Wierne swojemu wizerunkowi - czy przydałaby się im lekka zmiana?

Beata Kozidrak, Grażyna Torbicka czy Jennifer Aniston to gwiazdy, które nie trzymają się niepisanej zasady, że z biegiem lat powinno się zmieniać swój styl. Wciąż prezentują się tak samo jak kilkanaście lat temu! Czy powinny pomyśleć nad odświeżeniem swojego wizerunku?

Grażyna Torbicka

Czas się dla niej zatrzymał. Choć prezenterka telewizyjna ma już ponad 50 lat, od mniej więcej 20 wygląda tak samo. Ułożone w pukle blond włosy sięgające ramion, grzywka w kontrolowanym nieładzie i ta nieziemsko zgrabna figura, której zazdrości jej niejedna trzydziestka!  Do jej stylu również jest się ciężko przyczepić. Torbicka słynie nie tylko z nienagannej sylwetki ale także z modowego wyczucia. Jest zawsze elegancko ubrana, stosownie do okazji. Choć podziwiamy prezenterkę za jej klasę i konsekwencję, to czasami zastanawiamy się jak gwiazda telewizji prezentowałaby się w innej odsłonie np. w nowym kolorze włosów?

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Gwyneth Paltrow

Platynowy blond towarzyszy gwieździe od początku jej kariery i w zasadzie jest jej znakiem rozpoznawczym. Na większą matamorfozę, jak zmiana koloru, aktorka decydowała się jedynie na potrzeby roli filmowej. Paltrow nie eksperymentowała również z  długością i uczesaniem. Zwykle nosi włosy do ramion, które gładko zaczesuje za ucho. Jeżeli chodzi o styl ubierania, to od lat jest wierna klasyce. Wyznaje nawet zasadę, że mniej znaczy więcej. Choć blond-gwiazda w kwestii wizerunku na pewno nas nie zaskoczy, to w żadnym wypadku nie można nazwać jej nudą, bo jest w nim w 100 procentach autentyczna.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Beata Kozidrak

Piosenkarka słynie z dość kiczowatego stylu. Lateksowe, opinające sylwetkę stroje, głębokie dekolty, krótkie spódniczki wyglądają po prostu tanio. Dodatkowo burza natapirowanych blond loków. Kozidrak przyznała, że w latach 80. kupowała nawet  ubrania od prostytutek! Gwiazda jest konsekwentnie wierna swojemu wizerunkowi od początku kariery, czyli od końca lat 70. XX wieku. Choć jesteśmy fankami talentu polskiej divy, to uważamy, że zmiana wizerunku w jej przypadku jest wręcz konieczna! Pamiętajmy, wiek także rządzi się swoimi prawami.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Jennifer Aniston

Typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Sympatyczna i z dużym poczuciem humoru. Ten wizerunek ciągnie się za aktorką od czasów "Przyjaciół". Wówczas gwiazda dość często decydowała się na zmiany fryzur. Jednak od jakiegoś czasu... mniej więcej od 10 lat, była żona Brada Pitta w tej kwestii przestała eksperymentować. Niezmiennie nosi włosy do ramion, z przedziałkiem po środku głowy, wycieniowane przy twarzy. Jeżeli natomiast chodzi o kolor to Aniston od lat wierna jest w zasadzie niemodnemu już balejage'owi, w kolorze jasnego brązu i miodowego blondu, z jasnymi refleksami przy twarzy.

Czyżby czas się dla aktorki zatrzymał? Choć uwielbiamy amerykańską gwiazdę, to chcielibyśmy zobaczyć ją jeszcze w jakiejś nowej odsłonie.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Maryla Rodowicz

Kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, a w zasadzie hipiska z krwi i kości. Kolorowe kreacje, niekiedy niebezpiecznie balansujące na granicy kiczu, długie blond włosy z rozwichrzoną grzywką zachodzącą na oczy i bardzo mocny makijaż oczu. Czy gwiazda potrzebuje zatem zmiany wizerunku?

Choć Maryla Rodowicz jest w bardzo dojrzałym wieku, w którym wiele już nie przystoi, a na pewno nie tak krzykliwe stylizacje, to akurat Maryli jesteśmy w stanie wybaczyć wiele.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Angelina Jolie

Jolie słynąca kiedyś z najróżniejszych ekscesów, również jeżeli chodzi o wizerunek, od kiedy została matką, zaprzestała metamorfoz. Długie, orzechowe fale to obecnie znak rozpoznawczy partnerki Brada Pitta. Aktorka ubiera się również bardzo skromnie, w zasadzie można by rzec, że aż ascetycznie. Choć Jolie jest nieziemsko piękną kobietą, to jej obecny wizerunek nieco ją postarza i zaczyna nas powoli nudzić.

A przecież tak olśniewająca uroda obroni się w każdym anturażu! Miejmy nadzieję, że zbliżający się ślub z Bradem Pittem będzie także pretekstem do zmiany w wyglądzie. Bardzo na to liczymy!

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: