Nie tylko przystojni, lecz także świetnie ubrani. To do nich wzdychamy przed zaśnięciem. Poznaj 8 najbardziej stylowych filmowych bohaterów

Przystojni, czarujący, inteligentni, a na dodatek świetnie ubrani. Z pewnością ich szafy są znacznie większe od naszych. Chcemy, aby nasi mężczyźni wyglądali choć w połowie tak dobrze jak oni. Garnitury szyte na miarę, eleganckie, kaszmirowe sweterki, a nawet zwykłe jeansy. Ci panowie we wszystkim wyglądanie obłędnie. Przekonajcie się sami.
Program TV na sobotę 5.08: komedia 'Kocha, lubi, szanuje' Program TV na sobotę 5.08: komedia 'Kocha, lubi, szanuje' mat. pras.

Kocha, lubi, szanuje

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Ryan Gosling dla większości kobiet będzie przystojniakiem w każdym wcieleniu. Nieważne czy nosi garnitur, spraną bluzę, czy akurat jest bez koszulki. Tę ostatnią stylizację najlepiej podsumowuje scena z komedii romantycznej "Kocha, lubi, szanuje", kiedy to Hannah (Emma Stone) nie może napatrzeć się na umięśnioną klatkę stylowego aktora. W końcu nie wytrzymuje: - Wyglądasz jak chodzący Photoshop.

Kadr z filmu Aviator Kadr z filmu Aviator fot. Kadr z filmu Aviator

Aviator

Leonardo DiCaprio jako bajecznie bogaty, przystojny, świetnie ubrany wizjoner i wynalazca sprawdził się rewelacyjnie. W filmie "Aviator" uwodzi najpopularniejsze aktorki Złotego Okresu Hollywood. Przypłacił to licznymi fizycznymi i psychicznymi chorobami. Jednak kiedy patrzymy na jego świetnie skrojone garnitury i wdzięk, z jakim je nosi, nie możemy mu się oprzeć.

Kadr z filmu Czekolada Kadr z filmu Czekolada fot. Kadr z filmu Czekolada

Czekolada

Niewiele jest filmów, w których Johnny Deep może uchodzić za stylowego. Jego najlepsze kreacje zazwyczaj zakładały olbrzymią charakteryzację - choćby w "Piratach z Karaibów" czy "Edwardzie Nożycorękim". Miłą odmianą jest w jego przypadku "Czekolada", w której wciela się czarującego, przystojnego Roux'a. Daleko mu jednak do ułożonych, eleganckich mężczyzn. Jest wolnym duchem, nosi koszule w kratę i gra na gitarze. Jest buntownikiem i to chyba najbardziej pociąga fanki tego filmu.

Kadr z filmu Buntownik bez powodu Kadr z filmu Buntownik bez powodu fot. Kadr z filmu Buntownik bez powodu

Buntownik bez powodu

James Dean, ikona lat 50., w roli zbuntowanego, zagubionego i oszałamiająco przystojnego młodzieńca obroni się w każdej stylizacji. Jego stylizacje z kultowego filmu "Buntownik bez powodu" stawiały na prostotę. Jak T-Shirt to biały, jak jeansy to niebieskie. W tych klasycznych połączeniach, wyglądał jak młody bóg.

Kadr z filmu Utalentowany Pan Ripley Kadr z filmu Utalentowany Pan Ripley fot. Kadr z filmu Utalentowany Pan Ripley

Utalentowany pan Ripley

Trudno stwierdzić, których z nich wyglądał na ekranie lepiej - Jude Law czy Matt Demon. Obaj stylowi, eleganccy, przystojni. Na dodatek bohaterowie, w których się wcielili mieli "to coś". Dickie Greenleaf (Jude Law) był rozpieszczonym bawidamkiem, który potrafił zawrócić w głowie niemal każdej kobiecie. Tom Ripley (Matt Demon) był zdeterminowany i doskonale wiedział, czego chce. Mimo że był mordercą, jego pewność siebie była oszałamiająca.

Kadr z filmu Afera Thomasa Crowna Kadr z filmu Afera Thomasa Crowna fot. Kadr z filmu Afera Thomasa Crowna

Afera Thomasa Crowna

- To elegancka zbrodnia dokonana przez elegancką osobę. Tu nie chodzi o pieniądze - słowa ponętnej Catherine (Rene Russo) rewelacyjnie oddają fabułę filmu i podsumowują głównego bohatera, w którego wcielił się Pierce Brosnan. Aktor jest ucieleśnieniem prawdziwego angielskiego dżentelmena. Wielokrotnie udowodnił to filmach o przygodach Jamesa Bonda, podkreślił dobitnie w "Aferze Thomasa Crowna". Gracja i klasa z jaką nosi garnitury zwala z nóg. Nawet jako złodziej wypada czarująco.

Kadr z filmu Rzymskie wakacje Kadr z filmu Rzymskie wakacje fot. Kadr z filmu Rzymskie wakacje

Rzymskie wakacje

Joe Bradley, którego w filmie "Rzymskie wakacje" brawurowo zagrał Gregory Peck, mimo niesamowitego upału w Rzymie nawet na chwilę nie zdjął garnituru. Nosił go z wielką klasą, a jednocześnie swobodą. Oczarował tym nie tylko zjawiskową Audrey Hepburn, lecz także miliony kobiet na całym świecie. Przystojniak z dawnych lat był uosobieniem elegancji i wolności.

Więcej o: