Grabie do piersi, kubeczki menstruacyjne to tylko nieliczne dziwne, kobiece gadżety. Co jeszcze można kupić?

Dla urody kobiety są w stanie wiele wycierpieć. Niektóre gadżety, które mają im ułatwić życie wzbudzają jednak niemałe kontrowersje. O ile kubeczek menstruacyjny nie jest już nowością i został przebadany przez ginekologów, o tyle grabie do piersi wzbudzają sensację nawet wśród pań uwielbiających gadżety. Które jeszcze kobiece akcesoria wprawią cię w zdumienie?
Kubeczek menstruacyjny Kubeczek menstruacyjny Fot. materiały promocyjne

Kubeczek menstruacyjny

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kubeczek menstruacyjny nie jest żadną nowością na rynku. Jednak do tej pory niewiele osób zdaje sobie sprawę do czego tak naprawdę służy i jak go używać. Kubeczek zwany inaczej miseczką menstruacyjną to nic innego jak rodzaj środka higienicznego, którego panie mogą używać podczas okresu. Do tej pory jednak jest to najmniej popularny środek higieniczny.

Aplikuje się go podobnie jak tampony i jest wielokrotnego użytku ? kiedy jest pełny należy wylać zawartość i dokładnie umyć. Może służyć nawet przez 15 lat. Wykonany z silikonu lub gumy kubeczek przypomina swoim kształtem dzwoneczek.

 

Kubeczek menstruacyjnyFot. materiały promocyjne

Lejek GoGirl Lejek GoGirl Fot. materiały promocyjne

Lejek GoGirl

Do tej pory sikanie na stojąco było zarezerwowane wyłącznie dla panów. Teraz nastąpiła w tej kwestii prawdziwa, choć dziwaczna rewolucja. Lejek do oddawania moczu z pozoru wygląda jak zwykły lejek. Silikonowy ?GoGirl? jest reklamowany jako ?przedłużka?, która pozwala załatwiać potrzebę na stojąco. Dzięki temu maleńkiemu urządzeniu ma skończyć się odwieczny problem z niehigienicznymi, brudnymi publicznymi toaletami.

Tak zachęca do używania silikonowego lejka producent: - Nie zaleca się trzymania GoGirl w poprzek, po bokach. Przesadny nacisk może spowodować, że produkt straci szczelność na styku z ciałem. Dlatego warto wypróbować GoGirl kilka razy pod prysznicem, żeby wiedzieć, jakie ułożenie jest najbardziej korzystne i czego można się spodziewać, jeśli coś pójdzie nie tak. Kiedy poczujesz się pewniej, bez trudu skorzystać z GoGirl np. w podróży. Nie zniechęcaj się, jeśli za pierwszym razem ci się nie uda. Praktyka czyni mistrza. Przekonuje was do zakupu?

Grabie do piersi Grabie do piersi fot. materiały promocyjne

Grabie do piersi

Takko Shindo, popularna specjalistka do spraw piersi w Japonii, opatentowała kolejne, szokujące urządzenie. Tym razem są to grabie do piersi. Pod tą dziwaczną nazwą kryją się specjalne grabki, które mają zapewnić jędrność biustu.

Nazywana przez niektórych ?boginią piersi? Takko Shindo przekonuje, że wykonując regularny masaż piersi tą specjalnie zaprojektowaną drapaczką tkanka łączna będzie ciągle napięta i nie będzie opadała w dół. Dzięki temu piersi nie staną się obwisłe.

Grabie do piersifot. materiały promocyjne

 

Beauty Voice Trainer Beauty Voice Trainer fot. Japan Trendshop

Regulator głosu

Smoczek do nosa, który zmienia głos? Dzisiejsza technologia nie widzi przeciwwskazań. Wystarczy przez 5 minut dziennie trzymać w ustach Beuaty Voice Trainer, a nasz głos zmieni się nie do poznania. Oczywiście będzie to korzystna metamorfoza. Producent zapewnia, że głos stanie się melodyjny i przyjemny dla ucha.

Beauty Voice Trainer ma za zadanie udrożnić gardło i przyzwyczaić język do innego niż zwykle, korzystnego ułożenia. Ponadto używając tego ?smoczka? można bez trudu nauczyć się oddychać przeponą. Do zestawu za jedyne 60 dolarów, dodany jest także kamerton, który nauczy wydawania dźwięków o konkretnej tonacji.

 

Regulator głosufot. Japan Trendshop

 

Beauty Lift High Nose Electric Beauty Lift High Nose Electric fot. Japan Trendshop

Regulator kształtu nosa

Beauty Lift High Nose Electric, czyli elektryczny podnośnik nosa, raz na zawsze zwalcza kompleksy na tle kształtu nosa. Plastikowy, zasilany na baterie gadżet wystarczy założyć na nos.

Delikatne impulsy elektryczne sprawiają, że nos staje się sztywniejszy, a jego czubek unosi się do góry. Producent twierdzi, że wystarczy używać go zaledwie 3 minuty dziennie, aby uzyskać smuklejszy i piękny nos.

Majtki dla dwojga Majtki dla dwojga fot. materiały promocyjne

Majtki dla dwojga

Majtki dla dwojga, jak wskazuje sama nazwa, to gadżet nie tylko dla pań. Jednak nie da się ukryć, że kupują je zazwyczaj kobiety dla... swoich koleżanek. Ta bielizna bije rekordy popularności podczas wieczorów panieński.

Te osobliwy prezent może jednak zapewnić nieco zabawy podczas wkładania i zdejmowania go z siebie. Majtki dla dwojga kupimy w wielu sklepach internetowych za jedyne 12 złotych.

 

Majtki dla dwojgaFot. materiały promocyjne

 

Wszyty stanik Wszyty stanik Fot. materiały promocyjne

Wszyty stanik

Zabieg breform ma szansę zrewolucjonizować operacje plastyczne piersi. Polega na... wszyciu siatki pod skórę. Takiemu zabiegowi poddano już 600 chętny kobiet.

Siatka podtrzymująca biust powoli wzrasta w ich ciało, przy czym zachowuje ładny kształt piersi. W ciągu 4 lat żadna z pacjentek nie miała problemu z wszytym stanikiem. Jednak, aby w potwierdzić 100 proc. bezpieczeństwo tej metody należy poczekać jeszcze 10 lat. Ochotniczki jednak już twierdzą, że wszystko jest w należytym porządku, wymarzony efekt został osiągnięty, a blizny są niewielkie.

 

Wszyty stanikfot. materiały promocyjne

 

Więcej o: