Najmodniejsze dzieci Hollywood

Dzieci znanych par są w Hollywood równie modne, co zamieszkujący je dorośli. Które z nich noszą wyjątkowo ciekawe stylizacje?

Lourdes Leon

Córka Madonny i jej byłego partnera Carlosa Leona ubiera się i zachowuje jak typowa nastolatka. Nosi okulary ''nerdy'', trampki, chusty z frędzlami i kolorowe legginsy. Jej styl często inspirował także Madonnę, która liczy się ze zdaniem córki. To o jej pomoc poprosiła, kiedy zajęła się projektowaniem kolekcji ubrań i dodatków Material Girl dla sklepów Macy's. Od pewnego czasu Lourdes wydaje się poważniejsza i doroślejsza. W jej szafie pojawiły się obcisłe krótkie sukienki i buty na szpilkach. Zaletą Lourdes jest umiar. Choć może - nie przesadza ani z makijażem, ani z eksperymentowaniem z kolorem włosów.

Suri Cruise Suri Cruise EastNews

Suri Cruise

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a wyrasta na małą elegantkę. Z wypowiedzi, których na temat swojego dziecka udziela para, wynika, że Suri należy do dziewczynek, mających swoje zdanie i ostro o nie walczących. Dotyczy to również stroju i jego stylizacji. Suri lubi dziewczęce ubranka - zazwyczaj biega w sukienkach i spódnicach, w słodkich landrynkowych kolorach. Rozpuszczone długie włosy i buty na niewielkim obcasie sprawiają, że Suri wygląda na starszą i poważniejszą, niż wskazuje jej wiek.

Willow Smith

Córka aktorskiej pary - Jady Pinkett-Smith i Willa Smitha, sama jest aktorką i piosenkarką. Choć ma dopiero 12 lat wyraźnie zaznaczyła już swoje miejsce w show biznesie - nie tylko nagrywając muzykę, czy grając w filmach, ale także wyróżniając się na czerwonym dywanie. Willow eksperymentuje ze strojami i fryzurami. Nosi kolorowe zestawy, czerpiąc i z punka i hip-hopu. Często zmienia fryzury - raz nosi długie warkoczyki, kiedy indziej dopięte kolorowe pasma. Razem z bratem Jadenem tworzą bardzo malowniczą parę. Rodzice tej dwójki akceptują modowe szaleństwa dzieci, choć sami ubierają się raczej zachowawczo.

Gwen Stefani w parku z synami Zumą i Kingstonem Gwen Stefani w parku z synami Zumą i Kingstonem fot. East News

Zuma i Kingston Rossdale

Synowie Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a dbają o niebanalne, trochę rockowe stylizacje swoich dzieci. Kiedy ta rodzina pokazuje się na spacerze, ubrania całej czwórki są skoordynowane. Nic nie wygląda jednak na sztucznie wymyślone i odgórnie narzucone. Nie sądzimy, żeby dzieci same komponowały swoje zestawy - sam fakt, że noszą je z takim wdziękiem zasługuje na docenienie. Podoba nam się także to, że dzieci tej muzycznej pary nie noszą infantylnych ubranek z typowymi dziecięcymi motywami i w poprawnej politycznie kolorystyce.

Angelina Jolie jeździ po świecie i promuje swój najnowszy film Angelina Jolie jeździ po świecie i promuje swój najnowszy film "Salt". Ostatnio aktorka przyjechała do Japonii. Na lotnisku New Tokyo w Japonii ze swoimi dziećmi (od lewej) Maddoxem, Zaharą, Pax Thienem i Shiloh. Fot. Koji Sasahara AP

Klan Jolie-Pitt

W rodzinie Jolie-Pitt panuje pełne poszanowanie dla gustów modowych jej wszystkich członków. Sahara to dziewczynka pełną gębą - mała elegantka. Z kolei Shiloh woli wyglądać jak chłopiec i najchętniej chodzi w spodniach i kolorowych koszulkach (co zresztą swojego czasu wzbudziło sensację w prasie kolorowej). Maddox i Pax naśladują styl swojego taty. Najmłodsi w rodzinie Knox i Vivienne na razie polegają na guście rodziców. Para zaś lubi, kiedy ich pociechy chodzą w monochromatycznych strojach i całkiem dorosłych nakryciach głowy.

Harper Seven Beckham Harper Seven Beckham East News

Harper Seven Beckham

Victoria Beckham nie mogła się doczekać, kiedy w jej rodzinie pojawi się mała dziewczynka. Dzięki narodzinom Harper Seven, Posh Spice może się spełniać jako matka i fashionistka. Victoria już na dobre porzuciła show-biz i poświęciła się modzie. Mała Harper wyrasta na najlepiej ubranego niemowlaka w Hollywood. Mama dziewczynki dba o to, żeby Harper była elegancka, a jej zestawy złożone z wielu elementów. Stąd rajstopki, buciki, sukieneczki, sweterki, opaski i spineczki (od znanych projektantów). Obydwie panie wyglądają razem zjawiskowo.

Rachel Zoe Rachel Zoe JENNY WHITE/BROADIMAGE/EAST NEWS/Jenny White/Broadimage

Skylar Berman

Rachel Zoe jest znaną hollywoodzką stylistką. Kiedy okazało się, że spodziewa się dziecka, od razu było wiadomo, że jej potomek będzie dobrze wystylizowaną jednostką. Mały Skylar Berman ma dosyć charakterystyczny styl. Nosi pasiaste pajacyki, futrzane buciki i czapeczki. Stylistka ubiera go w ciuszki, w kolorach typowych dla dorosłych mężczyzn. W szafie chłopczyka królują brązy, granaty i grafity. Skylar bardzo w tym wszystkim wygląda modnie i uroczo. Ciekawe, czy dobry smak i wyczucie stylu wejdą mu w krew?

Więcej o: