Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Według tradycyjnej astrologii mężczyźni dzielą się na dwie grupy: idealnych kandydatów na krótki romans i najlepszych mężów. W tej drugiej grupie wyróżnia się szczególnie zodiakalny lew. Jeśli marzysz o księciu z bajki, który będzie cię rozpieszczał, kochał i nie opuści cię aż do śmierci, wybierz mężczyznę urodzonego między 23 lipca a 23 sierpnia.
Seks o poranku Seks o poranku Shutterstock

Honorowy król zodiaku

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Lew jest panem całego zodiaku. Dla niego, niczym dla średniowiecznego rycerza, nie ma nic ważniejszego niż honor oraz dama jego serca.

Dla mężczyzny urodzonego pod tym znakiem kobieta zawsze jest istotą kruchą, o której zdrowie należy dbać - zarówno o fizyczne, jak i psychiczne. Lew nie zapomni także o zapewnieniu należytego bytu materialnego swojej partnerce. Jego żona musi mieć wszystko, co najlepsze.

Zdrada Zdrada fot. shutterstock.com

Wierny jak... lew

Mężczyźni spod tego znaku są wierni. Bardzo rzadko podwija im się noga. Jednak jeśli mąż-lew cię zdradzi, zauważysz to od razu.

Nie będzie umiał sobie z tym poradzić, będą gryzły go wyrzuty sumienia, więc zacznie obsypywać cię drogimi prezentami. Nie przekreślaj go za drobne potknięcia. On już zrozumiał swój błąd i więcej nie dopuści do takiej sytuacji. Będzie troszczył się i roztaczał nad tobą ochronny parasol, aby wynagrodzić ci każdą krzywdę.

Przyjaciel Przyjaciel fot. shutterstock.com

Macho o złotym sercu

Lew z pozoru wydaje się typem macho, który obroni swoją wybrankę przed każdym niebezpieczeństwem. Tak też jest w rzeczywistości, jednak niewiele osób wie, że urodzeni pod koniec lipca i w sierpniu panowie pod pancerzem twardziela kryją wyjątkową wrażliwość.

Ta cecha charakteru sprawia, że są oni świetnymi przyjaciółmi i powiernikami. Doskonale rozumieją swoje partnerki i potrafią im wiele wybaczyć.

seks seks fot. Shutterstock

Nastawiony na sukces

Lew musi podziwiać swoją żonę. Kobieta musi go wspierać i akceptować, a przy tym rozbudzać jego apetyt na sukces. Najlepiej przez swoje osiągnięcia i ciągły rozwój siebie. Mężczyzna, którego partnerka odpowiednio stymuluje, będzie w nią ślepo zapatrzony.

seks seks fot. Shutterstock

Temperamenty w sypialni

Z pozoru możesz stwierdzić, że mężczyzna spod tego znaku ma lekkie ADHD. Jednak to po prostu wrodzony nadmiar energii. Lew jest temperamentny, wybuchowy i nienasycony. Wszystkie te cechy zaprocentują w sypialni.

Podczas miłosnych igraszek będzie traktował cię jak księżniczkę i spełni twoje najskrytsze marzenia. Jest długodystansowcem, który nie przyjmuje do wiadomości najmniejszej nawet porażki. Jeśli więc przydarzy się wam drobne niepowodzenie - na poważniejsze lew nigdy sobie nie pozwoli - wynagrodzi ci to w mig. Z nawiązką.

seks seks Fot. Shutterstock

Zazdrośnik, który nie znosi nudy

Lwy są przewrażliwione na punkcie swojej męskości, a to wiąże się z chorobliwą zazdrością. Bywają zazdrosne nawet o drobnostki.

Jeśli ich partnerka miała w przeszłości duże powodzenie, a tak jest zazwyczaj, ponieważ wiążą się oni wyłącznie z nieprzeciętnie pięknymi i niezależnymi kobietami, lew może robić sceny zazdrości. Ten typ tak ma.

Wybuchowy temperament łączy się jednak także z brakiem nudy. Mężczyzna-lew nie znosi rutyny i wciąż będzie cię zaskakiwał coraz ciekawszymi pomysłami. Także w sypialni.

Dowiedz się także, jakim kochankiem jest rak.

Więcej o: