Baby boom wśród gwiazd trwa!

Nadchodzi druga fala gwiazdorskich narodzin. Kolejne słynne panie są w widocznej ciąży, a prasa plotkarska nie ustaje w spekulacjach, że Angelina Jolie również jest przy nadziei. Sprawdzamy, czyje dzieci przyjdą na świat w 2012 roku.

Sienna Miller i Tom Sturridge

Rodzina aktorki wreszcie odetchnęła z ulgą, bo szanse na to, że Sienna ponownie zejdzie się z Judem Law są minimalne. Brytyjka jest w ciąży ze swoim chłopakiem, początkującym aktorem, Tomem Sturridgem. Tom jest co prawda młodszy od Miller, ale znajomi pary zapewniają, że dojrzały i odpowiedzialny z niego mężczyzna. Para spotyka się od roku i na razie nie planuje ani zaręczyn, ani ślubu. Sienna Miller nie trzymała swoje ciąży w tajemnicy, ale wiadomość o ciąży sprzedała niechcący jej siostra Savannah.

Kourtney Kardashian i Scott Disick

Kourtney to zdecydowanie najbardziej prorodzinnie ukierunkowana ze wszystkich sióstr Kardashian. Ze swoim partnerem Scottem Disickiem ma już jedno dziecko - synka Masona. W przeciwieństwie do Kim i Khloé, Kourtney nie wzięła ślubu i nie zorganizowała wystawnego wesela transmitowanego przez telewizję. Szybko ogłosiła światu zajście w ciążę, twierdząc, że nie miała cierpliwości odczekiwać z radosną nowiną zalecanych dwunastu tygodni. Rosnący brzuszek nie przeszkadza jej w bieganiu na gigantycznych szpilkach oraz pokazywaniu się w obcisłych i wydekoltowanych sukienkach.

Maggie Gyllenhaal i Peter Scarsgaard

Trzydziestosześcioletnia Maggie Gyllenhaal nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Dla Maggie i jej męża Petera Scarsgaarda to już druga ciąża - para ma pięcioletnią córkę Ramonę. Spekulacje o ciąży aktorki wywołało pojawienie się jej w listopadzie 2011 roku na rzymskiej premierze filmy ''Hysteria''. Kreacja oprócz sylwetki Maggie, ujawniła zaokrąglony brzuch. Na przyjście na świat kolejnego członka rodziny cieszy się również brat aktorki, Jake Gyllenhaal, któremu nie wiedzie się ostatnio ani w miłości, ani tym bardziej w tacierzyństwie.

Hilary Duff i Mike Comrie

Piosenkarka i aktorka Hilary Duff jest żoną z ponad rocznym stażem. Wspólnie z mężem, hokeistą NHL, Mikem Comriem zapewniali, że zanim zostaną rodzicami, chcą się nacieszyć wolnością, swoim towarzystwem i życiem bez zobowiązań. Duff, ze względu na swój młody wiek - 25 lat, chciała poczekać z macierzyństwem. W pierwszą rocznicę ślubu Hilary niespodziewanie ogłosiła, że jest w ciąży. Kobieta zmienną jest...

Reni Jusis i Tomek Makowiecki

Piosenkarka Reni Jusis już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Jusis i jej mąż, muzyk Tomek Makowiecki, mają już dwuletniego synka Teofila. Reni jest wśród polskich gwiazd wzorem mamy ekologicznej. Takiej, która dba o środowisko, korzystając z wielorazowych pieluch, używa mniej szkodliwych detergentów. Jusis propaguje także świadome dbanie o zdrowie dzieci i nieuleganie modom żywieniowym i medycznym. Ciekawie jakie innowacje w swoim podejściu do eko wychowania wprowadzi przy drugim dziecku?

Emma Heming i Bruce Willis

Emma Heming, żona Bruce'a Willisa oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Dla aktora to będzie czwarta pociecha (ma trzy córki z Demi Moore). Willis mógł jednak wypaść z wprawy - ostatni raz zajmował się noworodkiem ponad 17 lat temu. Starsi ludzie:-) potrzebują podobno mniej snu, nocne wstawanie nie powinno więc za mocno wymęczyć gwiazdora. Para nie wypowiadała się na temat preferencji co do płci dziecka, ale w tym babińcu przydałby się jakiś chłopak.

Edyta i Cezary Pazura

Pierwsze dziecko Edyty i Cezarego Pazurów - córka Amelka - w czerwcu skończy trzy lata. W prezencie urodzinowym może dostać od swoich rodziców brata albo siostrę, Edyta Pazura jest powiem w drugiej ciąży. Być może to kwestia młodego wieku Edyty, ale ciąży prawie po niej nie widać (powrót do dawnej sylwetki po pierwszej ciąży także nastąpił w tempie ekspresowym). Cezary Pazura, oprócz Amelki, jest tatą dorosłej już córki z pierwszego małżeństwa.

Elsa Pataky i Chris Hemsworth

Hiszpańska aktorka, Elsa Pataky nie jest w Polsce specjalnie popularna. Powinnaś ją kojarzyć ze względu na jej podboje. W rodzinnej Hiszpanii przez kilka lat była ukochaną popularnego motocyklisty Fonsi Nieto. Gdy zaczęła robić karierę w Hollywood, głowę dla niej stracił Adrien Brody, którego rzuciła dla Oliviera Martineza. Pataky ustatkowała się przy aktorze Chrisie Hemsworthym, którego poślubiła w 2010 roku. Teraz para spodziewa się dziecka. Elsa Pataky w wywiadzie opowiadała o swojej nowej ciążowej diecie. Zdrowe jedzenie zastąpiły zachcianki: hamburgery, frytki i popcorn.

Molly Sims i Scott Stuber

Modelka i aktorka Molly Sims długo zwlekała z macierzyństwem. Najpierw ważna była jej kariera, a później dużo czasu pochłonęły poszukiwania wybranka idealnego. Wreszcie udało się! Pierwsze dziecko Sims i Scotta Stubera poczęte zostało podczas podróży poślubnej. Ciężarna Molly jest bardzo szczęśliwa, ale także mocno przerażona swoim stanem. Wszystko jest dla niej nowe, a wszystkie dziwne symptomy natychmiast kończą się konsultacją lekarską. Jeśli modelka tak reaguje w ciąży, to wróżymy, że na punkcie dziecka kompletnie oszaleje.

Więcej o: