Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Skorpiony lubią żyć intensywnie, są żądne wrażeń, ale też łatwo popadają ze skrajności w skrajność. Ze stanu głębokiego uniesienia tylko krok dzieli je od otchłani rozpaczy. Tę huśtawkę nastrojów osoby urodzone między 23. października a 21. listopada rekompensują swoim partnerom w sypialni. Są namiętnymi kochankami.
Miłość Miłość fot. flikr.com, Benurs

Co lubią skorpiony?

Wszystko, co spotyka urodzonych pod tym znakiem zodiaku musi być intensywne. Skorpiony wiedzą, czego chcą i potrafią czekać cierpliwie, jeśli zależy im na osiągnięciu celu. Nie lubią przeciętności i mają bardzo silną osobowość.

Lubią więc żyć na pełnych obrotach. Nie dla nich siedzenie w domu przed telewizorem. Z jednej imprezy biegną na drugą. Jeśli chcesz umawiać się ze skorpionem, musisz dotrzymać mu tempa.

Zobacz też horoskop dla innych znaków zodiaku:

Lew potrzebuje ruchu, panna spokojnych wakacji z rodziną. A inni? 12 kierunków podróży zgodnych z horoskopem każdego znaku zodiaku

Miłość Miłość fot. filkr.com, Camdiluv

Jak uwieść skorpiona?

Kobieta spod tego znaku to typ modliszki, a mężczyzna to charyzmatyczny kochanek. O zodiakalnym skorpionie można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest nudziarzem. Cały czas potrzebuje nowych bodźców i komplementów.

Skorpion musi czuć, że jest w centrum zainteresowania. Jeśli jesteś wprawiona w sztuce uwodzenia, roztocz przed nim wszystkie swoje wdzięki. Nie zapominaj jednak, że osoby spod tego znaku lubią walczyć. W parze z uwodzeniem musi iść zdrowy rozsądek i... dystans. Skorpion nie zainteresuje się kimś, kto się narzuca.

Zobacz też horoskop dla innych znaków zodiaku:

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Miłość Miłość fot. flikr.com, Matthias Ripp

Co działa na skorpiona?

Jest jedna rzecz, którą zodiakalne skorpiony kochają bardziej niż bycie uwodzonym. Jest to oczywiście namiętny seks. Zaciągnąć skorpiona do sypialni nie jest trudno, jednak zapewnić sobie jego wierność to już skomplikowana sprawa. Skorpion musi wiedzieć, że druga osoba nie jest pewnikiem. Musi o nią wciąż walczyć i zabiegać.

Ponadto jest namiętnym i wygimnastykowanym kochankiem i szybko się nudzi. W łóżku, tak jak w życiu, domaga się wciąż nowych wrażeń.

Zobacz też horoskop dla innych znaków zodiaku:

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Randka w plenerze Randka w plenerze fot. flikr.com, Russell James Smith

Randka ze skorpionem

Zaplanowanie randki to nie lada wyzwanie. Zwykła kolacja w restauracji nie wystarczy. Jeśli romantyczna knajpka to na dachu wieżowca, jeśli kino to najlepiej w plenerze. Najlepiej jednak zaskoczyć czymś swój obiekt westchnień.

Skorpion lubi aktywnie spędzać czas i czuć adrenalinę. Mężczyzna spod tego znaku z pewnością doceni jeśli zabierzesz go np. na tor wyścigowy albo na przykład lekcję squasha. Kobieta czeka na romantyczny gest. Może spontaniczny wypad za miasto albo muzyczna dedykacja w jej ulubionym radiu?

Zobacz też horoskop dla innych znaków zodiaku:

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Kto ma szansę ze skorpionem?

Skorpiony oczekują od swoich partnerów bezgranicznej szczerości i zaufania. Szanse więc mają jedynie osoby, które bez skrępowania będą rozmawiać o swoich uczuciach i docenią skorpiona jako słuchacza.

Najlepsze i najdłuższe związki skorpion stworzy z namiętnymi znakami, czyli rakami, rybami i innymi skorpionami. Relacja z koziorożcem, mimo że początkowo z pewnością zaiskrzy, raczej nie przetrwa próby czasu.

Zobacz też horoskop dla innych znaków zodiaku:

Seks z zodiakalnym rakiem cię zaskoczy. Jego fantazja i otwartość sprawiają, że jest kochankiem doskonałym

Więcej o: