Boski George - za co go kochamy?

George Clooney skończył właśnie 51 lat. Przy tym mężczyźnie 100 procentowo sprawdza się stwierdzenie, że im starszy tym lepszy. A Clooney z roku na rok coraz bardziej nas zniewala i kradnie serca coraz większej rzeszy pań.
George Clooney George Clooney George Clooney/ facebook

George Clooney

Aktor wdarł się do naszych serc za sprawą roli w jednym ze słynniejszych medycznych seriali, jakim jest ER- Ostry dyżur. To był przełomowy moment w jego karierze. Rola w tym serialu przyniosła Clooney'owi olbrzymią popularność i otworzyła drzwi do kariery w Hollywood. Za kreację doktora Douga Rossa, George otrzymał multum nagród i statuetek, w tym te najważniejsze - był nominowany aż trzy razy do Złotego Globu i zdobył dwie nagrody Emmy.

George Clooney George Clooney George Clooney/ facebook

George Clooney

Jako Dr. Douglas Ross towarzyszył nam przez parę dobrych lat, aby potem szturmem wedrzeć się na duży ekran. Jego pierwszą dużą rolę, jaką pamiętam, to jego bardzo udany duet z Jennifer Lopez w filmie ?Co z oczu to z serca?, gdzie swoim spojrzeniem skradł serce i rozum, pięknej policjantki (w tej roli właśnie Jennifer Lopez). Z reżyserem ?Co z oczu to z serca? - Stevenem Soderberghiem, spotkał się na palnie jeszcze parę razy. Ich współpraca zaowocowała w takie hity jak : "Złotem pustyni", "Cienką czerwoną linią" i "Gniewem oceanu". I tym sposobem Clooney umocnił swoją pozycję na liście najpopularniejszych aktorów Hollywood.

George Clooney. George Clooney. George Clooney/ facebook

George Clooney

W 1998 roku magazyn People ogłosił po raz pierwszy Clooney?a najseksowniejszym mężczyzną na świecie. Po tym posypało się coraz więcej propozycji filmowych, w tym  dwie szczególnie ? rola w filmie braci Cohen oraz wspólna produkcja z drugim najseksowniejszych mężczyzną Hollywood, Bradem Pittem. Potem boski George stwierdził, że aktorstwo to za mało i zajął się produkcją i reżyserią.

George Clooney George Clooney George Clooney/ facebook

George Clooney

Bogate dokonania aktorskie i reżyserskie idą w parze z bogatym życiem uczuciowym aktora, który jest wiecznym kawalerem z odzysku. Tak! Dokładnie jednej kobiecie udało się usidlić Clooney?a. Miało to miejsce na przełomie lat 80 i 90. Aktor był żonaty przez 4 lata z Talią Balsam.

George Clooney George Clooney George Clooney/ facebook

George Clooney

Po tym czasie już żadnej z kobiet nie udało się zatrzymać Georga na dłużej. Ostatni dłuższy związek trwał ponad 3 lata a jego partnerką była włoska prezenterka Elisabetta Canalis. Czy kiedyś jakiejś kobiecie uda się zawładnąć sercem aktora? Miejmy nadzieję, że tak. Bo bycie zatwardziałym kawalerem kiedyś straci swój urok, nawet w przypadku boskiego Clooney?a.

Więcej o: