Słodkie dranie

Są aktorzy i muzycy grzeczni, są także niegrzeczni. Nie wiadomo dlaczego, ta druga grupa wywołuje większe zainteresowanie wśród kobiet i przyspiesza bicie ich serc. W naszym zestawieniu przedstawiamy siedmiu (nie)sławnych.
<b>Jude Law</b><br>
Gwiazdor już jest zmęczony wizerunkiem sex-symbolu. Rola doktora Watsona pozwoliła mu przełamać stereotyp wiecznego chłopca i niepoprawnego uwodziciela, który zwraca uwagę na piękne kobiety. Z jednej strony Jude Law jest na takie zaszufladkowanie o wiele za bardzo utalentowany, z drugiej - własnym życiem niespecjalnie próbuje mu zaprzeczyć Jude Law
Gwiazdor już jest zmęczony wizerunkiem sex-symbolu. Rola doktora Watsona pozwoliła mu przełamać stereotyp wiecznego chłopca i niepoprawnego uwodziciela, który zwraca uwagę na piękne kobiety. Z jednej strony Jude Law jest na takie zaszufladkowanie o wiele za bardzo utalentowany, z drugiej - własnym życiem niespecjalnie próbuje mu zaprzeczyć Fot. EAST NEWS

Jude Law - wielbiciel kobiet

Brytyjski aktor jest niepoprawnym lowelasem. Powodu rozpadu jego wieloletniego małżeństwa z Sadie Frost nigdy nie podano. Prasa spekulowała na temat niewierności, ale żadna ze stron nigdy nie potwierdziła tych rewelacji. Później aktor związał się ze Sienną Miller, którą zdradził z nianią swoich dzieci. Uroczy, przystojny i z brytyjskim akcentem - wiele kobiet dałoby się pociąć za możliwość przeżycia romansu z Judem. Jego urok musi być nieodparty, skoro po kilku latach przerwy ponownie udało mu się (ale tylko na chwilę) omotać Siennę.

Jonathan Rhys Meyers - typ uzależniony

Najstarszy z rodzeństwa, w którego skład wchodzi jeszcze trzech braci, od młodości nie świecił przykładem. Wylądował nawet w domu dziecka, a jako szesnastolatek bezpowrotnie został wyrzucony ze szkoły. Aktorem został przypadkiem, namówiony do wzięcia udziału w castingu przez agenta. Największym problemem Meyersa, obok jego ciężkiego dzieciństwa, jest miłość do alkoholu. od 2005 roku aktor trafia na kolejne odwyki. Rok temu z powodu zapaści wylądował nawet w londyńskim szpitalu. Procenty sprawiają, że Irlandczyk pakuje się w bójki. Wyjątkowo walczenie nastrajają go zwłaszcza lotniska - w wyniku zajść w Dublinie i Paryżu trafił do aresztu.

Russell Crowe Russell Crowe Fot. AP/Joel Ryan

Russell Crowe - krewki nerwus

Australijczyk, który zdążył się ustatkować i lekko ''statusieć'', nie wywołuje już tylu skandali, co kiedyś. Awantury były jednak jego specjalnością. Kilka lat temu w Nowym Jorku skaleczył telefonem pracownika hotelu, który miał trudności z przełączeniem rozmowy. Crowe po zakrapianej alkoholem kolacji wdał się w bójkę z własnym ochroniarzem. Podobno rzucił także w twarz dziennikarce radiowej ubranka, które podarowała mu dla synka, a innym razem pobił się w barze o kobietę... Aktor twierdzi, że nie jest wcale arogancki, ani agresywny, tylko kiedy pracuje jest tak naładowany i skoncentrowany, że jego tolerancja dla błędów innych ludzi jest zerowa.

Johnny Depp Johnny Depp Fot. Matt Sayles AP

Johnny Depp - urodzony rockandrollowiec

Patrząc na Johnny?ego Deppa ciężko uwierzyć, że ustatkował się i wiedzie spokojne życie na francuskiej wsi. Trzynaście, a może nawet więcej, tatuaży, zamiłowanie do alkoholu, pięknych kobiet oraz intensywna młodość to mieszanka, która nie pozwala nam kupić uładzonego imidżu. Kiedyś zdemolował pokój hotelowy, rozbijał się na motocyklach i był właścicielem klubu, w którym nie brakowało wielu atrakcji. Niegrzeczny chłopiec powrócił! Podobno za jego niedawnym rozstaniem z Vanessą Paradis stoi romans aktora z pracującą dla niego pr-ówką Robin Braun.

Christian Bale - niebezpieczny i nieprzewidywalny

Bale dla roli zrobi wszystko - schudnie 30 kg, zbuduje garnitur mięśni kulturysty, zamknie się w pustelni... Przy takim zaangażowaniu w pracę ciężko przewidzieć skutki uboczne, które może za sobą nieść takie poświęcenie. W przypadku Christiana Bale'a mają one ujście w niekontrolowanej agresji. Aktor był aresztowany za atak na mamę i siostrę (pokłócili się ponoć o żonę aktora). Do sieci trafiła jego kilkuminutowa nasycona wulgaryzmami i słowną agresją przemowa do reżysera obrazu na planie, który przypadkiem wszedł na plan podczas kręcenia sceny.

Colin Farrell. Colin Farrell. Fot. BOB CHARLOTTE / PR PHOTOS/Bob Charlotte / PR Photos

Colin Farrell - ostro po bandzie

Irlandzki aktor lubi się dobrze zabawić. Jeśli na horyzoncie pojawiały się alkohol, kobiety i narkotyki, udana impreza była zagwarantowana. Farrell powiedział kiedyś w wywiadzie, że - kokainy nie brał, ale heroina w małych ilościach jest ok. Radość jaką czerpie z seksu została udokumentowana na domowej produkcji filmie z prywatnych igraszek, która w 2005 roku wyciekła do sieci. Aktor ma za sobą epizod z uzależnieniem od silnych leków przeciwbólowych. Trzeba przyznać, że Farrell stara się ustatkować i przejść na stronę grzecznych. Na razie żadna z prób nie okazała się jednak skuteczna.

Pete Doherty - sex, drugs, rock'n'roll

Pomimo specyficznej urody i ewidentnych problemów z uzależnieniem, Pete Doherty musi mieć w sobie jakąś moc, której używa do zdobywania kobiet. Jego wpływ na Kate Moss był tak wielki, że gdyby nie silna wola modelki, miłość do muzyka skończyłaby się dla niej tragicznie. Pete bardzo lubi narkotyki i rockandrollowe życie. Przez uzależnienie od heroiny trafiał na odwyk i do aresztu. To chyba przypadek beznadziejny, któremu oprócz niego samego nikt nie jest w stanie pomóc.

Więcej o: