Gwiazdy oskarżają się wzajemnie. Dlaczego?

Ostre słowa latają w polskim show-biznesie jak kule w filmach akcji. Kto, kogo i o co publicznie oskarża?
Radosław Majdan, Anna Prus, Damian Gorawski Radosław Majdan, Anna Prus, Damian Gorawski Fot. Kapif

Majdan oskarża Gorawskiego

Radosław Majdan już nie kryje się z miłością do aktorki Anny Prus. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało, Majdan nie mógł także pozostać obojętnym na wydarzenia, które miały miejsce w życiu ukochanej. Zanim obecna dziewczyna piłkarza związała się z Majdanem, była w związku z innym sportowcem - Damianem Gorawskim. I teraz zaczyna się historia przypominająca scenariusz wenezuelskiego tasiemca. Prus zostawiła Gorawskiego dla Majdana, a ten w rewanżu zemścił się na niej, podrzucając jej niecały gram kokainy i donosząc na nią policji. O takie działanie szkodzące dobremu imieniu ukochanej oskarża byłego kumpla Radek Majdan.

To zresztą nie koniec ostrych słów ze strony Radka. W swojej autobiografii ?Pierwsza połowa?, Majdan przerywa także milczenie na temat powodów rozpadu swojego małżeństwa z Dodą, oskarżając piosenkarkę o niewierność.

Marta i Wiktoria Grycan, Dorota Wróblewska Marta i Wiktoria Grycan, Dorota Wróblewska Fot. Kapif

Grycan oskarża Wróblewską

Dorota Wróblewska prowadzi blog modowy oraz dom mody Forget-Me-Not. Na swojej stronie wyraziła opinię na temat stylu ubierania się najstarszej z córek Marty Grycan - Wiktorii. Jej zdaniem stylizacje dziewczyny były niestosowne i wulgarne. Marta Grycan postanowiła bronić swojego dziecka i wspólnie z rodzinnym prawnikiem wystosowała do Wróblewskiej pismo, w którym domagała się usunięcia komentarzy ze strony. Dorota Wróblewska uznała to za formę wymuszenia na niej autocenzury.

Doda, Jakub Majoch. Doda, Jakub Majoch. Fot. East News

Doda oskarża Majocha

Doda słynie z wyrazistej ekspresji i braku werbalnych zahamowań. Jak kogoś kocha to do nieprzytomności, jak nienawidzi, to na zawsze. Po Mai Sablewskiej i Radku Majdanie, najnowszym obiektem niechęci Dody stał się jej były menadżer, Jakub Majoch. Piosenkarka oskarżyła go w oficjalnym zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa - grożenie jej oraz napaść. Moloch zareagował na te rewelacje w chłodny sposób, przedstawiając swoją wersję historii oraz nagranie z monitoringu, na którym widać, kto kogo zaatakował. Były menadżer twierdzi, że to Doda napadła na niego, a przed policją, którą wezwał, uciekła do swojego mieszkania.

Jak Krupa znosi kaprysy Górniak? Jak Krupa znosi kaprysy Górniak? edyta górniak i darek krupa/kapif

Krupa oskarża Górniak

Kiedyś kochająca się para, teraz byli małżonkowie pozostający w stanie ciągłej wojny. Dariusz Krupa i Edyta Górniak oraz ich relacje (a właściwie ich brak) są nieustającym obiektem zainteresowań prasy brukowej. Dariusz Krupa oskarżył ostatnio piosenkarkę i mamę ich syna Allana o zbyt małe zainteresowanie losem dziecka oraz niepoświęcanie mu czasu. Jak twierdzi w oficjalnym oświadczeniu muzyk, po wypadku, któremu uległ mały Allan, Górniak przez tydzień nie znalazła czasu na odwiedzenie dziecka w szpitalu, a gdy już pojawiła się na oddziale, to w obstawie fotoreporterów.

Doda, Gosia Baczyńska. Doda, Gosia Baczyńska. fot. KAPIF

Baczyńska oskarża Dodę

Projektantka mody Gosia Baczyńska nie była chyba do końca świadoma, komu rzuca wyzwanie, oskarżając Dodę o pojawienie się na jednej z gal w sukience do złudzenia przypominającej jej autorski projekt ( w której nota bene wcześniej w sesji zdjęciowej pokazała się Edyta Górniak). Doda natychmiast odparowała, że nie widzi podobieństwa, za to wiele cech wspólnych między sukienką Gosi Baczyńskiej a suknią Alexandra McQueena. Na koniec swojej odpowiedzi odesłała Baczyńską na skargę do łabędzia w stawie.

Maciej Zień vs. Kasia Cichopek Maciej Zień vs. Kasia Cichopek KAPIF.PL/KAPIF

Zień oskarża Cichopek

Porozumieniem zakończył się inny modowy spór - między projektantem Maciejem Zieniem, a aktorką Katarzyną Cichopek. Podczas imprezy sylwestrowej Katarzyna Cichopek wystąpiła w długiej białej sukni z falbankami. Chociaż nie była autorstwa Zienia, to wyglądała jak żywcem wyjęta z jego pracowni (identyczny model designer zaprojektował dla Alicji Bachledy-Curuś). Sprawa nie miała jednak dalszego ciągu, ponieważ aktorka szybko wyjaśniła nieporozumienie. Okazało się, że nie wiedziała, że pomysł jej stylistki to kopia czyjegoś projektu. Sama przecież szła do ślubu w kreacji od Zienia i nie chciała zaszkodzić jego, ani swojej reputacji.

Magda Schejbal Magda Schejbal Fot. Materiały Polsatu

Schejbal oskarża Polsat

Magdalena Schejbal zaskoczyła wszystkich rewelacjami na temat swojej współpracy z Polsatem przy okazji produkcji serialu "Szpilki na Giewoncie". Zgodnie z oskarżeniami aktorki, producenci filmu zmuszali ją do pracy po 12 godzin dziennie, przez co o mało nie straciła ciąży. W rewanżu przedstawiciele stacji wystosowali oświadczenie, w którym zapewniali, że jedyne co interesowało aktorkę podczas ustalania szczegółów współpracy, ograniczało się do wynagrodzenia i spełnienia jej zachcianek... Finał sprawy będzie miał miejsce w sądzie.

Więcej o: