Dzień po dniu fotografował ciężarną żonę. Zdjęcia wykorzystał w teledysku, który jest niezwykłym wyznaniem miłosnym

Tom Fletcher, kompozytor i wokalista zespołu McFly, ponad rok temu został ojcem. Zamiast szkoły rodzenia wybrał dość nietypowy sposób przygotowania się do przyjścia dziecka na świat. Fotografował żonę każdego dnia, dokumentując tym samym jak zmieniało się jej ciało. Na koniec nagrał teledysk "Something new". Zobacz jego najbardziej znane projekty, w których realizuje się jako ojciec i muzyk.
Tom Fletcher i Giovanna Falcone Tom Fletcher i Giovanna Falcone fot. screen youtube.com/user/tommcflytwitter

Będziemy mieli dziecko

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zanim Tom Fletcher nagrał uroczą piosenkę "Something new", wraz z żoną w nietypowy sposób poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka.

Kiedy dowiedzieli się o ciąży, zbliżało się Halloween, więc postanowili przekazać radosne nowiny za pomocą... dyni. Wspólnie powycinali litery na warzywach w ten sposób, aby ułożyły się one w napis: "We're having a baby" (Będziemy mieli dziecko).

Tom Fletcher i Giovanna Falcone Tom Fletcher i Giovanna Falcone fot. screen youtube.com/user/tommcflytwitter

Pierwsze dziecko

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

13 marca 2014 roku na świat przyszedł Buzz Michaelangelo, syn artysty Toma Fletchera i jego żony Giovanny Falcone. Muzykalni rodzice przez całą ciążę przygotowywali teledysk, który w niezwykły sposób uczcił narodziny ich pierwszego dziecka.

Wokalista każdego dnia robił zdjęcia swojej partnerce. W ten sposób uwiecznił, jak zmieniało się jej ciało. Zmontowane fotografie stworzyły niezwykły filmik, do którego przyszły tata napisał piosenkę.

Zakochany w ciężarnej żonie mężczyzna w utworze "Something new" zapowiedział, że jest gotowy na nowy etap w ich życiu. Romantyczna i radosna piosenka jest jednym z najpiękniejszych wyznań miłosnych, a przy tym niesamowitą deklaracją gotowości do bycia ojcem. O takim zapewnieniu marzy każda młoda mama.

Tom Fletcher i Buzz Tom Fletcher i Buzz fot. screen youtube.com/user/tommcflytwitter

Dmuchawce, latawce

Tom Fletcher jest bardzo pomysłowym tatą. Najbardziej znane nagranie, podczas którego już roczny synek artysty pierwszy raz zobaczył popularne mniszki lekarskie, nazywane dmuchawcami, podbiło serca internautów.

Chłopiec nie mógł przestać się śmiać, więc ojciec pokazywał mu kolejne kwiatki.

Tom Fletcher i Buzz Tom Fletcher i Buzz fot. screen youtube.com/user/tommcflytwitter

Cover Justina Biebera

W sierpniu 2015 roku Tom Fletcher umieścił kolejne niezwykłe wideo. Okazuje się, że Buzz Michaelangelo odziedziczył muzyczny talent po ojcu.

Tata i syn śpiewają razem piosenkę Justina Biebera "Baby". Ich cover jest uroczy i wywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy każdego.

Giovanna Falcone Giovanna Falcone fot. screen youtube.com/user/tommcflytwitter

Co wymyśli teraz?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Na początku września Tom Fletcher zrealizował nowe wideo. Wraz z Giovanną Falcone i synkiem Buzz'em poinformowali świat o tym, że spodziewają się kolejnego członka rodziny. Oczywiście zrobili to w swoim stylu.

Filmik rozpoczyna się mrocznym soundtrackiem z filmu "2001: Odyseja Kosmiczna", a, jak dowiadujemy się po chwili, drugie dziecko ma być kolejnym uczestnikiem w rodzinnych rozgrywkach w grze na konsoli.

Tom Fletcher podchodzi do ojcostwa w niezwykły sposób. Nie możemy się doczekać kolejnych projektów tej muzykalnej rodziny.

Więcej o: