Nowe twarze Hollywood

Stara gwardia hollywoodzkich amantów powinna ustąpić miejsca nowym twarzom. W naszej dziesiątce prezentujemy tylko przystojnych i utalentowanych!

Michael Fassbender

Pieszczotliwie zwany przez wielbicielki Fassym. Rocznik '77. Możesz go pamiętać z ''Bękartów wojny'', ''Jane Eyre'' i ''Niebezpiecznej metody''. Najwięcej szumu zrobiła jego rola we ''Wstydzie'', który dopiero wchodzi na polskie ekrany. Michael urodził się w Niemczech, ale wychowywał w Irlandii. Jak się sam śmieje - walczą w nim dwie natury - niemieckie zamiłowanie do porządku i irlandzka chęć zrobienia rozpierduchy.

Matt Bomer - White Collar Matt Bomer - White Collar Matt Bomer - White Collar

Matt Bomer

Bomer, znany z serialu ''Białe kołnierzyki'' i filmu ''Wyścig z czasem'', ma piękne, błękitne oczy. W sumie nie tylko oczy ma zjawiskowe, ale całą twarz. Ładna buzia sprawiła, że przez pewien czas miał trudności w opuszczeniu opery mydlanej i otrzymaniu poważnej roli. Udało się, a jego kariera dopiero nabiera rozpędu. Podobno Bomer jest ojcem trójki dzieci - ale wiadomości te nie pochodzą z wiarygodnego źródła.

Ed Westwick (Plotkara) Ed Westwick (Plotkara) AP/DAN STEINBERG

Ed Westwick

Nieprzewidywalny Chuck z serialu ''Plotkara'' urodził się w Wielkiej Brytanii, ale opanowanie amerykańskiego akcentu nie było dla niego większym problemem. Ed Westwick ma w sobie coś niepokojącego - wygląda na mężczyznę, który wie wiele o skutecznym uwodzeniu kobiet. Jeśli od aktorów wolisz muzyków, mamy dobrą wiadomość. Dwudziestopięcioletni Westwick śpiewa także w zespole - The Filthy Youth.

Andrew Garfield Andrew Garfield AP/Chris Pizzello

Andrew Garfield

Jak można nie polubić kogoś, kto ma na nazwisko Garfield? Urodzony w 1983 roku Andrew już niebawem pokaże swoje możliwości w filmie o przygodach Spider-Mana. Aktora możesz kojarzyć z roli w ''The Social Network''. Garfield to bardzo gorące nazwisko w Hollywood - pojawia się wśród nominowanych do wielu nagród przemysłu filmowego, część których już zdobył. Nie jest typem amanta, ale nam się podoba!

Michael Pitt w kampanii SS 2012 Prady Michael Pitt w kampanii SS 2012 Prady Fot. Mat. prasowe Prada

Michael Pitt

Michael Pitt został doceniony przez reżyserów i projektantów. My pamiętamy go z ról w ''Marzycielach'' i ''Śmiertelnej wyliczance''. Jego znaki rozpoznawcze to zmysłowe, pełne usta i wysokie kości policzkowe. Pitt już jako dziecko postanowił zostać aktorem, a jako szesnastolatek wcielił plan w życie i przeniósł się sam do Nowego Jorku. Upór i konsekwencja sprawiły, że szybko wyrobił sobie nazwisko. Od nas dostaje dodatkowy plus za to, że debiutował na scenie.

Eddie Redmayne Eddie Redmayne Fot. James Whatling / Splash News James Whatling / Splash News/EAST NEWS

Eddie Redmayne

Uroczy piegus, o oczach marzyciela, pięknym uśmiechu i dużych ustach. Eddie, którego możesz zobaczyć w kinie w filmie ''Mój tydzień z Marilyn'' jest twarzą domu mody ''Burberry''. Do zdjęć pozuje równie dobrze, co gra. Nie daj się zwieść pozorom! Za śliczną buźką Redmayne'a kryje się także bystry umysł. Aktor uczył się w Eton i studiował historię sztuki w Cambridge.

A tak Ezra Miller wyglądał w Cannes w ubiegłym roku, na premierze A tak Ezra Miller wyglądał w Cannes w ubiegłym roku, na premierze "Musimy porozmawiać o Kevinie" Fot. SantosFrédéric SantosFr

Ezra Miller

Piękne imię, piękne nazwisko, bardzo filmowe połączenie. Talent Ezry możesz podziwiać w filmie ''Musimy porozmawiać o Kevinie''. Ten dwudziestolatek wygląda na niezłego outsidera. Ubiera się jak kolorowy ptak, przyznaje do palenia marihuany i gra na perkusji w nowojorskim zespole Sons of an Ilustrious Father. Ciekawie w jego życiorysie wygląda kilkuletnia kariera śpiewaka w Metropolitan Opera.

Max Irons Max Irons Rex Features/EAST NEWS

Max Irons

Jeśli jesteś wielbicielką Jeremy'ego Ironsa, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Aktor ma syna, urodzonego w 1985 roku, Maxa. Max jest podobny do ojca, jego wzrostu i budowy i także gra w filmach. Jego umiejętności możesz ocenić w produkcji ''Dorian Gray'' i ''The Host''.  Uroda Maxa została doceniona i finansowo wynagrodzona kontraktami reklamowymi z Burberry i Mango.

Armie Hammer Armie Hammer Fot. ADMEDIA/SIPA ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS

Armie Hammer

Urodzony w 1986 roku Armie Hammer zagrał podwójną rolę braci Winklevossów w ''The Social Network''. Jego kariera aktorska nie nabierała rozpędu aż do chwili, gdy jego agentka zagroziła mu wymówieniem swoich usług. Armie nie wystarczająco jej zdaniem przykładał się do przygotowań do castingów. Zmobilizowany Hammer w ciągu tygodnia dostał role we wszystkich filmach, na przesłuchania, do których się stawił.

Jeremy Irvine Jeremy Irvine Fot. Steve Ross/Capital Pictures Steve Ross/Capital Pictures/EAST NEWS

Jeremy Irvine

Właściwie aktor nazywa się Jeremy Smith. Urodził się w 1990 roku w małej miejscowości w Anglii. U sześcioletniego Jeremy'ego zdiagnozowano cukrzycę. Teraz aktor ma zamontowaną pompę insulinowa, co nie przeszkadza mu jednak w aktorstwie. Przewidujemy, że zagranie w filmie ''Czas wojny'' Stevena Spielberga jest przepustką Irvine'a do Hollywood.

Więcej o: