Przyznali się do używania botoksu

Jennifer Aniston to kolejna z gwiazd, która uległa panującej w Hollywood presji młodego wyglądu. Ostatnio przyznała, że stosowała zastrzyki z botoksu. W naszej galerii gwiazdy, które przyznały się do stosowania botoksu.
Jennifer Aniston Jennifer Aniston REUTERS/MARIO ANZUONI

Jennifer Aniston

Gwiazda przyznała, że w przeszłości miała do czynienia z botoksem. Ludzie myślą, że często wstrzykuję sobie botoks, ale to nieprawda. Nie mówię, że tego nigdy nie próbowałam, ale wiem, że to niebezpieczna sprawa. Wszystkie te zabiegi kosmetyczne uważam za komiczne - oznajmiła Aniston wywiadzie dla magazynu InStyle.

Kylie Minogue Kylie Minogue fot: Kylie Minogue

Kylie Minogue

W wywiadach otwarcie mówi, że skoro istnieją możliwości poprawiania urody, to dlaczego z nich nie korzystać? Piosenkarka uważa, że stosowanie botoksu to indywidualny wybór każdego z nas i nie ukrywa, że w ostatnich latach nieco nadużyła toksyny botulinowej.

Courtney Cox Courtney Cox FACE TO FACE/REPORTER/Hutchins/face to face

Courtney Cox

Aktorka przez wiele lat stosowała zastrzyki z jadu kiełbasianego. Niedawno przyznała, że przesadziła z botoksem i  - jak twierdzi - zafundowała sobie przerwę od botoksu.a sobie przerwę od botoksu.

Anastacia

Piosenkarka przyznaje, że stosuje botoks, ale w umiarkowanych ilościach. W wywiadach podkreśla, że najważniejsze dla niej jest to, aby wyglądać naturalnie i wciąż przypominać siebie.

Nicole Kidman Nicole Kidman Fot. Isaac Brekken AP

Nicole Kidman

Przez zabiegi jej twarz stała się pozbawia ekspresji. Aktorka opamiętała się i oficjalnie poinformowała, że chcąc zachować mimikę twarzy, tak potrzebą w zawodzie aktorki, na dobre zerwała ze stosowaniem botoksu.

Cindy Crawford

Już przed trzydziestką zaczęła regularnie odwiedzać kliniki medycyny estetycznej. Jej sposobem na zachowanie młodości są zastrzyki z witamin i kolagenu. Pytana o to, czy stosuje botoks szczerze odpowiada: oczywiście, że tak!

Więcej o: