Gwiazdy i ich żony z krwi i kości

Na szczęście dla zwykłych śmiertelniczek, nie wszyscy gwiazdorzy Hollywood zwracają uwagę tylko na urodę. Nasza ósemka ma żony z krwi i kości, a niektóre dodatkowo z krągłościami. Cieszy nas zwłaszcza to, że choć sami trafiają na listy najseksowniejszych, ich połówki wyglądają całkiem zwyczajnie.

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith

Za każdym razem, kiedy do prasy trafiają zdjęcia i komentarze dotyczące bujnych kształtów Keely Shaye Smith, mąż dziennikarki, aktor Pierce Brosnan jak rycerz broni jej honoru. Mówi, że jest jak starożytni Grecy - wielbi kobiece kształty i za ideał uważa Wenus z Milo. Aktor poznał swoją drugą żonę (pierwsza zmarła na raka) podczas wywiadu, który z nim przeprowadzała. Po urodzeniu dwójki dzieci jej figura nie wróciła do tej sprzed ciąży, ale pani Brosnan nie ma związanych z dodatkowymi kilogramami kompleksów.

Cuba Gooding Jr. i Sarah Kapfer

Cuba Gooding Jr. swoją żonę - Sarę Kapfer poznał w liceum - znają się od 1986 roku. Od tego czasu są razem i wyglądają na szczęśliwą parę. Sara jest nauczycielką nauczania początkowego, która łączy obowiązki wychowawcy młodzieży, z byciem żoną nagrodzonego Oskarem aktora i mamy trójki dzieci.

Tobey Maguire i Jennifer Meyer

Żona Tobey'a Maguire'a - Jennifer Meyer jest córką szefa wytwórni filmowej Universal. To właśnie dzięki ojcu poznała aktora. Meyer nie jest aktorką, ale projektantką biżuterii. Wcześniej zajmowała się także PR-em, pracując dla Giorgio Armaniego i Ralpha Laurena, była także redaktorem w miesięczniku ''Glamour''. Tobey'a poznała w 2003 roku. Para ma dwójkę małych dzieci.

Will Ferrell i Viveca Paulin

Viveca Paulin, żona Willa Ferrella, jest szwedzką aktorką. W Hollywood nie zrobiła kariery - zagrała kilka epizodów w mało znanych produkcjach. Wiernie za to wspiera męża w jego działaniach. Para pobrała się w 2000 roku i wspólnie wychowuje trzech synów. Viveca zaszczepiła mężowi miłość do swojej ojczyzny i wraz z Willem i dziećmi spędza co roku wakacje w domu letniskowym w Szwecji.

Clive Owen i Sarah-Jane Fenton

Żona Clive Owena, Sarah-Jane Fenton stworzyła aktorowi raj na ziemi. Tak przynajmniej mówi Owen. Para wzięła ślub w 1995 roku i od tego czasu ma jasno wytyczone obowiązki. Clive gra w filmach i zarabia pieniądze, a Sara-Jane zajmuje się domem i dziećmi. Żona Owena także jest aktorką - przyszłego męża poznała na deskach teatru, ale zrezygnowała z kariery i postanowiła wspierać talent swojej drugiej połowy.

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Lekkiego życia w prasie nie ma żona Hugh Jackmana, Deborra-Lee Furness. Starsza od aktora o 13 lat aktorka nie wygląda jak typowa piękność. Za wygląd dostaje jej się także od wielbicielek Jackmana, które na forach zastanawiają się, co aktor robi u jej boku. Najbardziej złośliwi twierdzą, że Hugh jest gejem, a Deborra-Lee jest jego ''przykrywką''... Para mieszka razem z dwójką adoptowanych dzieci w Nowym Jorku, i od 17 lat jest razem. Jackman twierdzi, że choć, kiedy poznał Furness był młody, to po dwóch tygodniach znajomości wiedział, że spotkał miłość życia.

Matt Damon i Luciana Barroso Matt Damon i Luciana Barroso Fot. Genin Nicolas Genin Nicolas/ABACA/EAST NEWS

Matt Damon i Luciana Barroso

Zanim Matt Damon się ustatkował, szukał szczęścia w miłości wśród równie znanych partnerek. Jednak uczucie do Minnie Driver i Winony Ryder nie przetrwało próby. Dopiero, kiedy poznał w Miami barmankę, Lucianę Barroso, jak sam mówi - ''wszystko trafiło na swoje miejsce'' Luciana ma córkę ze swojego poprzedniego związku, a razem z Mattem Damonem doczekała się trzech córek.

Denzel Washington i Pauletta Pearson

Denzel Washington poznał swoją przyszłą żonę na planie filmowym w 1979 roku. Pauletta Perason, choć w rubryce zawód może wpisać: aktorka, piosenkarka, pianistka, scenarzystka, wybrała wspieranie kariery męża. W ciągu trwającego 29 lat małżeństwa urodziła Denzelowi czwórkę dzieci. Jedno z nich wzbudza ostatnio większe emocje niż kolejna premiera aktorska głowy rodziny - John David Washington gra w lidze futbolu amerykańskiego.

Więcej o: