Seks z zodiakalnym rakiem cię zaskoczy. Jego fantazja i otwartość sprawiają, że jest kochankiem doskonałym

Urodzeni między 22 czerwca a 22 lipca to zodiakalne raki. Osoby te mają skomplikowaną naturę i są bardzo emocjonalne. Nie można przy tym zapominać o ich empatycznym i lojalnym usposobieniu oraz olbrzymiej wrażliwości. Prowadzą aktywny tryb życia i są bardzo pomysłowi. Taka mieszkanka cech potrafi zaprocentować podczas miłosnych igraszek. Dowiedz się, dlaczego zodiakalne raki są najlepszymi kochankami.
seks seks fot. Shutterstock

Raki będą chronić tych, na których im zależy

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zodiakalne raki są bardzo rodzinne i lojalne. Osoby spod tego znaku są w stanie zrobić wszystko dla ludzi, których kochają. Nie mają natury wojowników, jednak, kiedy coś lub ktoś grozi ich najbliższym, zmieniają się w nieobliczalne bestie.

W niektórych sytuacjach może to być postrzegane jako chorobliwa zazdrość, oznacza jednak tylko zaangażowanie i chęć chronienia ukochanych. W sytuacjach intymnych rak otoczy cię więc silnym ramieniem i będzie spełniać wszystkie zachcianki.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

seks seks Fot. Shutterstock

We wszystko wkładają pasję i uczucie

Osoby urodzone między 22 czerwca a 22 lipca wszystko, co robią, robią z miłością i głębokim uczuciem. Kochanek rak będzie dbał o ciebie w sposób, jakiego się nie spodziewasz. Zwykła kawa podana do łóżka będzie w jego wydaniu wyrazem najszczerszych uczuć.

Raki posiadają też niemałą intuicję. Będą więc wyprzedzać twoje zachcianki i oczekiwania - zarówno w łóżku, jak i w życiu codziennym.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

Marzyciel Marzyciel fot. shutterstock.com

Raki to najwięksi marzyciele z całego zodiaku

Raki to idealiści i marzyciele. Są bardzo kochliwi, jednak kiedy spotkają miłość swojego życia, potrafią się ustatkować. Szukają miłości rodem z disnejowskiej bajki i nie poprzestaną, dopóty, dopóki jej nie znajdą.

Ich bogata wyobraźnia i oddanie tworzy niesamowitą kombinację, która w sferze seksualnej zapewni ci moc wrażeń, a w codziennym życiu brak nudy u boku wiernego partnera.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

Przyjaciel Przyjaciel fot. shutterstock.com

Kochanek, przyjaciel i powiernik w jednym

Chcesz się wygadać, potrzebujesz bliskości? Rak jest idealnym kandydatem na przyjaciela i powiernika. Głęboka empatia czyni z nich doskonałych, bezstronnych słuchaczy.

Oznacza to też łatwość komunikacji między kochankami. Raki dostosowują swój tok myślenia do drugiej osoby, aby w pełni ją zrozumieć i zrealizować jej pragnienia.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

seks seks fot. Shutterstock

Raki są mistrzami dostosowania się do każdej sytuacji

Raki nie lubią samotności, ale potrafią żyć samotnie. Cieszą się czasem spędzonym w pojedynkę i pielęgnują swoją niezależność. Ta zdolność jest kluczowa w ich łatwości dostosowywania się do każdej sytuacji. Wiedzą, że nie muszą na nikim polegać, że poradzą sobie same.

Kiedy więc tworzą związki, mimo całego oddania i zaangażowania, zostawiają sobie wentyl bezpieczeństwa. Nie wpadną więc w czarną rozpacz z powodu drobnego nieporozumienia. Spróbują dostosować się i znaleźć rozwiązanie.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

Seks latem Seks latem Shutterstock

Kochanek rak jest otwarty i beztroski

Raki uwielbiają wszystko, co nowe. Lubią poznawać ludzi, oddawać się dziwnym pasjom. Jednak potrzebują w tym akceptacji i nie przyjmują krytyki. Ich otwartość i beztroska potrafi być zgubna w życiu codziennym, jednak w sferze seksualnej z pewnością pozytywnie zaskoczy.

Kochanek rak swoją otwartością będzie zachęcał ukochaną osobę do przezwyciężenia fobii i pokochania siebie.

SPRAWDŹ SWÓJ SEKSHOROSKOP >>

seks seks fot. Shutterstock

Jego drugie imię to niespodzianka

Przygody, jakie przeżyjesz z rakiem będą najlepszymi w twoim życiu. Z tym znakiem zodiaku nie zaznasz nudy i rutyny. Wciąż będzie cię zaskakiwać i wymyślać kolejne szalone plany.

Ich tajemnicza, magnetyczna aura przyciąga i obezwładnia. A rak potrafi to wykorzystać. Wie, że fascynuje i potrafi przekuć to w swoją mocną stronę. Wyobraź sobie więc, jak cudownie spędzisz z rakiem czas w łóżku.

Więcej o: