Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: sprytne triki na kemping [HITY INTERNETU]

Na kempingu liczą się sprytne rozwiązania. Tych internetowych trików na pewno jeszcze nie widziałaś.
mydło mydło Kolaż kobieta.gazeta.pl: www.greenmomguide.com/myhoneysplace.com

Mydło jednorazowego użytku

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Przy użyciu obieraczki do warzyw i kostki mydła przygotujesz jednorazowe mydełka. To wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się pod prysznicem na polu namiotowym.

karimata karimata Fot. Kolaż kobieta.gazeta.pl: blog.survivalfrog.com/zabawkidoris.eu

Puzzle zamiast karimaty

Trudną do zapakowania karimatę zastąp puzzlami z pianki. Utworzona z nich miękka podłoga nie będzie przesuwać ani zwijać.

Na rynku znajdziesz maty sportowe (przykładowa cena to ok. 55 zł za 4 elementy o wymiarach: 60 cm x 60 cm x 1,2 cm) i kolorowe maty dla dzieci (przykładowa cena to ok. 19,90 zł za 4 elementy o wymiarach: 40,30 cm x 40,30 cm).

latarka czołowa latarka czołowa Fot. Kolaż kobieta.gazeta.pl: blog.survivalfrog.com/www.asport.pl

Lampa z karnistra

Na kanistrze z wodą umieść czołową latarkę. Żarówkę skieruj do środka. Woda i ścianki baniaka rozproszą strumień światła. Uzyskasz lampę, którą możesz postawić w środku namiotu. Pomysł sprawdzi się jeszcze lepiej po zmroku, podczas wieczornego mycia zębów.

Latarka czołowa to koszt od 30 zł do nawet 200 zł. Modele możesz porównać na przykład na serwisie Twenga.com

podpałka do grilla podpałka do grilla Fot. Kolaż kobieta gazeta.pl/blog.survivalfrog.com

Pomysł na podpałkę

Oto dwa sprytne sposoby na podpałkę do grilla. Do wykonania pierwszej z nich posłuży świeczka tealight i waciki kosmetyczne. Rozgrzanym woskiem ze świeczki nasącz waciki i ostudź. Drugim sposobem jest włożenie brykietu do tekturowego opakowania po jajkach. Łatwopalna tektura ułatwi rozżarzenie węgli.

Uwaga! Pamiętaj o tym, że rodzaj użytej podpałki wpływa na smak grillowanych potraw i na nasze zdrowie. Nie używaj jej w nadmiarze. Wybieraj ekologiczne produkty.

deser z grilla deser z grilla Fot. Kolaż kobieta.gazeta.pl: greenmomguide.com/blog.survivalfrog.com

Wypróbuj nowe biwakowe przepisy

Deser z grilla? Proszę bardzo! W dużych supermarketach znajdziesz rożki z wafla (takie, jakich używa się do nakładania lodów). Na biwaku wrzuć do nich kawałki ulubionych owoców, pianki albo czekoladę (zwykłą lub tę przeznaczoną do ciast). Całość zawiń w folię aluminiową i zostaw na ruszcie na 15 min.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: