Najzabawniejsze gadżety dla podróżników

Czasami w trakcie podróży jest tak gorąco, że pozostaje tylko spojrzeć w stronę słońca i roześmiać mu się prosto w twarz! Do tego przydadzą się te gadżety. Przynoszą ochłodę, gaszą pragnienie, a ich absurdalny wygląd rozbawi wszystkich dookoła.
bidon bidon Mini bidon na napoje POCKET PARTY, fredandfriends.com, 8,50$/szt, Fot. materiały prasowe

Podręczny łyk wody

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Ten gadżet producenci nazwali "kieszonkową imprezą". Czerwone plastikowe kubki to nieodłączny element amerykańskich imprez. Studenci zza oceanu za ich sprawą zwykle upijają się rozwodnionym piwem. Idziemy o zakład, że jego kieszonkowa wersja w Polsce skojarzy się raczej z piersiówką. Podczas upałów nie namawiamy do napełniania jej alkoholem (dość szybko odwadnia organizm). Dlatego nie wnikamy, jak wykorzystacie ponad 300 mililitrowy potencjał tego kieszonkowego drobiazgu.

Termiczny ochraniacz na napoje Termiczny ochraniacz na napoje Termiczny ochraniacz na napoje WINE'Obottle bag, fredandfriends.com, 10 $/szt, Fot. materiały prasowe

Papierowa torba termiczna

Jeśli zdarzało ci się zalegać przed telewizorem przy amerykańskim filmie,  musisz kojarzysz ten rekwizyt. W dłoni bohatera na ekranie zawsze symbolizuje stan wskazujący na spożycie. W upały spożywać trzeba, ale najlepiej wodę. W tej termicznej torbie, wcześniej schłodzona, dłużej zachowa niską temperaturę. Przy okazji będzie pretekstem do zażartowania sobie z upału i władz porządkowych.

Kask piwny Kask piwny Kask piwny, 4gift.pl, 29,00 zł/szt, Fot. materiały prasowe

Ratunkowy kask dla spragnionych

Kask piwny na lato? Zdecydowanie odradzamy. Co innego kask ratunkowy, wodny albo w najgorszym wypadku gazowany. Jego mechanizm ułatwi intensywne nawadnianie. Łyk zimnej coli w dowolnym momencie i to bez podnoszenia ręki? Od dziś to możliwe.

klapki follow me klapki follow me Fot. Pinterest.coom

Drogowskaz i motywacja

Podróżnicy dobrze wiedzą, jak ważne w drodze jest odpowiednie obuwie. Te klapki sprawdzą się na plaży. Szczególnie, gdy upał sprawi, że nawet nadmorski krajobraz zamieni się w pustynię. Ich ślady będą cennym drogowskazem dla współpodróżnych, bo zawarte w nich "call to action" przyda się, kiedy od gorąca nie będziecie już wiedzieli, jak się nazywacie.

wentylator ręczny wentylator ręczny Wiatraczek ręczny, tiger-stores.pl, 10 zł/szt, Fot. materiały prasowe

Wierny przyjaciel wiatrak

Któż nie lubi chłodnego powiewu z ręcznego wiatraczka. Ok, jeśli ktoś naprawdę tego nie lubi, nie będzie miał już wyboru. Tych sympatycznych postaci nie można nie polubić. To po prostu nieuprzejme.

Lusterko kieszonkowe Lusterko kieszonkowe Lusterko kieszonkowe POKERFACE, 12$/szt, Fot. materiały prasowe

Make-up na upał

Na koniec przeglądu - kieszonkowe lusterko do poprawiania makijażu. Wprawdzie nie chłodzi, ale to nadal wachlarz. W dodatku taki, który pomoże zachować "poker face" podczas nieustannego pudrowania nosa latem.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: