Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Zodiakalna waga ponad wszystko ceni sobie święty spokój. Lubi jednak dobre towarzystwo i zabawę do białego rana. Panowie urodzeni między 23. września a 22. października to prawdziwi kobieciarze szukający partnerki, która okiełzna ich osobowość. Panie natomiast są wyrafinowanymi kokietkami potrzebującymi silnego. męskiego ramienia. Z kim powinno złączyć ich przeznaczenie?
Randka Randka fot. shutterstock.com

Najlepsze połączenie: waga z bliźniętami i wodnikiem

Waga, z natury spokojna i doceniająca harmonię oraz równowagę, szuka w związku nie tylko namiętnego kochanka, lecz także słuchacza i oddanego przyjaciela. Będzie więc jej najlepiej z kimś o podobnym usposobieniu.

Wagi najlepsze związki tworzą z osobami spod innych znaków powietrznych. Zarówno bliźnięta, jak i wodnik są radosnymi, ciekawymi świata osobowościami. Będą z wagą dzielić zainteresowania, słuchać jej, a także radzić.

Randka Randka fot. Rodrigo Paredes/flickr.com/CC BY 2.0

Waga z wagą?

Panuje przekonanie, że związki, w których partnerzy są spod tego samego znaku, nie należą do najbardziej udanych. W przypadki osób urodzonych między 23. września a 22. października z pewnością to się nie sprawdza.

O ile zaangażowane uczuciowo wagi wypracują sobie podział ról w związku, będą bardzo szczęśliwe. Nie będzie to związek oparty na burzliwych początkach. Wszystko będzie przez obie strony dogłębnie przeanalizowane i ustalone.

Wagi znają swoje niezdecydowanie i zmienność humorów. Będą więc dla siebie opoką i ostoją. Jeśli nie będą wdawały się w kolejne flirty, dożyją wspólnie starości.

12 kierunków podróży zgodnych ze znakiem zodiaku

Czy ty i twój partner będziecie ze sobą na zawsze? Poznaj tajniki astrologii i poszukaj odpowiedzi na to pytanie >>

Randka Randka fot. Kevin Dooley/flickr.com/CC BY 2.0

Uzupełnienie idealne: waga z lwem lub strzelcem

Charakter wagi docenią i zrozumieją także lew i strzelec. Na początku związku energia, żywiołowość lwa może wagę nieco przytłoczyć. Jednak przecież osoby urodzone w tym zodiaku także lubią się zabawić. Z pewnością znajdą złoty środek na to, aby podzielić czas na dobrą zabawę i czas tylko dla siebie. Dodatkowo waga będzie potrafiła temperować wybujałe ego lwa. Z gracją i dyplomacją zapanuje nad nim i stworzy szczęśliwy związek.

W strzelcu waga doceni romantyzm i rycerskość. Szczególnie więc sprawdzi się połączenie pani waga - pan strzelec. Taka para ma szansę na głębokie uczucie do grobowej deski. Nigdy nie stracą zainteresowania sobą.

Lew to idealny kandydat na męża

Czy seks jest zależny od astrologii? Przeczytaj miłosny przewodnik po znakach zodiaku na publio.pl >>

Seks na pierwszej randce? "To jak z czekoladą. Jeśli niedobra, to ugryzę kawałek i już"

"Nocna randka" Fot. mat. prasowe

Przeciwieństwa przyciągające się: waga i baran

Dla wagi nie ma nic ważniejszego niż druga połówka. Osoby urodzone w tym zodiaku wyrażają się poprzez swoje związki. Bez bliskości drugiego człowieka nie czują się spełnione. Baran ze swoim wciąż pielęgnowanym ego odnajdzie się idealnie. Waga będzie zabiegać o partnera, dbać o niego najlepiej jak potrafi. Baran odwdzięczy się namiętnością.

Jednak w takim związku, ze względu na różnice charakteru (baran należy do znaków ognistych) będą występowały liczne spięcia. O ile partnerzy odnajdą się w związku opartym na ciągłych kłótniach, będą szczęśliwi. Niektórzy przecież lubią się kłóci, aby za chwilę namiętnie się godzić.

Zodiakalny rak to kochanek idealny!

Kobiety mają ochotę na seks raczej wieczorem. Mężczyźni apogeum popędu osiągają o poranku - obliczyli badacze. Kobiety mają ochotę na seks raczej wieczorem. Mężczyźni apogeum popędu osiągają o poranku - obliczyli badacze. Shutterstock

Nieszczęśliwe połączenia: waga ze znakami ziemskimi i wodnymi

Znaki ziemskie, czyli byk, panna, koziorożec, oraz znaki wodne - rak, skorpion, ryby - to nie najlepsze połączenia dla pełnej wdzięku, eleganckiej i wytwornej wagi. O ile spodoba im się na przykład życie z rakiem i może nawet będą prawić mu komplementy, o tyle, na dłuższą metę będzie to dla nich męczące.

Natomiast skorpion źle wypadnie już podczas pierwszej randki. Jego przesadna chęć kontroli sytuacji nie spodoba się wadze. Podobnie fiaskiem zakończy się spotkanie z zodiakalnymi rybami. Ten znak oczekuje od związku więcej, niż waga może kiedykolwiek dać.

A jaka w związku jest zodiakalna panna?

Więcej o: