Najpiękniejsze dzieci gwiazd show biznesu

Jak dużo odziedziczyły po sławnych rodzicach i jak wygląda ich życie w światłach fleszy? Przedstawiamy najpiękniejsze dzieci znanych rodziców. Jak wam się podobają?

Miranda Kerr i Flynn

Syn Mirandy Kerr i Orlando Bloom'a odziedziczył po tacie duże, brązowe oczy a po mamie delikatne rysy. Obecnie Flynn ma już dwa latka i praktycznie wszędzie podróżuje z Mirandą. Nieustannie się uśmiecha i zupełnie nie przeszkadza mu zainteresowanie, jakie budzi jego piękna mama.

Hilary Duff i Luca

Pierwsze, upragnione i póki co jedyne dziecko Hilary i hokeisty Mike'a Comrie. Wygląda na to, że po mamie odziedziczył tylko blond włosy. A szkoda, bo Hilary jest wyjątkowo ładna. Mały Luca regularnie uczęszcza do szkoły dla niemowląt. Jak na razie nie zapowiada się na celebrytę, bo peszą go flesze skierowane w jego stronę.

Kris Jenner i Kendall & Kylie Jenner

Mama szóstki dzieci - Kris Jenner dobrze wie, jak przekształcić rodzinę w sprawnie prosperującą firmę przynoszącą gigantyczne dochody. Siostry Kendall i Kylie pomimo młodego wieku (Kendall ma 18 lat, a Kylie 16) pojawiają się na premierach w niebotycznie wysokich obcasach, biorą udział w sesjach zdjęciowych, projektują ubrania, a wszędzie towarzyszą im paparazzi. Krótko mówiąc, stały się dla Kris kolejnym źródłem dochodu. Nie można jednak odmówić siostrom, zwłaszcza Kendall, urody, figury i wyczucia stylu.

Shiloh Jolie ? Pitt

Cały świat na nią czekał. Wszyscy byli ciekawi, jak będzie wyglądać dziecko najpiękniejszej pary świata - Angeliny Jolie i Brada Pitta. Shiloh po każdym z rodziców odziedziczyła to, co najlepsze. Ma już siedem lat i trochę przypomina swoją mamę z czasów młodości: zbuntowaną, z potarganymi włosami i w męskich ubraniach.

Donald Tusk i Kasia

Co prawda Donald nie jest żadnym celebrytą, ale w tej relacji ojciec-córka to Kasia jest gwiazdą. Blogosferę zdobyła szturmem. Jej stronę odwiedza codziennie mnóstwo ludzi a sama Kasia podobno nieźle na tym zarabia. Kto by pomyślał, patrząc na rodziców, że z Kasi wyrośnie taka ładna kobieta.

Reese Witherspoon i Ava

Reese ma aż trójkę dzieci, ale tylko jedną córkę. Czternastoletnia Ava jest małą kopią swojej mamy. Ma bardzo podobne rysy, takie same oczy i blond włosy. Reese nie wygląda na swój wiek, dlatego można by je spokojnie nazwać siostrami a dodatkowo obydwie ubierają się podobnie.

Suri Cruise

Córka Toma Cruise'a I Katie Holmes to chyba najbardziej znane dziecko świata. Bardzo dużo mówi się o nienagannym stylu małej Suri oraz jej drogich ubraniach i dodatkach od projektantów. Katie została ostro skrytykowana za pozwolenie córce na makijaż, chodzenie w butach na obcasie i picie kawy. Śliczna, obecnie siedmioletnia Suri odziedziczyła po mamie charakterystyczny uśmiech i nawet przez chwilę miała taką samą fryzurę jak Katie w 2009 roku. Boimy się tylko, że ze słodkiej Suri wyrośnie rozkapryszona celebrytka.

Lily-Rose Deep

Mało znana córka bardzo znanego duetu: Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Piękna, czternastoletnia Lily-Rose dużo bardziej przypomina mamę. Jest tak samo szczupła jak i zbuntowana. Rzadko możemy ją zobaczyć w mediach. Najczęściej paprazzi udaje się przyłapać pannę Depp na kawie lub lodach z przyjaciółmi. W 2008 roku po tym, jak Lily-Rose miała poważne problemy z nerkami, Johnny przekazał ponad milion funtów na rzecz szpitala dziecięcego, który uratował jej życie.

Więcej o: