Spektakularne prezenty gwiazd

Sławni i bogaci mogą kupić prawie wszystko. Czym zaskakują swoich równie znanych bliskich? Niektórzy inwencją, inni biżuterią, a jeszcze inni spełniając marzenia. Oto niektóre z najciekawszych prezentów.
David i Victoria Beckham David i Victoria Beckham fot. Forum

Naszyjnki za miliony

Małżeństwo Beckhamów  pomimo wzlotów i upadków trwa już dwanaście lat. W tym czasie David kilka razy posądzany był o zdrady i romanse. Jakimś cudem Victoria zawsze stawała po stronie męża, wybaczając mu wszystkie potknięcia. Piłkarz ma więc wiele powodów by obsypywać swoją wyrozumiałą żonę prezentami. Na trzydzieste drugie urodziny podarował Victorii brylantowo-rubinowy naszyjnik od Bulgariego za 6 mln euro. Był to prezent sterowany - pani Beckham bardzo spodobała się drogocenna ozdoba, gdy zobaczyła ją na szyi Keiry Knightley podczas ceremonii rozdania Oskarów.

Justin Timberlake i Jessica Biel Justin Timberlake i Jessica Biel REUTERS/LUCAS JACKSON

Błyskotki na przeprosiny

Jessica Biel i Justin Timberlake nieustannie schodzą się i rozchodzą. Justin ma tendencję do całkowitego angażowania się w pracę. Gdy kilka lat temu, nagrywając piosenkę z Madonną, więcej czasu spędzał z królową popu niż z własną dziewczyną, obeznana z psychiką kobiet diwa wysłała go po zakupy. Celem shoppingu miało być poprawienie humoru odstawionej na boczny tor aktorce. Madonna wyekspediowała Justina do sklepu jubilerskiego H. Stern, w którym piosenkarz zostawił prawie 40 tysięcy euro. Czy Jessice spodobał się wart majątek naszyjnik... Pewnie wolałaby pierścionek zaręczynowy.

Kate Moss wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego, rockmana Jamiego Hince'a, który na związku z top modelką wylansował się bardziej niż na muzyce. Trzydniowe uroczystości ślubne będą kosztowały ponad 500 tysięcy funtów, a cały koszt pokryła panna młoda. Moss od kilku miesięcy pieczołowicie przygotowywała ceremonię, a jedną z jej ambicji było to, aby jej ślub odbił się głośniejszym echem w mediach niż ten, który 29 kwietnia zafundowała Brytyjczykom rodzina królewska. Myślicie, że dała radę pokonać najwyższą głowę na wyspach? Kate Moss wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego, rockmana Jamiego Hince'a, który na związku z top modelką wylansował się bardziej niż na muzyce. Trzydniowe uroczystości ślubne będą kosztowały ponad 500 tysięcy funtów, a cały koszt pokryła panna młoda. Moss od kilku miesięcy pieczołowicie przygotowywała ceremonię, a jedną z jej ambicji było to, aby jej ślub odbił się głośniejszym echem w mediach niż ten, który 29 kwietnia zafundowała Brytyjczykom rodzina królewska. Myślicie, że dała radę pokonać najwyższą głowę na wyspach? EAST NEWS

Akordeon na wesele

Gdy Kate Moss i Jamie Hince zapraszali na swój ślub i weselę Lady Gagę, byli świadomi, że od tak ekscentrycznej osoby nie dostaną typowego prezentu. Chociaż piosenkarka nie mogła przyjechać na uroczystość zaślubin modelki i muzyka, wysłała podarunek i liścik z życzeniami. W wielkim pudle znalazł się... piękny akordeon. Skąd ten pomysł? Kate powiedziała kiedyś Lady Gadze, że uwielbia ten instrument. Przed Jamiem Hincem wyzwanie. Będzie się musiał nauczyć gry na nowym instrumencie.

Kurtka z historią

Justin Theroux, z którym spotyka się aktualnie Jennifer Aniston, jest wielkim wielbicielem Jamesa Deana. Mając to na uwadze, Jen postanowiła, że na czterdzieste urodziny ukochanego, sprawi mu niespodziankę związaną z idolem. Za prawie 10 tysięcy euro kupiła skórzaną kurtkę, która była własnością ''Buntownika bez powodu''. Vintage ciuch był główną atrakcją, ale nie jedyną. Jennifer odczytała także podczas imprezy napisany przez siebie wiersz. Justin był zachwycony - zarówno kurtką, jak i talentem poetyckim ukochanej.

Johnny Depp i Vanessa Paradis. Johnny Depp i Vanessa Paradis. Fot. FORUM

Niewielka winnica

W rodzinie Paradis-Depp wydanie przez Vanessę kolejnej płyty było wielkim wydarzeniem. Premiera okazała się sukcesem, który Johnny postanowił należycie uczcić. Z tej okazji Vanessa stała się szczęśliwą posiadaczką winnicy, która sąsiaduje z francuską posiadłością znanej pary. Aktor wydał na nią 300 tysięcy euro. Być może wydatek ten wkrótce się zwróci, a wina leżakujące w winnicy w Plan-de-la-Tour będą cieszyły się uznaniem i popytem miłośników tego trunku? Od czasu nabycia plantacji Depp raczy się winami własnej produkcji.

Jason Trawick i Britney Spears. Jason Trawick i Britney Spears. REUTERS/DANNY MOLOSHOK/Forum

Motor wraz z dodatkami

Jason Trawick - ukochany Britney Spears na pierścionek zaręczynowy dla piosenkarki wydał 70 tysięcy euro. Wzruszona piosenkarka postanowiła zrewanżować się i obdarowała narzeczonego robionym na zamówienie motocyklem X132 Hellcat marki Confederate Motorcycles. To właśnie nim na planie teledysku ''Criminal'' zachwycał się ukochany i agent Brit w jednej osobie. Do maszyny za prawie 40 tysięcy euro dorzuciła jeszcze skórzaną kurtkę za 720 euro. Jaki miły, przedślubny gest!

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi NATIONAL PHOTO GROUP/NPG.com

Czołg do zabawy

Brad Pitt kocha wszystkie swoje dzieci. Przy licznym potomstwie jednym z najmilszych prezentów jest wspólnie spędzony czas. Na to na szczęście aktor ma szanse, ponieważ, gdy Angelina pracuje, on zajmuje się dziećmi. Z Budapesztu, z planu zdjęciowego filmu ''World War Z'' Pitt odkupił czołg T-54, który następnie kazał przewieść do Los Angeles. Maddox i Pax omal nie padli z wrażenia, gdy dowiedzieli się o niespodziance, którą zgotował im tata. Zdaje się, że aktor chciał także sam się dobrze zabawić...

Więcej o: