Kronika towarzyska

Jeśli jakimś cudem ominęły Cię ostatnie wydarzenia w ?wielkim świecie? spieszymy donieść o najważniejszych plotkach.
Marta Grycan, Wiktoria Grycan. Marta Grycan, Wiktoria Grycan. Fot. KAPIF

Marta Grycan bryluje na salonach

Na polskich salonach i w telewizjach śniadaniowych sensacją stała się żeńska część rodziny cukierników z Warszawy. Marta Grycan wraz ze swoimi trzema córkami (Weroniką, Wiktorią i Gabrielą) jest obecna na pokazach mody i premierach filmowych. Portale plotkarskie porównują ''Grycanki'' do zamorskiego klanu Kardashianów. O panie kłócą się inni celebryci, wymieniając się publicznie opiniami na ich temat. Marta Grycan udowadnia, że żeby wyglądać seksownie i modnie, wcale nie trzeba nosić rozmiaru S. Plus za modne stylizacje i markowe dodatki - to dzięki nim mama trzech córek trafi z pewnością na listy najlepiej ubranych Polek.

Heidi Klum i Seal Heidi Klum i Seal Fot. Agencja Wyborcza.pl

Pary się rozstają

Modelowego małżeństwa nie tworzą już Heidi Klum i Seal. Para, która uchodziła za wzór szczęścia i miłości rozstała się (na razie są w separacji). Na wyjątkowo załamanego tą sytuacją, co może świadczyć o tym, że inicjatywa nie była jego, wygląda Seal. Dalej nosi obrączkę, o Heidi mówi w samych superlatywach i nie kryje bezmiaru rozpaczy. Do adwokatów wybrał się także Johnny Depp. Co prawda nigdy nie był mężem Vanessy Paradis, z którą ma dwójkę dzieci, ale widać ich sprawy finansowe i dotyczące opieki nad dziećmi, wymagały porady prawnej. W sieci krążą także plotki o rozstaniu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora...

Demi Moore. Demi Moore. Forum

Demi Moore przeszła załamanie

Rozstanie z Ashtonem Kutcherem nie wpłynęło dobrze na zdrowie, wygląd i samopoczucie Demi Moore. Pod ciężarem problemów aktorka bardzo schudła. Zaczęła się także dziwnie zachowywać. Amerykańska prasa plotkarska donosi o tym, że Demi podrywa młodszych mężczyzn  - w tym Zaca Afrona, imprezuje z córką, a w klubach tańczy na stole. Takie zachowanie w połączeniu z kłopotami zdrowotnym sprawiło, że Demi trafiła do szpitala. Bezpośrednią przyczyną wezwania karetki było ponoć zatrucie gazem rozweselającym (?). Dziennikarze wiedzą jednak swoje i twierdzą, że Demi cierpi na anoreksję.

Brad Pitt bez skrępowania przyznawał, że palił bardzo dużo, zwłaszcza podczas małżenstwa z Jennifer Anistone. Przestał dopiero gdy został ojcem Brad Pitt bez skrępowania przyznawał, że palił bardzo dużo, zwłaszcza podczas małżenstwa z Jennifer Anistone. Przestał dopiero gdy został ojcem Fot. AP/Paul Drinkwater

Brad Pitt chce się żenić

Brad Pitt wyznał w wywiadzie, że planuje wziąć ślub z Angeliną Jolie. Para jest razem od siedmiu lat i wychowuje szóstkę dzieci. To właśnie dzieci są głównym powodem myśli o małżeństwie. Podobno coraz częściej dopytują, dlaczego ich rodzice nie są mężem i żoną. Brad Pitt powiedział w wywiadzie dla ''Hollywood Reporter'', że on i Angelina wstrzymywali się z ożenkiem, do czasu, gdy będzie on możliwy dla wszystkich (czyli także par homoseksualnych) na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Ich plany ulegną jednak zmianie pod presją niecierpliwego potomstwa.

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz Fot. Kapif

Sonia Bohosiewicz jest w ciąży

Czy aktorka jest w ciąży, czy w niej nie jest. Główna zainteresowana milczy jak zaklęta. Na premierze filmu Wojtka Smarzowskiego ''Róża'' wystąpiła w kreacji, która choć czarna i obcisła, to skutecznie zasłaniała brzuch połami płaszcza i dużej kopertówki z frędzlami. Na kolejnej imprezie, na której stawiła się lubiana aktorka, krój sukienki nie pozwalał zobaczyć krągłości. Prawda już wkrótce wyjdzie na jaw. Także w przypadku Kate Moss i Catherine Zety-Jones, które także podobno spodziewają się potomstwa.

Księżna Cambridge, Kate Middleton Księżna Cambridge, Kate Middleton Fot. dailymail.co.uk

Jennifer Lopez jest zakochana

Jennifer Lopez już nie rozpacza po rozstaniu z Markiem Anthonym. Pocieszenie znalazła w ramionach pracującego z nią tancerza - Caspera Smarta. Smart ma 24 lata, jest umięśniony i wytatuowany. Jennifer ma 42 lata, trzy małżeństwa za sobą i dwójkę dzieci. Chociaż na początku się ukrywali i oszczędnie okazywali publicznie czułość, od czasu gdy paparazzi przyłapali ich na pocałunku, zrobili się mniej ostrożni. Smart zamieścił twitta, w którym napisał, że: Wiek, poglądy i uprzedzenia nie mają wpływu na serca i dusze. Jennifer szybko się do tej myśli ustosunkowała, odpisując: Zamknijcie oczy, otwórzcie serca, kochajcie i bądźcie szczęśliwi.

Księżna Cambridge, Kate Middleton Księżna Cambridge, Kate Middleton Fot. Agencja Wyborcza.pl

Księżna Cambridge odkłada macierzyństwo na później

Do prasy non-stop trafiają rewelacje o domniemanym stanie błogosławionym Kate Middleton. Miała być w ciąży z bliźniętami... Wszystko wskazuje na to, że w 2012 roku będzie jej ciężko wbić się z brzuchem w napięty grafik wydarzeń państwowych - olimpiada w Londynie, obchody 60-lecia panowania Królowej Elżbiety. Ze względu na doniosłość tych eventów, Kate nie będzie chciała przyćmić ich swoją ciążą. Prasa i Brytyjczycy o pro dziecięcych poglądach będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Królewska tradycja zachodzenia w ciążę w ciągu roku od zawarcia małżeństwa jest poważnie zagrożona!

Więcej o: