Atak klonów. Takie same ubrania noszone w tym samym czasie i miejscu przez różne osoby [ZDJĘCIA]

Na czerwonym dywanie pojawienie się dwóch gwiazd w identycznej kreacji to poważny problem i wpadka na skalę międzynarodową. Jak reagujemy, kiedy koleżanka pojawia się w identycznej sukience/butach/spódnicy/bluzce* (*niepotrzebne skreśl) w tym samym momencie co Ty? My robimy sobie wspólne zdjęcie!

Koszulki z flagami

Olga, Dagmara i Magda mają takie same koszulki - wszystkie są z Gapa i każda ma rysunek innej flagi. Bluzki Magdy nie ma na zdjęciu, ponieważ nasza koleżanka dosyć poważnie ją zmodyfikowała - tnąc i zszywając po swojemu.

Olga i Dagmara noszą swoje T-shirty raczej w weekendy, ale czasami - zestawione z prostymi czarnymi spodniami zakładają także do pracy. - W naszej firmie oficjalnie nie ma dress code'u, który narzucałby oficjalny strój, T-shirty są jak najbardziej na miejscu. A sprawdzają się szczególnie, kiedy nic innego nie ma już w szafie, a dzień prania zbliża się coraz większymi krokami.

Są osoby, które lubią ubierać się tak samo, ich zdjęcia znajdziecie na tym BLOGU.

Maria, Katarzyna i Karolina i ich... buty. Maria, Katarzyna i Karolina i ich... buty. Fot. Archiwum redakcji

Buty New Balance

Maria, Katarzyna i Karolina - wszystkie trzy mają buty sportowe marki New Balance. Czy nie przeszkadza im, że mają takie samo obuwie? - Wcale nie jest takie samo - oburzają się. Każda z nas ma zupełnie inny model - to po pierwsze. - Po drugie pół Warszawy biega w tych butach, bycie oryginalnym od dawna jest już niemożliwe. Co takiego mają te buty, że cieszą się taką popularnością? - Są modne i wygodne - śmieją się dziewczyny.

Wersja mini i maksi tego samego zestawu. Wersja mini i maksi tego samego zestawu. Fot. Archiwum redakcji

Dżinsowa koszula, "skórzana" spódnica

Dżinsowa koszula, udająca skórzaną czarna spódnica, botki, rajstopy i naszyjnik. To nasz ukochany tej jesieni mundurek. Nic dziwnego, że dwie z nas - Olga i Ola wymienne pojawiają się w tym zestawie w pracy. Nie za często, bo paradowanie w obcasach jest jednak dość męczące. Specjalnie do zdjęcia pokazujemy jedną - bardzo wyraźną różnicę - wzrostu.

Okulary Ray-Ban. Solidna ochrona przed słońcem (nawet we wnętrzu). Okulary Ray-Ban. Solidna ochrona przed słońcem (nawet we wnętrzu). Fot. Archiwum redakcji

Okulary Ray-Ban

Ray-Bany model Wayfarer. Klasyk, który utrzymuje się na topie od wielu wielu lat. Solidne, dobrze wykonane okulary, z mocnym filtrem i wygodnym etui. Noszą je zarówno kobiety jak i mężczyźni. Trudno więc, żebyśmy nie trafiły na dwie wielbicielki tych okularów. W sumie jesteśmy zdziwione, że nie było nas więcej.

Spódnica jako punkt wyjścia, ale reszta ubrań też podobna. Spódnica jako punkt wyjścia, ale reszta ubrań też podobna. Fot. Archiwum redakcji

Beżowa spódnica

Martyna bardzo często nosi spódnice, a spodni ma ledwie kilka par. Wśród swoich spódnic ma wiele krótkich, rozkloszowanych modeli. Beżową spódnicę - o takim samym kroju i z tego samego sklepu - ma także Ola. Identyczny model ma zresztą jeszcze w kolorze czarnym i turkusowym. - Nie noszę jej jednak prawie wcale. Wydaje mi się, że jest za krótka i nie licuje z moim wiekiem. Martyna jest ode mnie młodsza o ponad dekadę... Niech ona w nich chodzi, ja się usuwam w cień.

Dwie spódnice - jedna w rozmiarze XS, druga L. Dwie spódnice - jedna w rozmiarze XS, druga L. Fot. Archiwum redakcji

Krótka spódnica

Znowu Martyna, znowu Ola i znowu... spódnica. Tym razem ten sam model, ale dwa różne odcienie - niebieski i miętowy. - Obie łączymy ją najchętniej z białymi bluzkami. Martyna latem nosi do niebotycznych obcasów, a ja wolę zestawiać z balerinkami (znowu kwestia wieku i autocenzury...).

Więcej o: