Walentynki - pomysły gwiazd

Wszyscy czasami lubimy poczytać o wielkich romansach na planach filmowych. Czy gwiazdy są romantyczne i potrafią zaskoczyć swoje połówki w święto zakochanych? A może brak im inwencji i czasu?
Ashton Kutcher Ashton Kutcher fot. AP

Ashton Kutcher i Dzień Nienawiści

Ashton Kutcher otwarcie mówi o swoim negatywnym nastawieniu do walentynkowej machiny. Zdaniem aktora, romantycznie powinno być codziennie. Aby nie ulec manii wyznań w Dniu Zakochanych można zgodnie z jego wizją, zmienić to święto na Dzień Nielubienia. Zamiast wyznawać miłość, 14 lutego powinniśmy otwarcie wyznać wszystkim antypatiom nasze negatywne uczucia. A przez resztę roku kochać i o tym mówić. Wszystkie obecne i przyszłe dziewczyny Kutchera wiedzą, czego mogą się spodziewać na walentynki. Niczego dobrego!

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

fot. Taylor Swift dla magazynu Vanity Fair fot. Taylor Swift dla magazynu Vanity Fair fot. Taylor Swift dla magazynu Vanity Fair

Pomysł dla singielek

Piosenkarka Taylor Swift ciągle szuka tego jedynego. Przynależność do grupy singielek nie jest dla niej powodem do umartwiania się. W walentynki spotyka się z innymi niesparowanymi koleżankami na kameralnej kolacji, a później imprezuje. W zeszłym roku na walentynkowy lunch wyskoczyła z Kelly Rowland i swoją siostrą Solange, Beyoncé Knowles. W polskich warunkach, lepiej się wcześniej zatroszczyć o rezerwację stolika w knajpie, bo romantyczne pospolite ruszenie sprawia, że większość restauracji i kawiarni jest wypchana po brzegi.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Opcja dla świeżo zakochanych

W zeszłym roku świeżo wówczas poślubieni Khloe Kardashian i Lamar Odom poinformowali media, że pierwsze małżeńskie walentynki mają zamiar spędzić w łóżku. Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Ich związek wydaje się kwitnąć, dlatego można założyć, że zechcą powtórzyć zeszłoroczny Dzień Zakochanych. Jeśli chciałabyś pójść w ślady Khloe i Lamara, polecamy walentynkową kreację - seksowną bieliznę, oraz kolację - dania z listy afrodyzjaków. Polecamy także romantyczne menu do łóżka. Jeśli lepiej niż w kuchni, czujesz się w alkowie, pamiętaj, że szampan i  truskawki to prawdziwa klasyka romansu.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Od pięknych, miedzianych fal po ciepły blond - to jedyne zmiany jakie zaszły we fryzurze Julii Roberts na przestrzeni lat. Wygląda niezmiennie pięknie. Od pięknych, miedzianych fal po ciepły blond - to jedyne zmiany jakie zaszły we fryzurze Julii Roberts na przestrzeni lat. Wygląda niezmiennie pięknie. JANET MAYER / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Janet Mayer / Splash News

Dla par z długim stażem

Julia Roberts i Danny Moder to para z długim stażem i dziećmi w dorobku. Nie przeszkadza im to w docenianiu romantycznych gestów. W zeszłym roku, aktorka wyznała, że idealny Dzień Zakochanych, to taki, który spędza w całości z mężem. Jeśli w przeciwieństwie do aktorki nie masz wolnego zawodu, możesz - idąc w ślady gwiazdy - zarezerwować chociaż  wieczór tylko dla Was. Podrzucić dzieci dziadkom albo zostawić z nianią i spędzić resztę dnia z ukochanym. I nie rozmawiajcie o cieknącej rurze w kuchni, tylko o Waszej miłości i uczuciach. Tak jak Julia Roberts i Danny Moder.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Ben Affleck and daughters Violet and Seraphina Affleck Ben Affleck and daughters Violet and Seraphina Affleck fot. East News

Zapracowani rodzice

Jennifer Garner i Ben Affleck - już niebawem rodzice trójki dzieci - nie mają złudzeń. Przy licznej rodzinie, romantyzmem jest dotrwanie do końca dnia. Para nie lubi rozstawać się z córkami, dlatego w organizację i świętowanie walentynek angażuje się cała rodzina. Święto Zakochanych może być przecież Dniem Miłości, bez wnikania w układy i relacje. Lukruj nie tylko wypiekane ciasteczka, ale dosłownie wszystko! Jeśli masz dzieci, to przecież z pewnością były owocem miłości. W przypadku Jennifer Garner i Bena Afflecka na pewno!

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Heidi Klum i Seal Heidi Klum i Seal Fot. Agencja Gazeta

Prawdziwi romatycy

Heidi Klum i Seal uznawani byli za jedną z bardziej romantycznych par w show-biznesie. Zwłaszcza piosenkarz dbał o odpowiednią oprawę ich miłości. Dowód? Skomplikowane organizacyjne zaręczyny i coroczne odnawianie przysięgi małżeńskiej. Rok temu specjalnie dla Seala, Heidi przygotowała pudło pełne walentynkowych niespodzianek. Umieściła w nim prezenty tematycznie związane z miłością - od czekoladek i ciastek w kształcie serca, po bardziej intymne prezenty. Heidi zasłynęła kiedyś pomysłem przywitania Seala w Dniu Zakochanych owinięta jedynie w czerwoną kokardkę... Ponieważ para właśnie ogłosiła, że się rozstaje, każde z nich będzie musiało poszukać nowej walentynki.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Praca, praca, praca

Piosenkarka i aktorka, chociaż w parze, to do walentynek nie ma zbyt romantycznego podejścia. W zeszłym roku, zamiast świętować, Miley Cyrus pracowała. W 2012 roku, 14 lutego wypada we wtorek, jeśli więc Ciebie także zatrzyma w biurze prezentacja albo opracowanie raportu, pamiętaj, że nie jesteś osamotniona. Hollywood także jest w ciągłym wirze.  I nie martw się, to data umowna i święto stworzone z myślą o podkręceniu handlu przez sprytnych marketingowców:-). Miłość to także akceptacja i zrozumienie - również Twojego pracoholizmu...

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Więcej o: