Gwiazdy - wielkie zmiany małym kosztem

Można zmienić wszystko albo tylko jeden element, aby efekt końcowy całkowicie odmienił wygląd. Jak to zrobić? Zobacz, co zrobiły gwiazdy.
Kayah. Kayah. FORUM/Plotek

Kayah

Kayah długo nosiła się z korekcją plastyczną swojego nosa. W wywiadach gwiazda zapewnia, że nigdy nie czuła się piękna - może jedynie ciekawa i interesująca. Jej największym kompleksem był nos, który w końcu sobie zoperowała. Drobna korekta, a przyniosła ogromną zmianę - nie tylko w wyglądzie, ale także w psychice. Jeśli w Twojej twarzy jest także jedna rzecz, która nie udała się naturze - odstające uszy, wąska górna warga, szpecący pieprzyk na środku nosa, zastanów się, czy dla dobrego samopoczucia i samoakceptacji nie należy tego zoperować. Jeśli ma to poprawić twoje samopoczucie, to przemyśl koniecznie ten krok!

Michelle Williams Michelle Williams Michelle Williams /Jezioro marzeń /AP

Michelle Williams

Michelle Williams była ładną dziewczyną - aktorką jakich w Hollywood wiele. Blondynka z zadartym noskiem i rozmarzonymi oczami. Jak większość młodych gwiazd nosiła długie rozpuszczone jasne włosy. Kiedy obcięła je na krótko, w stylu "pixie" jej uroda nabrała wyrazu. Przy okazji zmiany uczesania zmienił się również na korzyć styl ubierania aktorki. Zaczęła nosić mocne desenie, proste kroje i wysokie obcasy. Początkiem pozytywnej metamorfozy było radykalne ścięcie włosów. Taki krok polecamy kobietom, które chciałyby zacząć nowy rozdział w swoim życiu i tym, które marzą o spektakularnej metamorfozie.

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha

Patrząc na obecną Annę Muchę pierwsza myśl, jak przychodzi do głowy, to słowo kobiecość. Anna Mucha, kiedyś bardzo wyrazista w swoich sądach, mocnych opiniach i stylizacjach, które nie dodawały jej urody, z czasem wyraźnie złagodniała. W jej życiu nagle pojawiły się szpilki, trochę później długie włosy, długie rzęsy, pomalowane usta. Już nie wojuje, tylko kokietuje. W przypadku Anny Muchy za przełom i początek kreowania nowego wizerunku można uznać jej wystąpienie w Tańcu z Gwiazdami, a później udział w sesji do magazynu "Playboy".

Jennifer Hudson Jennifer Hudson Fot. Evan Agostini AP; East News

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson była kiedyś gwiazdą o sporej tuszy. Aktorka rzuciła wyzwanie swojej wadze, przeszła na dietę i zaczęła intensywnie trenować. Na efekty nie trzeba było czekać zbyt długo. Nawet ciąża i narodziny jej synka nie spowodowały efektu jojo. Jeśli od lat czujesz się źle w swoim ciele i co poniedziałek przechodzisz na dietę, czas najwyższy wcielić słowa w czyny. W racjonalnej utracie wagi i w zmianie nawyków żywieniowych pomoże Ci strona Odważ się!

Rooney Mara Rooney Mara Fot. AP/Mark Mainz); AP/FOTOLINK/Matt Sayles/AP/OSC172

Ronney Mara

Wiele osób zachwyca się urodą Ronney Mary. Chociaż aktorka grała wcześniej w kilku produkcjach (m.in. w "The Social Network") jej osoba przeszła przez ekran niezauważona. Dopiero zmiana wyglądu na potrzeby filmu "Dziewczyna z Tatuażem" zapoczątkowała jej życiową metamorfozę. Naturalny kolor włosów aktorki to lekko rudawy ciemny blond. Ufarbowanie włosów na kruczoczarny, przyciemnienie brwi i rzęs sprawiło, że aktorka stała się jedną z najczęściej fotografowanych gwiazd. Jej metamorfoza, choć bardzo prosta, dała niesamowity efekt.

Doda Doda Fot. Screen z youtube.com; EAST NEWS

Doda

W przypadku Dody wystarczyło po prostu trochę poodejmować. Zabrać sztuczne paznokcie, karnet do solarium, ograniczyć ilość make-upu, błyszczyka, wyjąć kolczyki i ćwieki. O ile lepiej piosenkarce w prostych stylizacjach, pozbawionych ozdób i udziwnień! Może ty także nie grzeszysz umiarem? Jeśli masz problemy z cerą, możesz ją uzdrowić - koniecznie pójdź do dermatologa i uzbrój się w cierpliwość. Wyleczenie trądziku to proces złożony i długotrwały.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przeszła długą drogę do obecnego wyglądu. Na początku kariery "upiększała się" na swój własny sposób. Pierwszym krokiem na ścieżce wiodącej do zmiany, było założenie aparatu na zęby. Kolejnymi zrzucenie kilogramów i zapuszczenie włosów. Chylińska na obcasach, w krótkiej sukience i w pełnym makijażu to obecnie widok jak najbardziej normalny.

Każdy moment jest dobry na metamorfozę. Niektóre, jak np.: prostowanie zębów zajmują więcej czasu, ale mogą się na nie zdecydować nawet dojrzałe osoby. Jak widać na przykładzie gwiazd, zmiany to dobry kierunek!

Więcej o: