Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Panowie urodzeni między 23 sierpnia a 22 września to nieocenieni partnerzy i kochankowie. W młodości uwielbiają spontaniczne wypady, jednak z wiekiem stają się bardziej odpowiedzialni i wszystko notują w kalendarzu. Wychowywanie dzieci z mężczyzną spod tego znaku opiera się na równym podziale obowiązków. Panny są urodzonymi romantykami, których codziennie życie przeistacza w nietypowych pragmatyków.
para, randka para, randka Fot. Pinterest

Panna na randce

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Randka z panną będzie najlepszą przygodą w życiu. Lepiej zaopatrz się w wygodny, sportowy strój. Nigdy nie wiesz czy tym razem będziecie skakać ze spadochronem, czy może spontanicznie pojedziecie nad morze, aby jeździć konno przy zachodzącym słońcu.

Podczas pierwszej randki mężczyzna panna z pewnością będzie chciał skonsumować związek. Jeśli gra nieśmiałego i zamkniętego w sobie, pamiętaj, to tylko poza.

Oczywiście, zdarzają się wyjątki. Te nieśmiałe panny zabiorą cię do romantycznej, malutkiej knajpki w artystycznej części miasta. Jeśli chcesz zaimponować mu podczas spotkania pochwal się książką, którą ostatnio czytałaś lub wspomnij o niszowym koncercie.

seks, para, randka seks, para, randka Fot. Shutterstock

Panna w łóżku

Mężczyzna panna jest prawdziwym wulkanem energii w łóżku. Nigdy nie będziesz się z nimi nudzić w sypialni. Wypróbujecie każdą pozycję, nawet te, które w "Kamasutrze" są zarezerwowane dla bardzo wygimnastykowanych.

Mimo tej nieposkromionej chęci spróbowania wszystkiego, zodiakalna panna nie będą cię do niczego zmuszać. Pod płaszczykiem odwagi i pewności siebie kryje się rozważny i romantyczny mężczyzna, który w młodości z pewnością pisał wiersze i grał na gitarze ballady przy ognisku.

Cudze chwalicie swego nie znacie. Czy Polki wolą obcokrajowców?/ Dobry seks Cudze chwalicie swego nie znacie. Czy Polki wolą obcokrajowców?/ Dobry seks Shutterstock

Panna w małżeństwie

Panowie spod tego znaku bardzo późno zaczynają myśleć o stabilizacji. Strzała Amora dosięga ich po trzydziestce. W małżeństwie czują się dobrze, służy im stały związek. Niestety niektóre panny po pewnym czasie zaczynają tęsknić za byciem singlem.

W takim wypadku nieprzypilnowana panna może wdać się w romans. Nadal będzie kochać swoją partnerkę i z wielką chęcią wracać do domu. Skok w bok będzie dla mężczyzny spod tego znaku tylko chwilową słabością. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, pracuj nad waszym związkiem. Nie dopuść do sytuacji, w której przestajecie ze sobą rozmawiać o swoich uczuciach.

DZIEŃ ojca DZIEŃ ojca xxx

Panna na łonie rodziny

Mężczyzna urodzony w zodiaku panny bardzo troszczy się o swoją rodzinę. Nie dopuści, aby czegokolwiek jej brakowało. O ile potrafi krytykować swoją partnerkę, o tyle w swoje dzieci jest zapatrzony jak w obrazek.

Panny nie popadają jednak w przesadę. Nie rozpieszczają i są zwolennikami dyscypliny. Ich miłość hartuje, dając przy tym oparcie i pełną akceptację. Mężczyźni urodzeni w sierpniu i we wrześniu będą z dziećmi odrabiać pracę domową, chodzić do kina, jednak nie kupią im kolejnej, plastikowej zabawki.

Panny są też bardzo pomocne w domu. Lubią gotować, jednak potrzebują do tego pewnej zachęty.

Sprawdź także inne znaki zodiaku: Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

para, miłość, randka para, miłość, randka Fot. Shutterstock

Panna na co dzień

Mężczyźni urodzeni pod koniec sierpnia i na początku września są pracowici i bardzo skrupulatni. Ich ambicja będzie motywować cię do działania i ciągłego inwestowania w siebie.

Często krytykują, ale nie robią tego ze złej woli czy chęci zrobienia przykrości. Są rozsądni do granic możliwości, więc wynika to raczej z tego, że chcą pomóc swoim kobietom stać się jeszcze lepszymi.

Sprawdź także inne znaki zodiaku: Seks z zodiakalnym rakiem cię zaskoczy. Jego fantazja i otwartość sprawiają, że jest kochankiem doskonałym

Więcej o: