Jaki rodzaj bielizny wybierasz i co on o tobie mówi?

Ubrania wiele o nas mówią - przekonują specjaliści. A te, których normalnie nie widać? Francuzki uważają, że mając - nawet pod zwykłym T-shirtem i dżinsami - seksowny komplet, będziemy się czuły bardziej pewne siebie.
Bielizna modelująca Bielizna modelująca Rys. Arkadiusz Gadaliński

Bielizna modelująca figurę

Ten rodzaj bielizny nie ma niestety zbyt dobrej opinii. Za taki stan rzeczy częściowo odpowiadają "wielkie majtasy" Bridget Jones, które miały być w jej przekonaniu zabójcą najbardziej nawet namiętnych uniesień.

Częste noszenie modelującej ciało bielizny może świadczyć o silnej potrzebie uporządkowania życia. Wkładanie ciała w ryzy obcisłych majtek to dowód na to, że nosząca je kobieta nie opuszcza gardy i lubi mieć kontrolę nad wszystkim - łącznie z fałdkami na brzuchu i krągłościami na pupie.

Figi wiązane po bokach Figi wiązane po bokach Rys. Arkadiusz Gadaliński

Figi wiązane po bokach

Ten model bielizny nie należy do najbardziej praktycznych - troczki widać pod ubraniem, kokardki mogą się także odciskać na skórze. Praktyczne podejście to nie jest coś, co dla noszącej takie majtki dziewczyny ma znaczenie. Liczy się dla niej kobiecość, flirt i bycie zalotną. Osoba lubiąca taką bieliznę akceptuje swoje ciało i lubi seks.

Zobacz: Figi damskie w rozmiarze S na wyprzedaży!

Szorty brazylijskie Szorty brazylijskie Rys. Arkadiusz Gadaliński

Szorty brazylijskie

Czy nazwa szorty brazylijskie coś ci mówi? Jeśli nic, to wyjaśniamy. Chodzi o majtki, które przypominają nieco obcisłe bokserki, ale mają niższy stan. Są wygodne, ładnie podkreślają pośladki i - jak wskazuje nazwa - cieszą się wyjątkowym uznaniem w Brazylii (bardziej seksowna alternatywa to szorto-stringi).

Jeśli w twojej szufladzie dominuje ten rodzaj bielizny, jest wielce prawdopodobne, że cenisz wolność, komfort i seksapil. Ważne jednak, żeby wszystkie te czynniki występowały w tym samym czasie.

Klasyczne figi Klasyczne figi Rys. Arkadiusz Gadaliński

Klasyczne figi

Ukochany rodzaj majtek Carrie Bradshaw, bohaterki "Seksu w Wielkim Mieście". Najbardziej lubiła mieszać komplety i zestawiać je w dość kontrastujące pary, co doskonale widać przez wszystkie sześć sezonów serialu.

To tradycyjne i niezbyt skomplikowane figi, i taka też jest nosząca je kobieta. Miła, lubiana, ceniąca rodzinę, przyjaciół i potrafiąca bawić się życiem.

Francuskie szorty Francuskie szorty Rys. Arkadiusz Gadaliński

Francuskie szorty

Figlarne, koronkowe majteczki o kroju przypominającym bokserki to idealny kompromis pomiędzy wygodą, a seksownym wyglądem. Można je spokojnie nosić na co dzień i od wielkiego dzwonu.

Dziewczyna, która lubi ten model, ma styl, klasę i kocha piękną bieliznę. Dobrze się czuje w swojej skórze i lubi flirtować.

Stringi i thongi Stringi i thongi Rys. Arkadiusz Gadaliński

Stringi i thongi

Mają nieco więcej materiału niż G-stringi, są seksowne, ale wymagają także nienagannie wyglądających pośladków. Osoba, która paraduje w takiej bieliźnie, z pewnością jest bardzo... pewna siebie, czuje się seksowna i lubi pokazywać swoje ciało. Jest także bardzo kobieca i świadoma swoich atutów.

G-stringi G-stringi Rys. Arkadiusz Gadaliński

G-Stringi

Określenie figi czy majtki nie jest adekwatne do tych kilku nitek materiału, które składają się na G-stringi. Dla wielu kobiet wrzynające się między pośladki paseczki to źródło bólu i dyskomfortu. Są jednak prawdziwe wielbicielki bielizny tego rodzaju. Jakimi kobietami są? Na pewno odważnymi i lubiącymi się pokazywać. Głośno sygnalizują swoją obecność w towarzystwie.

Kolorowe szorty Kolorowe szorty Rys. Arkadiusz Gadaliński

Kolorowe bawełniane szorty

Bardzo dziewczęce i z pewnością niezwykle wygodne. Chętnie wybierane przez młode dziewczyny ceniące komfort i lubiące się bawić. Jakie są użytkowniczki bawełnianych szortów? Mocno stąpające po ziemi, nie nastawione materialistycznie do świata, zadowolone i pozytywnie zakręcone. W łóżku lubią zabawę, a nie namiętność.

Figi bezszwowe Figi bezszwowe Rys. Arkadiusz Gadaliński

Figi bezszwowe

Bielizna pozbawiona szwów jest idealnie niewidoczna pod ubraniem. Co jej noszenie świadczy o posiadaczce? Że jest kobietą o wyszukanym stylu, perfekcjonistką ceniącą nienaganny wygląd.

Zobacz także: Body wyszczuplające!

Więcej o: