi małżeńskiej zawartej w 2005 roku, odnawiają ją co roku na oczach rodziny i przyjaciół.

Beyonce i Jay-Z Beyonce i Jay-Z Beyonce i Jay-Z / fot. AP

Beyonce i Jay Z

Król rapu Jay Z jest znany ze zbudowanego przez siebie hip-hopowego imperium, bardziej niż ze swojego wyglądu. Ale jego urok osobisty ujął jedną z najatrakcyjniejszych postaci show-biznesu. Beyonce powiedziała mu sakramentalne "Tak" w 2008 roku, obecnie spodziewają się dziecka. Magazyn Time umieścił parę w 2006 roku  na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi.

Jennifer Lopez i Marc Anthony

Piosenkarka zaskoczyła w 2004 roku zebranych 40 gości na przyjęciu urządzonym z okazji wydawałoby się, że urodzin gwiazdy, pojawieniem się w sukni ślubnej u boku Marca Anthoniego, zaledwie 6 miesięcy po tym jak zerwała zaręczyny z Benem Affleckiem. Czy było to porozumienie latynowskich dusz, jak mówią niektórzy złośliwi? Raczej nie - obecnie są w trakcie rozwodu. Dla Lopez to już trzeci.

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault

Aktorka nie miała łatwo z Pinault, prezesem ogromnego holdingu PPR (do którego należy m.in. Gucci, YSL, Bottega Veneta). Biznesmen ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, a w lipcu tego roku potwierdził doniesienia, że jest ojcem urodzonego w 2006 roku syna Lindy Evangelisty. Hayek i Pinault w 2008 roku zerwali zaręczyny, ale już w dzień Walentynek w 2009 roku wzięli ślub, w obecności m.in. swojej 2 letniej córeczki. Gorąca, piękna latynoska i charyzmatyczny, niezbyt urodziwy Francuz? Przeciwieństwa zdecydowanie się przyciągają.

Christina Aguilera i Jordan Bratman

Co miał w sobie Jordan Bratman, że zdobył serce piosenkarki? Jest widocznie bardzo zdolnym specem od muzycznego marketingu. W 2002 roku stał się menadżerem Aguilery. W 2005 wzięli ślub i trzy lata później urodził im się syn Max. Rozwiedli się w kwietniu tego roku. Christina może nie zawsze zachwyca urodą przez swoje dziwaczne odzieżowe wybory czy zbytnią opaleniznę, ale i tak jest atrakcyjniejsza niż jej były już mąż.

Sandra Bullock wraz z mężem Jesse Jamesem na tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Screen Actors Guild Awards Sandra Bullock wraz z mężem Jesse Jamesem na tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Screen Actors Guild Awards Fot. AP/Matt Sayles

Sandra Bullock i Jesse James

Zdobywczyni Oskara jest piękną kobietą, Jesse James zaś jest dość... "surowy" w wyglądzie i obyciu. Ona lubi grać w filmach, pisać i udzielać się charytatywnie. On lubi motocykle, broń i gwiazdy porn (jedna była nawet jego żoną). Widocznie połączyło ich wspólne poczucie humoru. Wzięli ślub w 2005 roku. Rozwiedli w 2010 roku z powodu licznych romansów James'a.

Więcej o: