Wielkie rodziny Hollywood

Jedno dziecko to standard, dwóje ideał, troje - lekka ekstrawagancja. Co powiesz na małżeństwa, które mają pięcioro, sześcioro i siedmioro dzieci? Nasi rekordziści wychowują okrągłą dziesiątkę.
Mark Wahlberg i jego żona Rhea Durham Mark Wahlberg i jego żona Rhea Durham AP/Evan Agostini

Mark Wahlberg - czworo dzieci

Słynny Marky Mark ustatkował się. Z buntowniczego rapera zmienił się w uznanego aktora i producenta filmowego. Od lat związany z modelką Rheą Durham doczekał się czwórki dzieci - dwóch córek i dwóch synów. Kiedy jego ukochana straciła już nadzieję, że Mark kiedykolwiek ją poślubi - aktor oświadczył się i poprowadził do ołtarza. Wygląda na to, że to nie ostatnie słowo w kwestii prokreacji znanej pary.

Chris O'Donnell (NCIS: Los Angeles) i jego żona Caroline Fentress Chris O'Donnell (NCIS: Los Angeles) i jego żona Caroline Fentress AP/Vince Bucci

Chris O'Donnell - pięcioro dzieci

Trudno uwierzyć, że aktor znany z roli w ''Stowarzyszeniu Umarłych Poetów'' nie jest już młodzieńcem. Chociaż rzadziej pojawia się w filmach, brak aktywności nie oznacza, że Chris się nudzi. Aktor dochował się piątki dzieci (trzech synów i dwie córki) - wszystkie ma z aktualną żoną Caroline. Swoja połówkę poznał jeszcze w college'u. Rodzina O'Donnellów mieszka z dala od Hollywood.

<b>Justin Chambers jako Dr Alex Karev</b><br>
W Seattle Grace uchodzi za aroganckiego. Nie jest specjalnie lubiany ani przez swoich pacjentów, ani przez resztę rezydentów i stażystów. Jest bardzo bezpośredni, co często skutkuje dużym brakiem taktu w tym co mówi Justin Chambers jako Dr Alex Karev
W Seattle Grace uchodzi za aroganckiego. Nie jest specjalnie lubiany ani przez swoich pacjentów, ani przez resztę rezydentów i stażystów. Jest bardzo bezpośredni, co często skutkuje dużym brakiem taktu w tym co mówi Fot. Popcorner.pl

Justin Chambers - pięcioro dzieci

Przystojniak znany z serialu ''Chirurdzy'' jest szczęśliwym ojcem pięciorga dzieci. Jedna ciąża jego żony Keishy była mnoga - na świat przyszły w jej wyniku dwie dziewczynki. Aktor poznał swoją przyszłą żonę w pracy - była jego agentką w czasach, gdy z powodzeniem pozował do zdjęć. Żona aktora całkowicie oddała się wychowywaniu potomstwa, pozwalając Chambersowi na poświęcenie się karierze filmowej.

Angelina Jolie, Brad Pitt. Angelina Jolie, Brad Pitt. national photo group/ NPG

Angelina Jolie i Brad Pitt - sześcioro dzieci

Najpopularniejszą, wielodzietną gwiazdorską rodziną jest ta stworzona przez Angelinę Jolie i Brada Pitta. Jolie adoptowała swojego pierwszego syna Maddoxa, zanim związała się z Bradem. Maddox i Zahara zostali zaadoptowani także przez aktora, podobnie jak później Pax. Para ma trójkę biologicznych dzieci - Shiloh i bliźnięta Knoxa i Vivienne. Wiele wskazuje na to, że Angelina i Brad mają jeszcze zamiar bardziej powiększyć rodzinę - adoptując i zachodząc w kolejną ciążę.

Lauryn Hill Lauryn Hill fot. Dominik Sadowski / Agencja Wyborcza.pl

Lauryn Hill - sześcioro dzieci

Piosenkarka urodziła sześcioro dzieci o imionach - Zion, Selah, Joshua, John, Sarah i Marley. Ojcem pięciorga z nich jest Rohan Marley, z którym Hill spędziła 15 lat. Nie wiadomo, kto jest dzieckiem najmłodszego, urodzonego w połowie 2011 roku, synka.

Kevin Costner - siedmioro dzieci

Więcej dzieci mają znani panowie. Ojcami zostają wiążąc się z kolejnymi partnerkami. Tak jest w przypadku Kevina Costnera, który ze swoją aktualna żoną - Christine Baumgartner ma trójkę dzieci, z poprzednią - Cindy Silvą, także trójkę, a z Bridget Rooney jedną pociechę. Najstarsze dziecko aktora - córka Anna ma 24 lata, a najmłodsze - dziewczynka o imieniu Grace dwa latka.

Steven Spielberg oraz Kate Capshaw Steven Spielberg oraz Kate Capshaw AP/Matt Sayles

Steven Spielberg - siedmioro dzieci

W rodzinie sławnego reżysera sytuacja jest nieco skomplikowana. Spielberg ma jedno dziecko ze związku z pierwszą żoną Amy Irving. Jego druga żona ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Wspólnie adoptowali dwoje dzieci. Cate Capshaw urodziła także Stevenowi trójkę ich wspólnych biologicznych dzieci. W sumie mogą powiedzieć, że ich rodzina liczy dziewięć osób.

Eddie Murphy na premierze Eddie Murphy na premierze "Shreka Forever", 2010 AP/Vince Bucci

Eddie Murphy - ośmioro dzieci

Aktor jest ojcem pełną gębą. Troje dzieci ma ze związków z kobietami, których nigdy nie poślubił, a pierwszą żona Nicole, za piątkę dzieci. W sumie daje to osiem prezentów na urodziny każdego roku. Aktor niestety ma na swoim koncie brzydkie zagranie. Po rozwodzie z żoną związał się ze znaną Spicetką - Mel B. Ognisty romans zakończył się nagle, ale był brzemienny w skutkach. Murphy nie chciał uznać małej Angel i dopiero badania na ojcostwo sprawiły, że poczuł się do odpowiedzialności, chociaż zrezygnował z prawa do opieki nad dzieckiem.

Mel Gibson na premierze filmu Mel Gibson na premierze filmu "Edge of Darkness" w Los Angeles. AP/Matt Sayles

Mel Gibson - ośmioro dzieci

Mel Gibson spędził u boku żony Robyn, trzydzieści lat. W tym czasie na świat przyszło siedmioro dzieci pary - Hannah, bliźnięta Edward i Christian, William, Louis, Milo i Thomas. Po rozwodzie, który kosztował aktora majątek, Mel związał się z Oksaną Grigorievą, z która ma córkę Lucię. Ciąża i macierzyństwo Oksany nie należało do przyjemnych - aktor urządzał kobiecie awantury, groził i posunął się nawet do przemocy. Do internetu trafił zapis niezbyt miłej rozmowy telefonicznej, w której aktor daje upust swojej wściekłości.

Kris i Bruce Jenner - dziesięcioro dzieci

Klan Jennerów i Kardashianów to najpopularniejsza obecnie rodzina w Stanach Zjednoczonych. Tworzy ją małżeństwo Kris i Bruce?a Jennerów. Kris ma czwórkę dzieci z pierwszego małżeństwa (znanych z reality show Kim, Kourtney, Kloe i Roberta Kardashianów) oraz dwie córki ze związku z Bruce?em (Kendall i Kylie). Z kolei Bruce Jenner z poprzednich związków ma czwórkę dzieci (Burta, Casey, Brody?ego i Brandona). W tej patchworkowej rodzinie jest więc dwanaście różnych osobowości.

Więcej o: