Aktorki pozują na gwiazdy starego Hollywood - dosłownie! Czerwony dywan z rozdania Emmy 2013

Pozy na czerwonym dywanie są dla niektórych gwiazd niemal jak znak rozpoznawczy (wkrótce więcej na ten temat), inne jeszcze nie wypracowały swojej idealnej postawy do zdjęć. Tych kilka aktorek, wykorzystuje natomiast wiedzę bardziej doświadczonych koleżanek i inspiracje czerpie z dawnego Hollywood.
Julianne Hough i Grace Kelly Julianne Hough i Grace Kelly Fot. kolaż lula.pl

Julianne Hough i Grace Kelly

Julianne Hough umiejętnie łączy inspiracje w stylu retro z współczesnymi trendami. Tym razem nie tylko jej poza, ale też sama suknia, miała wiele wspólnego z wizerunkiem pięknej Grace Kelly. Blond bob z miękkimi falami, morska kreacja z trenem i lekko czerwone usta, to jak widać ponadczasowe połączenie. I ponadczasowa poza - eksponująca gładkie ramię i smukłą, wygiętą w łuk sylwetkę.

Julianna Margulies i Audrey Hepburn Julianna Margulies i Audrey Hepburn kolaż kobieta.gazeta.pl

Julianna Margulies i Audrey Hepburn

Julianna Margulies wybrała na tegoroczną galę Emmy białą suknię z czarnymi detalami, która bardzo przypominała kreację noszoną kiedyś przez Audrey Hepburn. Pozowała zresztą ze swoim partnerem tak jakby rzeczywiście wzorowała się na ikonie stylu! Czekamy na kolejne inspiracje tego typu, w końcu Audrey nigdy się nie nudzi!

Amanda Peet i Veronica Lake Amanda Peet i Veronica Lake kolaż kobieta.gazeta.pl

Amanda Peet i Veronica Lake

Amanda Peet wybrała na ten wieczór czarną, koronkową suknię z długimi rękawami. W podobnej kreacji zaprezentowała się kiedyś Veronica Lake. Skrzyżowanie nóg i wyeksponowanie sukni sprawia, że nie wygląda ona tak mrocznie i ciężko. Szczególnie, gdy dołączyć do tego lekko przekrzywioną głowę i zalotny uśmiech. Wieczorowa stylizacja a'la Veronica Lake nie mogłaby także obejść się bez soczyście czerwonych ust.

Sofia Vergara i Sophia Loren Sofia Vergara i Sophia Loren kolaż kobieta.gazeta.pl

Sofia Vergara i Sophia Loren

Sofia Vergara nie musi nawet ubierać się podobnie jak Sophia Loren - jej uroda i wrodzony seksapil tak bardzo przypominają słynną Włoszkę, że oprawa nie ma znaczenia. Tym razem, w czerwonej sukni z dużym dekoltem, aktorka szczególnie mocno przypominała nam wizerunek Sophii Loren z jednego ze zdjęć.

Kristen Connolly i Marlena Dietrich Kristen Connolly i Marlena Dietrich kolaż lula.pl

Kristen Connolly i Marlene Dietrich

Kristen Connolly upodobniła się do Marlene Dietrich, choć wcale nie wystąpiła w garniturze. Okazuje się, że wzór jodełki spodobał się obu aktorkom i obie prezentowały się w nim zachwycająco. Przy tak doskonałych figurach, nie muszą nawet specjalnie pozować - przynajmniej z pozoru. W rzeczywistości, obie panie delikatnie obracają biodra, a twarz kierują prosto do kamery, spoglądając na nią nieco z góry. Ręce opuszczone luźno wzdłuż ciała, podkreślają smukłą, niemal chłopięcą sylwetkę.

Christina Hendricks i Lucille Ball Christina Hendricks i Lucille Ball kolaż lula.pl

Christina Hendricks i Lucille Ball

Christina Hendricks doskonale wie jak nosić czerwoną szminkę i seksownie wyglądać w czerni. W jej pozach i strojach widać sporo inspiracji inną, niezwykle świadomą swojego uroku aktorką, Lucille Ball. Jeśli tak jak Christina Hendricks masz pełniejsze kształty, naucz się podobnie pozować. Wypięta klatka piersiowa, wciągnięty brzuch, wygięta talia i jedna noga postawiona za drugą - wszystko to dodaje krągłościom atrakcyjności.

Więcej o: