Gwiazdy lubią tańsze marki

Zdążyłaś się przyzwyczaić, że gwiazdy firmują swoimi twarzami i nazwiskami wyłącznie drogie marki z górnej półki. Czas na zmianę myślenia! Reklamowanie tanich (w porównaniu z luksusowymi) firm staje się coraz popularniejsze.

Anna Przybylska dla CCC

Najnowsza kampania specjalizującej się w butach i dodatkach marki CCC ma dwójkę ambasadorów. Twarzą kolekcji dla kobiet została Anna Przybylska, a linię dla panów reklamuje Olivier Janiak. Gwiazdorski szlak przetarła jesienią Magdalena Mielcarz, która jako ambasadorka marki wystąpiła w reklamach prasowych i telewizyjnych. Sesja zdjęciowa reklamująca wiosenną kolekcję CCC miała miejsce w Rzymie i do seksownej Włoszki i eleganckiego Włocha mają nawiązywać stylizacja i klimat zdjęć.

Cindy Crawford dla Deichmann Cindy Crawford dla Deichmann Deichmann

Cindy Crawford dla Deichmanna

Cindy Crawford od kilku już lat reklamuje na całym świecie markę Deichmann, a właściwie ''swoją linię'' nazywaną 5th Avenue. Reklamy pokazują modelkę, która jak każda zabiegana bizneswoman potrzebuje wygodnych i eleganckich pantofli. Danie twarzy reklamie nie zobowiązuje Cindy do oddania firmie stóp na wyłączność. Na czerwonym dywanie Crawford zazwyczaj pojawia się w butach od Jimmy'ego Choo, Manolo Blahnika i Christiana Louboutina.

Alexa Chung dla Superga Alexa Chung dla Superga Superga

Alexa Chung dla Superga

Alexa Chung została zaproszona nie tylko do reklamowania tenisówek włoskiej firmy Superga, ale także o pomoc w wystylizowaniu sesji. Firma z okazji obchodów setnej rocznicy istnienia, stworzyła reklamy, w których Alexa prezentuje swój autorski styl - miesza style, wzory o kolory, całość zestawiając ze sportowymi butami. Modelka i prezenterka naprawdę lubi i często pokazuje się w butach Superga, a jej ulubione tenisówki mają różowy odcień. Jej zdaniem idealnie pasują do dżinsów nad kostkę i wakacji nad morzem.

Monika Bellucci poleca kremy Oriflame Monika Bellucci poleca kremy Oriflame Oriflame

Monca Bellucci dla Oriflame

Gwiazda włoskiego kina i symbol kobiecości Monica Bellucci reklamowała już bardzo drogie kosmetyki. Teraz przyszedł czas na wsparcie marki, na którą stać większość zwyczajnych kobiet. Aktorka została twarzą linii kosmetyków dla dojrzałych cer. Jak zapewniła w wywiadzie udzielonym przy okazji powstawania zdjęć do reklamy, dla niej uroda to nie tylko zewnętrzna uroda, ale przede wszystkim piękne wnętrze. Kobietom poleca wysypiać się i dobrze odżywiać.

David Beckham w kampanii dla H&M David Beckham w kampanii dla H&M H&M

David Beckham dla H&M

Dla Davida Beckhama każdy pretekst jest dobry, żeby pokazać trochę ciała. Pięknie wyrzeźbione mięśnie prężył w reklamach bielizny Giorgio Armani?ego, a teraz na ogromnych reklamach pozuje w bieliźnie H&M. W przeciwieństwie do włoskich slipów, na te ze szwedzkiej sieciówki wydasz około 50 złotych. W tym wypadku reklama produktu połączona jest z typową dla marki współpracą - w tym wypadku David Beckham pomagał współprojektować kolekcję sygnowanej swoim nazwiskiem bielizny.

Scarlett Johannson w kampanii Mango, zima 2010 Scarlett Johannson w kampanii Mango, zima 2010 materiały prasowe

Scarlett Johansson dla Mango

Scarlett Johansson i Penélope Cruz to dwie twarze kojarzone z ubraniami hiszpańskiej marki Mango. W przypadku amerykańskiej gwiazdy współpraca ograniczyła się do pozowania do katalogów marki i występowania na organizowanych przez nią imprezach promocyjnych. Penélope Cruz wraz z młodszą siostrą, popularną w Hiszpanii tancerką, Monicą wspólnie z Mango stworzyły własną linię ubrań - droższych od głównej kolekcji.

Reese Witherspoon dla Avon Reese Witherspoon dla Avon Fot. Skan

Reese Witherspoon dla Avon

Reese Witherspoon jest prawdziwą ambasadorką marki Avon - aktywną, silnie obecną i mocno wspierającą firmę. Nie tylko występuje w promujących tę markę katalogach i reklamach, ale także uczestniczy w konferencjach, imprezach organizowanych przez firmę oraz wspiera promowaną przez Avon walkę w rakiem piersi. W Polsce w ślady Amerykanki poszła Edyta Herbuś, która została twarzą perfum tej firmy.

Więcej o: